Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 29 Lis 2017 20:59 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 17
Patrzyłeś w AutoReisen?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#242 PostWysłany: 29 Lis 2017 21:04 

Rejestracja: 27 Sie 2015
Posty: 5
Pluscar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 29 Lis 2017 21:07 

Rejestracja: 27 Sie 2015
Posty: 5
Sorry, nie doczytałem że pluscar jest od 23 lat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 29 Lis 2017 21:07 

Rejestracja: 29 Lis 2017
Posty: 3
mkmka_19 napisał(a):
Patrzyłeś w AutoReisen?


Oni też wymagają 23 lat...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 29 Lis 2017 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
No to wypożycz przez economycarrentals.com. Niestety mają drożej ale ich cena zawsze zawiera dopłatę dla kierowcy poniżej 23 lat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 29 Lis 2017 23:31 

Rejestracja: 29 Lis 2017
Posty: 3
Antek12 napisał(a):
No to wypożycz przez economycarrentals.com. Niestety mają drożej ale ich cena zawsze zawiera dopłatę dla kierowcy poniżej 23 lat.

Wymagają karty kredytowej, której niestety nie mam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 30 Lis 2017 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
-- 30 Lis 2017 09:19 --

http://faycan.es/EN/conditions-window.aspx

Tu masz od 21 lat i auta dostepne.

Spytaj przed wypożyczeniem , czy możesz zarezerwować karta np Taty, a na miejscu excess zapłacić gotówką.

Zresztą - google i GC car hire young driver cash payments

-- 30 Lis 2017 09:19 --

http://faycan.es/EN/conditions-window.aspx

Tu masz od 21 lat i auta dostepne.

Spytaj przed wypożyczeniem , czy możesz zarezerwować karta np Taty, a na miejscu excess zapłacić gotówką.

Zresztą - google i GC car hire young driver cash payments
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 19 Gru 2017 08:17 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Dzięki za info o wypożyczalni autoreisen.es. Na weekend brałem 7-osobowe (citroen c4 grand picasso) auto za śmieszne 68€/3 dni. W innych wypożyczalniach chcieli min 700 PLN :/
Za dodatkowe 3€/dzień wziąłem pełne ubezpieczenie i nie było żadnych blokad na karcie.
Wypożyczenie i zwrócenie, szybko i sprawnie.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 23 Gru 2017 15:21 

Rejestracja: 23 Gru 2017
Posty: 2
To mój pierwszy post więc cześć i czołem!

Od dawna przymierzałem się do wypowiedzi w temacie wypożyczania samochodu na Kanarach, więc do rzeczy.

Od kilku lat zdarza mi się wypożyczać najczęściej w Cabrera Medina/Cicar.
Najczęściej rezerwuję przed wylotem (jeden raz bezpośrednio z biura w Cicar na Lanzarote).
Ogólnie firma pozytywna, godna polecenia, ale faktem jest że nie mam doświadczenia jak zachowają się w razie problemów. Nigdy nie musiałem reklamować samochodu bądź korzystać z ubezpieczenia samochodu na miejscu.
Odbieranie samochodu najczęściej bezproblemowo, tak jak i zdawanie. Zawsze płacę gotówką.
Samochód posiada wszelkie ubezpieczenia, oczywiście za wyjątkiem np. zgubienia klucza, uszkodzenia podwozia itp.
Samochody w dobrej kondycji, w miarę czyste, dwa razy zupełne nówki - Corsa, Aveo.
Niedogodnością jest fakt że samochody przy odbiorze nie są zatankowane do pełna.

Tej jesieni na G.C. zamawiałem Corsę, otrzymałem Leona 1,6 TDI. Był już wiekowy - jakieś 3 lata i z 70kkm ale sprawował się dobrze. Ciekawostka, średnie spalanie około 4L.
Ten jeden raz coś w firmie pokręcili bo Leona dostarczono z prawie 3 godzinnym opóźnieniem. Także były jakieś przepychanki słowne ale ogólnie co tam, maniana...

Dwa razy miałem do czynienia z Autoreisen. Nie mam przekonania do nich. Za pierwszym razem zamawiany Twingo, otrzymałem C3 - mocna przechodzony i brudny.
Drugim razem zamawiałem Corsę otrzymałem...Citroena Picassę...tak samo wiekowy i z rozbitą lampą tylną...
Na drugi dzień wymiana Picassy na Fabię - było już lepiej, Skoda już w miarę nowa ale nie posprzątana odpowiednio.
Oba wozidła brane były na Teneryfie.
Myślę że Autoreisen brałbym tylko w ostateczności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 22 Sty 2018 20:14 

Rejestracja: 22 Sty 2018
Posty: 1
Cześć wszystkim,

Mam pytanie dotyczące wynajmu auta w Cicar, a konkretnie depozytu za paliwo. Z tego co przeczytałem przy wynajęciu auta pobierają depozyt za paliwo, które znajduje się w aucie. Rozumiem, że depozyt zwracają przy zwrocie auta z taką samą ilością paliwa. Ale jak wygląda kwestia depozytu, w momencie kiedy zwracam auto poza godzinami pracy biura? Mam wylot przed otwarciem biura, w związku z czym będę zmuszony zdać auto poprzez wrzucenie kluczyków do pojemnika przy biurze. Jak wtedy mogę odzyskać depozyt? Z góry dzięki za informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 22 Sty 2018 23:43 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
Cicar to siostra Cabrera Medina - jak bierzesz w Cabrera Medina i płacisz kartą, to nie biorą depozytu, tylko oddajesz tyle w baku, ile dostajesz. Raz miałąm Cicar - jako podwykonawcę umowy z Cabrera Medina (bo tak było taniej) i też tak było, płatność kartą - brak depozytu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 23 Sty 2018 17:57 

