Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 06 Maj 2022 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
jar188 napisał(a):
Czytam o tym polecanym ICEPOL i sprawdzam ceny, 600zl doba w maju to chyba lekka przesada, nie wiem jakie ceny mieli wcześniej ale ponad 4tys za auto na tydzień to dużo za dużo.

NIe wiem w ile osób lecisz , ale jeśli we 2 to być może bardziej opłaci ci się wynająć minikampera - auto i spanko za 415 pln za dobę :

Załącznik:
Zrzut ekranu 2022-05-06 180650.jpg
Zrzut ekranu 2022-05-06 180650.jpg [ 163.47 KiB | Obejrzany 2942 razy ]


https://bit.ly/3wed6ij
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 09 Maj 2022 08:41, edytowano w sumie 1 raz
Skrócenie linku
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#242 PostWysłany: 06 Maj 2022 19:03 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2139
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
@Antek12
Opcja ciekawa i cena fajna, lecę w 2 osoby, noclegi mam już wykupione.
Z tego co widzę to mniej więcej obecnie w moich terminach (jak nie ma żadnej promocji) wynajem auta z pełnym ubezpieczeniem od wynajmującego od 2,8 do 3,5tys, w lato jeszcze troszkę drożej.
Po prostu sam koszt pełnego ubezpieczenia to 3-4,5tys ISK dziennie stąd finalnie wychodzi sporo. Ceny wynajmu niestety na Islandii też poszły do góry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 08 Maj 2022 12:04 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2139
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Z moich poszukiwań jeszcze wkleję warunki "pełnego" ubezpieczenia, mało która firma chyba oferuje aż takie rozszerzenie z redukcją do 0 ISK- lotuscarrental.is:
Tire Insurance
River Crossing Protection
F-road Insurance
Damages caused by Animals

Może komuś się przyda, w szczegóły ubezpieczenia się nie wczytywałem. Cena dla Dustera 4x4. Firma ma dobre opinie.

Załączniki:
ubez.jpg
ubez.jpg [ 125.25 KiB | Obejrzany 2878 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 11 Maj 2022 13:33 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 88
eskie napisał(a):
Byłem tydzień na Islandii i miałem Hyundai Tucson z ICEPOL.
Uczucia mam mocno mieszane.

Auto z 202000 km przebiegu. Baaaaardzo mocno poobijane. Ich ubezpieczenie chyba polega na tym, że auta, po prostu, nie naprawiają.
Dostałem tylko kluczyki, na pytanie o jakąś umowę, kontakt, polisę, dokumenty wozu, otrzymałem protekcjonalny uśmiech i słowa "wyluzuj tu jest Islandia, tu nikt się nie stresuje".
Następnego dnia po odbiorze, zapaliła mi się kontrolka czyszczenia katalizatora i kontrolka pracy silnika. Zadzwoniłem do nich, przedstawiłem problem i usłyszałem "nie mówiłem ci wczoraj, że masz wyluzować!?!?!?" Tak profesjonalne wsparcie, gdy miałem w planach Fiordy Zachodnie, raczej mnie nie uspokoiło. Kontrolka pracy silnika paliła się cały czas, katalizator mrugał. W dzień oddania auta dołączyła się jeszcze kontrolka świateł, okazało się, że jedno przednie światło się zepsuło.
Na plus trzeba odnotować, że miałem bardzo porządne, lekko terenowe, opony (prawie AT).
Chyba jezdzilismy tym samym autem. Srebrny Tucson 4x4 diesel z wgniecionymi drzwiami 210kkm przebiegu.

Ogolnie w Icepolu najszybsza obsługa ze wszystkich wypozyczalni z ktorych do tej pory korzystalem. Kontakt telefoniczny jeszcze przed wylotem z PL żeby potwierdzic szczegóły odbioru auta.

Generalnie polecam, samochod dobrze utrzymany pomimo przebiegu. Jedynie pióra wycieraczek moglyby byc w lepszym stanie. Brakowalo tez rolety/polki bagaznika więc przez caly wyjazd bylo widac bagaze itp - ale 95% aut spotykanych na parkingach jest tak zapakowanych więc bez problemu.

Kontrolka check engine świecila sie przez caly wyjazd, ale auto działało poprawnie. Procedura oczyszczania DPF (wspomniana kontrolka katalizatora) odpalila sie chyba dwa razy podczas wyjazdu ~2.5kkm.

Ceny paliwa w granicach 280-310isk za litr ON, E95 podobnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 04 Wrz 2022 18:56 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Chętnie bym skorzystał z propozycji @Antek12, czyli kukucampers.is (nawet od połowy października "FREE sleeping bags, blankets and camping pillows for everybody in your group"), tylko że Wizz z WAW w obie strony ok. północy. U nich odbiór tylko w dzień z biura i zwrot też, a zostawienie na lotnisku +55 EUR i brak protokołu.

Zanim przejrzę wszystkie wspomniane wypożyczalnie, pytanie o całodobowe bez dodatkowych opłat lub niewielkimi, niekoniecznie kampery.

PS. Na razie kupiłem sobie Skyr pierwszy raz w życiu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk uważa post za pomocny.
 
