Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
[+] Kontakty do DYS
rodrigo(at)doyouspain.com
insurance(at)doyouspain.com
claire(at)doyouspain.net
jose(at)doyouspain.net


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 82  Następna
Autor Wiadomość
#1381 PostWysłany: 13 Lip 2020 18:33 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
marcinsss napisał(a):
Tenroh napisał(a):
... Z Eagle nie odpisują. ...
Macie jakiś pomysł?


Może zadzwoń do Eagle?
Eagle w mailu do mnie napisał(a):
W celu szybszej rezerwacji najlepiej proszę o kontakt z numerem telefonu :
0048 602 421 411


Oczywiście kontaktowałem się także przez tel.
Otrzymałem info, że brak wolnych aut w tym terminie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#1382 PostWysłany: 28 Lip 2020 01:01 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Wróciłem, więc piszę, póki pamiętam. :) Ja wybrałem Eagle. Czy polecam? I tak, i nie. W sumie bardziej tak, ale ten kontakt powinni poprawić. Nie odbierają telefonów, odpisują na maile/SMS-y z dużym opóźnieniem. Poza tym raczej plusy - pracownicy z którymi miałem bezpośredni kontakt bardzo w porządku, w sytuacji awaryjnej zachowali się bardzo dobrze, choć nie idealnie.

Plusy:
- bardzo bezproblemowy odbiór i zwrot
- kontakt i umowa po polsku
- dobre ceny, bezpłatne odebranie na lotnisku w niestandardowych godzinach

Minusy:
- bardzo, bardzo kiepski kontakt
- w aucie padła klima i nie mieli nic zastępczego od ręki, ale na drugi dzień wymienili auto
- polityka paliwowa "ile bierzesz, tyle oddajesz", zdecydowanie wolę "pełen-pełen"

Jako ciekawostka - miałem z tej firmy 3 auta w ciągu 36 godzin. :lol: Zamówiłem klasę C. Najpierw na lotnisku dostałem VW Beetle cabrio 8-) ale od razu mnie poinformowano, że to tylko do rana, bo moje auto jest w serwisie klimy i na rano będzie gotowe, a VW jutro idzie do kogoś innego. Rano w hotelu pracownik pojawił się ze świeżo naprawioną (podobno) Kią Rio. Kia byłaby bardzo fajna, gdyby nie to, że po ok. 30 minutach świeżo naprawiona (podobno) klima znowu padła. Kilka prób kontaktu i w końcu dowiaduję się, że na już nie mają nic, będzie coś na następny dzień. Strasznie się umęczyliśmy bez tej klimy, bo dużo czasu w aucie, a upał ok. 38 stopni. Następnego dnia zamiast Rio dostaliśmy Opla Adamy. To raczej nie jest klasa C, ale był nowiutki, sympatyczny i miał działającą klimę. :)

Opłaty za późny odbiór auta (po 23:00 na lotnisku):
Autos Cano - 25 Euro
Eagle - 0
Vanrell - 50 Euro
Wiber - nie ma takiej opcji. Zamknięte, to zamknięte.

Warunki:
Autos Cano napisał(a):
Dear Mr. XXXXXXX,
thank you for your email and request with AUTOS CANO.
For the dates required 23.07. - 26.07.2020 (3 days) all we can offer you is a 5-door Seat IBIZA, group D, for 40,00 Euros per day.
Unfortunately our group A, B and C cars are already booked.
We are a small company with 50 cars and our cheaper car groups are always snapped up very quickly.

*The above price includes Fully Comprehensive Insurance with No Excess, 100% coverage, no deposit, a second driver, unlimited kilometers, VAT, and our delivery / pick-up at the Airport.
* plus the charge for a late arrival:25€

*The fuel situation is that you take over the car "as is", (as we get it back from the person before you) - normally all cars are a quarter full and you give it back roughly the same.

*You pay when you take over the car at the Airport, either with cash or your credit card. No upfront payments required.

*We wait for you at SALIDAS / DEPARTURES, which you find, when you take the lift up one floor in the Arrivals Hall (after you have picked up your luggage) and walk straight outside onto the street, where we will be standing under the bridge/walkway that connects the terminal building to the parking building with a sign with your name on.

We normally like to do everything very uncomplicated and fast, so that your holiday begins quickly when you have your car and everything is to your satisfaction.
Please note: A second driver, child seats and our services at the Airport are always free of charge.
The price we give you is the end price with no hidden or extra charges on top.
The above price includes all important insurances you need i.e. glass, tyres etc., it does not include personal belongings.

I hope we could help you with all the information you need.
Don't hesitate to write, if there is anything unclear.
Best regards and thank you.


