Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Maj 2018 13:40 

Rejestracja: 19 Maj 2013
Posty: 105
Loty: 34
Kilometry: 73 282
Witam. Czy ktoś może polecić (doradzić) wypożyczalnię samochodów z odbiorem na lotnisku na Minorce (MAH) ? Na co zwrócić uwagę itp. Będę wdzięczny za podzielenie się Waszym doświadczeniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 27 Maj 2018 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
Mogę polecić Enterprise
minorka-troche-wiadomosci-moze-sie-przyda,1255,100023
Góra
 Profil Relacje PM off
Extigy uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Sie 2018 12:02 

Rejestracja: 11 Sie 2018
Posty: 5
W lipcu 2018 wypożyczałem Corsę D w wypożyczalni www.balmesmenorca.com/es/inicio,
Wypożyczałem w miejscowości Son Parc ale mają oddziały też w innych rejonach Minorki, w tym na lotnisku.
Za wynajem na 3 doby z pełnym ubezpieczeniem, w tym wkładu własnego oraz polityką paliwową - ile bierzesz tyle oddajesz - zapłaciłem 120 euro. Odbiór, a także zdanie auta bez najmniejszego problemu.
Jedyne zdziwienie to przebieg auta, ponad 90 tyś km ale trzeba przyznać, że samochód był w środku czysty i sprawny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Maj 2023 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Wynajem na 24h, rezerwacja na dwa dni przed lotem.
Poogladalem wszelkich posrednikow typu ECR/Kayaki itp wydawalo sie mi drogo.
Wybor padl na posrednika DYS odbior finalnie AUTOS VALLS RENT A CAR cena 15.85 € Fiat 500 na full wypasie 2 letni z przebieg 20k

W trescie email jasna informacja gdzie bedzie czekal samochod z transferem do siedziby firmy.
Faktycznie na miejscu czakal Van firmy z czytelnym logo oraz pracownik z kartka z nazwa firmy,
zebral tyle osob ile sie zmiescilo do Vana i sprawnie zawiozl do firmy.

Zalezalo mi by odebrac jak najpozniej auto wiec grzecznie przepuscilem wszystkich w kolejce.
Caly proces odbioru auta to doslownie kilka minut, nie ma zadnych fizycznych papierow wszystko odbywa sie droga email.

Teraz w sumie zgrzyt ktory kosztowal mnie troche nerwow przez 24h.
Zapytalem ile kosztuje ubezpieczenie na jeden dzien ... 57 euro, upewnilem sie czy to napewno cena za 24 h tak ubezpieczenie 57euro.
To bede jezdzil jak z jajem ale sie obejde bez ubezpieczenia.

Personel poklikal w kompa podal kluczyki i zaprowadzil do auta.
Full to oddac full. Mowie ze chcialbym naniesc na protokol uszkodzenia, wszystko otrzyma Pan na email zdjecia calego samochodu z zaznaczonymi szkodami.
Wskazuje ze jest rozbita lampa z tylu tak tak wszystko na protokole. Nie wiem czy to kwestia internetu/zasiegu/ poczty
odczekalem z 10 minut nie ma emaila, spokojnei wszystko przyjdzie moze Pan jechac. Mimo wszystko zrobilem zdjecia dokladne calego auta wraz z lampa na tle wejscia do firmy.

Email przyszedl po okolo godzinie wycinek przodu jakas mala rysa i wycinek tylu mala rysa obok wydechu. Wyspa mala to moglem wrocic do firmy i powiedziec ze brakuje fotki lampy.
Ok ok prosze sie nie przejmowac, nie wiemy czemu nie ma zdjecia lampy jutro tez jestesmy na zmianie to Pan odda i nie bedzie problemu.

Przyjechalem kolejnego dnia oddac auto i byli inni pracownicy podczas ogledzin wyszla sprawa lampy. Nie ma w protokole odbioru wskazuja info o rozbitej lampie. Mowie, ze dwukrotnie zglaszalem sprawe i mam pelna galerie zdjec auta z rejestracja, rozbita lampa na tle drzwi wejsciowych do firmy, przed wejsciem jest kamera to mozemy obejrzec nagranie z wczoraj jak je wykonuje.

Personel na chwile zniknal, porozmawial z soba nie wykonywali nigdzie telefonow podszeli do mnie i mowia ok zamykamy sprawe. Zwalniamy blokade na karcie.
Powoli powoli to ja poprosze o protokol ze auto zwracam bez szkod by sie pozniej nie szarpac z kolejna blokada i moim bankiem w razie reklamacji.
Troche trwalo nim dostalem taki dokument.

Auto za pol darmo ale nerwow, ze jakbym wiedzial to bym sobie darowal tam wynajem.

Nie rekomenduje, nie przestrzegam - firma pod rozwage
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 26 Maj 2023 15:29 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Miałem podobną sytuację na Rodos:
viewtopic.php?p=1560041#p1560041

Też na protokole odbioru żadnych rys nie zaznaczali, tylko robili foty tabletem i mnie też kazali takie robić. Przy oddawaniu auta nie podpisywałem żadnego protokołu. Do tego nie zdjęli mi blokady z karty, powiedzieli, że bank to zrobi. Praktycznie cały zwrot odbył się na gębę. Dopiero Twoja historia uświadomiła mi, że to mogło się inaczej skończyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Mar 2024 11:17 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Czy Ktoś brał auto z Record Go? Wypożyczalnia nie ma swojego biura na lotnisku. Jak to jest z tymi dwoma opcjami "Just Go" i " Just Go Airport"? Czy dobrze rozumiem że jak wezmę opcję Just Go to na lotnisku muszę znaleźć pracownika który mnie zawiezie do wypożyczalni i tam dopełniam formalności pobieram auto i zdaję i na koniec mnie odwożą na lotnisko. A jak wezmę Just Go Airport to to auto podstawią na lotnisko i tam też.fo będę zdawać? I w tym drugim przypadku mam 30min marginesu pomiędzy zadeklarowaną godziną odbioru a faktycznym zjawieniem się u pracownika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group