Rejestracja: 23 Gru 2017
Posty: 2
Maaarcin2, jeżeli faktycznie wymagają depozytu to zarezerwuj w Cabrera Medina, i po problemie.
Kilka lat temu korzystałem z Cicar'a i nie stosowali żadnego depozytu, możliwe że teraz to praktykują.
Ostatni samochód na G.C. rezerwowałem w C.M. ale zamówienie realizował Cicar, oczywiście nie było żadnego depozytu.

Bo76, w Cabrera Medina przy płatności gotówką także nie biorą depozytu.

PS. uwaga na fotoradary, zwłaszcza na GC-1, po dwóch miesiącach od powrotu otrzymałem dodatkową pamiątkę z G.C. na kwotę 100 euronów. Za szybką opłatę (do 20 dni) rabat 50%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 25 Lut 2018 11:26 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 167
Kilka słów ode mnie odnośnie Cicar/Cabrera Medina

Brałem samochód na tydzień z wcześniejszym zamówieniem przez neta, zamówiony dla 5 osób (astra combi)- taki rzeczywiście dostałem. 2700 km na liczniku więc praktycznie nowy. Wszystko czyste w środku. Czekałem 5 min na dostarczenie samochodu, płatność gotówką, paliwa w baku 3/4 (bez żadnego depozytu, jedynie słownie informacja, żeby było tyle samo jak oddam). Odbiór na zasadzie "proszę kluczyć, oddaje kluczyć, dziękuje koniec odbioru" - z 15 sek nam zajęło. Nic nie sprawdzali (nawet poziomu paliwa). Samochód sprawdzał się bez zarzutów. W gratisie GPS, którego wcześniej nie zamawiałem. Zdecydowanie polecam!

Już patrzyłem na Cicara na Sewille ale uprzedzam, że trochę inne warunki niż na wyspach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 21 Mar 2018 18:06 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 17
Witam, mam pytanie o warunki wynajmu w firmie AutoReisen, jak to jest z zapłatą za auto? Mam kartę debetową i kredytową, którą lepiej zapłacić? czytałam ze na debetowej blokują kaucję a jak jest na kredytowej? To samo?? Czy karta musi być imienna na osobę która będzie docelowo prowadzić auto? Czy akceptują platnośc gotówką? Wylot powrotny mam w godzinach wczesnych rano gdy biura są zamknięte, jak ewentualnie jest ze zwrotem kaucji? Ciekawi mnie jeszcze ta dodatkowa opcja ubezpieczenia którą dosyłają meilowo? W każdej rezerwacji tak jest?? Kilka razy brałam w Cicar i było wszystko okej, cy AutoReisen jest rowniez godne polecenia tak jak Cicar?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 21 Mar 2018 18:41 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 21 Mar 2018 18:30 --

A nie lepiej i spokojniej wziąć w AutoReisen full insurance? Żadnych blokad i...maniana :lol: :lol: :lol:

-- 21 Mar 2018 18:41 --

Możesz płacić zarówno debetową jak i kredytową. Cash nie jest możliwy. Karta osoby zamawiającej czyli głownego kierowcy. Drugi kierowca darmo...przynajmniej ja tak miałem. Dla jasności przeczytaj warunki umowy dokładnie. Przy full insurance nie masz żadnych blokad i jeździsz spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 21 Mar 2018 19:24 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 17
ale jak na stronie AutoReisen zobaczyc ceny z tą opcją full??? Jak wybieram to mi pokazuje cenę za auto a nie mam opcji gdzie zaznaczam dodatkowe ubezpieczenie1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 22 Mar 2018 09:11 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@mkmka_19 sprawdź jeszcze co oferuje Plus Car, bo u nich można zapłacić gotówką i nie blokują żadnej kasy na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 22 Mar 2018 10:23 

Rejestracja: 03 Mar 2017
Posty: 17
okej zobaczę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 22 Mar 2018 10:55 

vincenz napisał(a):
@mkmka_19 sprawdź jeszcze co oferuje Plus Car, bo u nich można zapłacić gotówką i nie blokują żadnej kasy na karcie.


To są nawet na Kanarach przy wypożyczeniu samochodu kwestie indywidualne np. wiek kierowcy jest bardzo ważny, ale faktycznie w PlusCar np. sami podają w potwierdzeniu, iż niczego poza podaną ceną nie blokują i można płacić kartą debetową
Góra
 PM off  
      
#260 PostWysłany: 22 Mar 2018 10:55 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
mkmka_19 napisał(a):
ale jak na stronie AutoReisen zobaczyc ceny z tą opcją full??? Jak wybieram to mi pokazuje cenę za auto a nie mam opcji gdzie zaznaczam dodatkowe ubezpieczenie1


Na miejscu w okienku ci oferują pełne ubezpieczenie.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group