Eagle napisał(a):
Załącznik:
Eagle warunki.jpeg
Eagle warunki.jpeg [ 1.53 MiB | Obejrzany 2278 razy ]



Vanrell napisał(a):
Warunki są u nich na stronie, tu tylko dotyczące opłaty za niestandardowe godziny.
Załącznik:
Vanrell.png
Vanrell.png [ 67.3 KiB | Obejrzany 2278 razy ]

_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1383 PostWysłany: 05 Sie 2020 09:16 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
Na pewnej grupie na facebooku ktoś chwalił Eagle, bo kiedy padły mu klocki w aucie to szybko wymienili auto. No dziękuję, wyobrażam sobie jak jadąc np. drogą MA-10 wypadają mi klocki hamulcowe i jeszcze mam się cieszyć, że w ciągu paru godzin przyjechali z innym autem. Ciekawe w jakim stanie :)

Ja od siebie polecam Autos Cano, wszystko absolutnie bezproblemowo, żadnych depozytów, minus taki, ze zamiast zarezerwowanej Ibizki dostaliśmy Arunę, jednak większe autko, ale nie wybrzydzałem, bo zupełna nówka (1007 km przebiegu), a wczasach covidowych problemów z zaparkowaniem brak :) 40 euro/dzień, mieliśmy na 3 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#1384 PostWysłany: 05 Sie 2020 22:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku w Palmie (Palma de Mallorca).

Pośrednik: doyouspain

Wypożyczalnia: Wiber

Samochód: mieliśmy rezerwację na Nissan Micra lub podobny. Dostaliśmy Forda Fiestę w benzynie. Opcja paliwowa full-full, bez limitu kilometrów, podstawowe ubezpieczenie.

Cena: 20,45 euro za 2 dni w lipcu; całość zapłacona u pośrednika, rezerwacja ok. 2 tygodnie przed datą wynajmu.

Odbiór samochodu: Wiber nie ma stanowiska w terminalu, a biuro i parking poza lotniskiem – wychodzimy z budynku, kierujemy się w kierunku piętrowego parkingu lotniskowego i wcześniej skręcamy w prawo. Na miejscach postojowych stoją busiki kilku wypożyczalni, w tym Wibera. Po kilku minutach już jedziemy. Czas przejazdu do ich biura – 6 minut. Na miejscu domek z kilkoma stanowiskami obsługi (bodajże 6?). Pobieramy numerek w automacie (jak w Polsce na poczcie) i czekamy na swoją kolej. Poszło bardzo szybko, na dodatek trafiło się nam, że obsługiwała nas Polka. Formalności – dowód, prawo jazdy, karta kredytowa. Blokada na karcie – 700 euro (nie korzystam z ubezpieczenia w wypożyczalni – mam roczne w zewnętrznej firmie). Po blokadzie jeszcze okazuje się, że pobranie depozytu 56 euro za paliwo – zwrotnego, jeśli oddamy samochód z ilością paliwa jak przy odbiorze. Pobranie, nie blokada :!: Już wyciągam kartę walutową i niestety zaskoczenie, bo słyszę, że do płatności za paliwo muszę użyć tej samej karty, na której mam depozyt. Mówi się trudno i ponownie wyciągam kk mBanku (niestety :evil: ) i już myślę ile stracę na spreadzie. Ale załatwione – idziemy do samochodu, na maila przychodzi wiadomość, w której są zdjęcia uszkodzeń samochodu. W słońcu Majorki ciężko się je ogląda na smartfonie, ale słyszymy, że jeśli znajdziemy jakieś inne, to żebyśmy zrobili zdjęcia teraz i pokazali przy zdaniu samochodu. Na wszelki wypadek jak zwykle pstrykam fotki wszystkich uszkodzeń, które widzę i w drogę. Samochód zatankowany do pełna, przebieg niecałe 46 tys. km.
Przejechaliśmy samochodem 255 km, spisywał się bezproblemowo.

Zwrot samochodu: oddawaliśmy samochód trochę po 8 rano w niedzielę, ruch niewielki. Po kilku minutach pani z obsługi wzięła kluczyki, sprawdziła poziom paliwa, pobieżnie uszkodzenia samochodu – nie znalazła nowych. Wszystko OK, gracias i do busika. O 8:50 mail „We inform you that the excess fee blocked from your credit card of a total of 700,00 € and the fuel deposit 56,21 € have been reimbursed on the 19-07-2020 08:50.”. Rzeczywiście blokada zeszła już w niedzielę, a zwrot za paliwo zaksięgowany w poniedziałek. Brawo!

