Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Samos - wypożyczalnia
#1 PostWysłany: 02 Wrz 2019 12:56 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
Doberek,

Ktoś miał przyjemność pożyczać autko na tej greckiej wyspie? Jakieś rekomendacje, przestrogi?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 18 Maj 2020 12:10 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
Nie mogę edytować więc będzie post pod postem.

Pożyczałem auto w Evelin i śmiało polecam. Ładna 500 cabrio, w dobrym stanie, wszystko działało bez zarzutu, na wyspe dolecielismy wczesniej niz sie spodziewalismy, po telefonie do biura podjechali z autem wczesniej. Zwrot bezproblemowy, kluczyki pod wycieraczke, srodki odblokowane zdaje sie po dwoch dniach. Śmiało polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lip 2022 15:30 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 80
Loty: 202
Kilometry: 605 631
Temat mało popularny, ale może ktoś chce się podzielić najnowszymi doświadczeniami? Złożyłam kilka zapytań do wypożyczalni (interesuje mnie najem quada na dzień-dwa) i dostałam tylko taką ofertę:

Gamax 300cc
60 euro per a day (wydaje się drogo, na Santorini bez problemu dało się teraz znaleźć za 30)

The price includes insurance as well as taxes and free kilometers. We also have our own road-service on the island, so in case something happens we come and help you on the spot!
Also helmets are including in the price and they are by law.

We will also supply you with a road map and some nice tips about our beautiful island Samos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lip 2022 22:39 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 408
niebieski
@Beatrix
sprawdź tutaj, lepszej ceny na samochód nie znalazłem:
Johns Rentals
Mob:+30 6977253931
www.johns-rentals.gr
info@johns-rentals.gr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Sie 2022 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 106
Cześć,
niedawno wróciliśmy z Samos. Wypożyczaliśmy auto u Sophie:
https://www.sophiesrentacar.com/
Może nie było najtaniej, ale dała przyzwoitą ofertę na automat - polecam do jeżdżenia po tej górzystej wyspie. No chyba że ktoś lubi co chwilę zmieniać biegi ;)
I co ważne - nie trzeba karty kredytowej. Zapłaciliśmy umówioną kwotę przy odbiorze auta i tyle.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group