Podsumowanie: nie podoba mi się polityka płatności depozytu paliwowego i to na dodatek tylko kartą użytą do blokady depozytu na wkład własny :roll: Większość wypożyczalni, z których miałem okazję korzystać, łączyła te kwoty i miałem jeden depozyt na kk. Z tego tytułu mój wynajem był droższy o 16 zł na różnicach kursowych. Warto mieć kartę kredytową z lepszymi kursami rozliczeniowymi. :)
Poza tym polecam – sprawna obsługa, samochód w porządku, szybko realizowane zwroty. Dojazd z lotniska nie jest problemem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe uważa post za pomocny.
 
      
#1385 PostWysłany: 08 Sie 2020 23:50 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Czy w Vanrell jak wybieram wzięcie auta na lotnisku a zwrot w innym miejscu np. w Alcudii to do ceny wypożyczenia doliczana jest oplata za zwrot w innym miejscu?
W T&C widnieje taki zapis:
Picking up and returning your car to another location
Kilometres Transfer (€)
10 km € 15
20 km € 30
30 km € 40
40 km € 45
50 km € 50
60 km € 60

w kalkulacji ceny tych kwot nie widać, ale rozumiem, że oddając te 60km od lotniska doliczą sobie 60Euro extra co troszkę psuje mi kalkulacje, bo nie chciałem brać auta na cały pobyt, tylko rozbić sobie na 2 x transfer z/na lotnisko i dodatkowo w trakcie pobytu wziąć jeszcze na jakieś 2 dni aby co nieco zobaczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1386 PostWysłany: 09 Sie 2020 00:04 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
Teoretycznie powinni naliczyć natomiast mi za wypożyczenie w Alcudia i zwrot na lotnisku po 2 dniach 3 lata temu w wakacje nic nie policzyli. Nie wiem czy pomyłka, czy martwy zapis w cenniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1387 PostWysłany: 11 Sie 2020 17:23 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Undertone napisał(a):
Na pewnej grupie na facebooku ktoś chwalił Eagle, bo kiedy padły mu klocki w aucie to szybko wymienili auto. No dziękuję, wyobrażam sobie jak jadąc np. drogą MA-10 wypadają mi klocki hamulcowe i jeszcze mam się cieszyć, że w ciągu paru godzin przyjechali z innym autem. Ciekawe w jakim stanie :)

Ja od siebie polecam Autos Cano, wszystko absolutnie bezproblemowo, żadnych depozytów, minus taki, ze zamiast zarezerwowanej Ibizki dostaliśmy Arunę, jednak większe autko, ale nie wybrzydzałem, bo zupełna nówka (1007 km przebiegu), a wczasach covidowych problemów z zaparkowaniem brak :) 40 euro/dzień, mieliśmy na 3 dni.


Ja także polecam Autos Cano.
Wypożyczyliśmy na tydzień od 17.VII.
Także miała być Ibiza, ale był roczny Golf także super.
Cena była umówiona przed wyjazdem na 40€ za dzień natomiast Pani zażądała od nas 30€ także się nie kłóciłem :D
Jeden minus, że czekaliśmy ok. 30 minut, aż ktoś przyjedzie, już myśleliśmy, że nici z auta.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 11 Sie 2020 17:46, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1388 PostWysłany: 13 Sie 2020 19:49 

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 4
Cześć,
Wypożyczalnia Autos Cano w dniach 2-9.8. Wcześniej obserwowałem wypożyczalnię Wiber, ale ceny na przełomie 3/2 tydzień przed wyjazdem skoczyły ponad dwukrtnie.
Wracając do Autos Cano, wysyłałem zapytanie o segment B (Corsa) w cenie 30E za dobę, ale ze względu na duże obłożenie zaproponowali Leona ze zniżką z 50E na 40E oczywiście w tym ubezpieczenie. Dostałem auto z przebiegiem nieco ponad 800km. W ciągu tygodnia zrobiłem prawie 900km za 60E.
Cena 95 na stacjach w granicach 1.22-1.26 za litr. Połowa baku przy odbiorze i połowa przy oddaniu. Miła obsługa, byli na czas i we wskazanym miejscu zgodnie z ustaleniami. Dorzucili mapę.
Wypożyczalnia godna polecenia.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1389 PostWysłany: 20 Sie 2020 08:09 

Rejestracja: 20 Sie 2020
Posty: 1
Czy mając auto w opcji All inclusive od wiber to przed oddaniem powinienem go umyć lub odkurzyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1390 PostWysłany: 20 Sie 2020 08:45 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
ja miałem all in i nic nie robiłem, ale auto było w miare czyste, jeśli faktycznie je mega ubrudzicie itd to mimo wszystko coś bym tam sprzątnął żeby nie zarzucili wam ,, nadmiernego zaśmiecenia,,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1391 PostWysłany: 11 Wrz 2020 10:20 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 63
Kilometry: 183 326
Moi drodzy mam pytanie co do zwrotu auta na lotnisku. Lot powrotny 6:55 :( i niestety wypożyczalnia woła sobie ekstra 40 EUR za zwrot poza godzinami biura. znacie może wypożyczalnię całodobową lub która ma inne opłaty? dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1392 PostWysłany: 14 Wrz 2020 21:08 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 85
Loty: 45
Kilometry: 111 446
A Record Go?
Góra
 Profil Relacje PM off
vegejazz lubi ten post.
 
      
#1393 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:29 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
vegejazz napisał(a):
... znacie może wypożyczalnię ... która ma inne opłaty?


Kilka postów wyżej opisywałem Eagle.

viewtopic.php?f=1435&t=887&view=unread#p1361298
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
vegejazz lubi ten post.
 
      
#1394 PostWysłany: 15 Wrz 2020 09:32 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 63
Kilometry: 183 326
wybrałem Record Go, dopiero teraz zauważyłem w sumie na potwierdzeniu z carrental brak jakiejkolwiek informacji o pobieraniu dodatkowej opłaty (co ciekawe na stronie www mają info, iż 40 euro)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1395 PostWysłany: 16 Wrz 2020 11:14 

Rejestracja: 25 Lip 2017
Posty: 7
Czy ceny w Vanrell zmieniają się w nocy czy są raczej stałe i nie ma sensu ich śledzić wieczorami/nocami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1396 PostWysłany: 07 Paź 2020 02:04 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 8
Loty: 63
Kilometry: 231 000
Chciałem się zapytać czy ktoś z was korzystał z wypożyczalni Hiper? Nie jest przez was wymieniana w pierwszych 4 najlepszych wypożyczaniach ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1397 PostWysłany: 07 Paź 2020 14:17 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Co do Hiper. Korzystaliśmy dwa razy. Raz na Majorce, tylko z podstawowym ubezpieczeniem (mieliśmy wykupione roczne, zewnętrzne), drugi raz na Ibizie z pełnym ubezpieczeniem. W obu przypadkach wszystko było ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
sircrusader lubi ten post.
 
      
#1398 PostWysłany: 20 Gru 2020 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 197
Loty: 133
Kilometry: 206 956
Postanowiłem się z Wami podzielić ostatnim doświadczeniem z OK Rent a Car.

Na Majorce byłem do tej pory 8 razy, choć nigdy nie korzystałem z ich usług. Auto wziąłem od nich w Santanderze - goła taryfa, ubezpieczenie zewnętrzne. Auto było nowe, bardzo komfortowe, obsługa bardzo miła. Inspekcja auta przy jego oddaniu standardowa, uczciwa.

Tym razem chciałem skorzystać z mega promocji na wynajem w lipcu 2021. Przy okazji taryfy zwrotnej, wynająłem 2 auta - małe i duże, chciałem podjąć decyzję w kolejnych miesiącach, na które się zdecydować. Zrobiłem rezerwacje, zdecydowałem się na pre-paid (trochę taniej). Ku wielkiemu zaskoczeniu, wieczorem zauważyłem, że zrobiłem rezerwacje na.... grudzień 2020. Nie wiem, jak do tego doszło. Dałbym sobie rękę uciąć, że wybrałem właściwy miesiąc, pamiętam, jak klikałem strzałkami między miesiącami.

Zgłosiłem reklamację, bo uczciwie uważam, że błędu nie zrobiłem. OK Rent a Car był bardzo responsywny w mailach, poinformował mnie, że rozważą reklamację. Poprosili mnie jeszcze o przesłanie dowodu rezerwacji biletów na lipiec 2021 - przesłałem. Tego samego dnia dostałem informację, że reklamacja została uznana. Całość trwała mniej niż 48h.

Ogromny szacun. Formalnie byłem na straconej pozycji, postawili na uczciwość. Zamierzam skorzystać z ich usług w lipcu.

https://okrentacar.es - polecam ogromnie!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1399 PostWysłany: 26 Kwi 2021 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 405
niebieski
Czy w omawianych wypożyczalniach dają auto z zamówionej grupy, czy zdarza się darmowy upgrade? Szczególnie interesuje mnie Wiber.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1400 PostWysłany: 26 Kwi 2021 22:17 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Zdarza się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 82  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group