      
#246 PostWysłany: 07 Paź 2022 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1567
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Lotus Car Rental na początku pażdziernika. Najbardziej mi pasowali, gdyż mieli najlepszą cenę za 28h wypożyczenie, plus bardzo dobre opinie w sieci. Na lotnisku byli punktualnie. 5 minut jazdy do biura. Wziąłem Toyotę Aygo a na miejscu zmieniłem na Dacie Sandero. Trochę pooobijana ale powiedzieli, że interesują ich głównie drzwi i szyby, z resztą wiadomo jak jest na Islandii. Excess 150000 ISK - nie brałem pełnego ubezpieczenia gdyż mam własne z KK, ale to ich nie jest jakieś bardzo drogie. Nie blokowali nic na karcie i o ile dobrze rozumiem, można też wypożyczyć z kartą debetową. Na miejscu obsługa głownie polskojęzyczna. Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#247 PostWysłany: 10 Paź 2022 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 167
srebrny
@igore To ja też dodam dobrą opinię na temat Lotus Car Rental. Wypożyczałem Toyotę Aygo na początku października, dostałem bezpłatny upgrade do Yaris, auto w dobrym stanie, miła obsługa, żadnych widocznych uszkodzeń, już na zimowych oponach (przydały się!). Brałem pełny pakiet ubezpieczenia, więc stan auta nie był sprawdzany przy odbiorze.

Ważna informacja: jeżeli wypożyczacie po godzinach pracy wypożyczalni, to obsługa przywiezie/odwiezie Was na lotnisko i wyda samochód, ale pełny pakiet ubezpieczeń jest obowiązkowy (jasno o tym piszą). Przydatne np. dla niektórych lotów Wizzair, które lądują w środku nocy, np. mojego z Warszawy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#248 PostWysłany: 10 Paź 2022 22:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
gmak napisał(a):
Zanim przejrzę wszystkie wspomniane wypożyczalnie, pytanie o całodobowe bez dodatkowych opłat lub niewielkimi, niekoniecznie kampery.

Na pewno Northern Lights/ Icerental4x4 są czynne całodobowo, odbiory po 22:00 za dopłatą 4000 ISK (niecałe 30 EUR) - brałem od nich w zeszłym tygodniu, wkrótce postaram się napisać nieco więcej o szczegółach wynajmu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#249 PostWysłany: 11 Paź 2022 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 167
srebrny
Jeszcze jedna rada: w Lotus Car Rental dają teraz 7% rabatu na wynajem z kodem eticket od i tak sensownych cen. A zawsze miło zapłacić mniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
krysteq uważa post za pomocny.
 
      
#250 PostWysłany: 11 Paź 2022 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Miałem wynajęte auto w icerental4x4 przez doyouspain jednak po odwołaniu lotu przez wizza musiałem na szybko zmienić i wybrałem budget, biuro na lotnisku, pracownik okazał się Polakiem, miałem ubezpieczenie Platinum z doyouspain, bo było za grosze i nie pobrano żadnej kaucji, tylko blokada kk na ok 500 zł za paliwo zwrócona po 10 dniach, auto na parkingu przed halą przylotów, zwrot bez problemu też Polak odbierał, mogę więc polecić szczególnie, że zmiany musiałem robić 5h przed planowanym odbiorem auta,
potwierdzam co napisał @Kashpir, o stacjach samoobslugowych, pobierają 30k koron i rozliczenie następnego dnia
Góra
 Profil Relacje PM off
kmet lubi ten post.
 
      
#251 PostWysłany: 13 Paź 2022 11:55 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Odpuściliśmy temat nocowania w samochodzie. Przy zerowych temperaturach bez ogrzewania to zupełny hardcore,
Małe campervany mogą mieć ogrzewanie elektryczne (taniej np. Doblo Maxi) lub typu Webasto (drożej np. Kangoo/VW Caddy).
W pierwszym przypadku trzeba się podłączyć na kempingu zazwyczaj za 1000 ISK/noc, w drugim żeby nie wyładować akumulatora podobno dobra proporcja to 3 godziny jazdy na 8 godzin ogrzewania. Oczywiście te campervany są znacznie droższe od zwykłych samochodów, a sieć kempingów czynnych po wrześniu znacznie skromniejsza.

Przy koszcie noclegu po sezonie ok. 400 PLN/noc za double bez prywatnej łazienki wychodzi tyle samo na porządnym łóżku co z wiatrem i deszczem za oknem samochodu.

Co do ubezpieczeń, to nasze forumowe ubezpieczalnie mają wyłączenia na Islandię, a w rentalcover.com kosztuje to niewiele mniej niż takie Platinum w wypożyczalni.
Wynajmując bezpośrednio mają w cenie zazwyczaj dwie opcje: albo samo CDW, albo zestaw CDW, TP, GP, SCDW, który tez nie daje "zero excess".
Natomiast polisa od międzynarodowych pośredników jest tania. Np. treść TravelJigsaw (ok. 200 PLN za 5 dni, jak w RentalCars) wygląda dobrze.
Oczywiście może być potrzebna KK z pięciocyfrowym limitem.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#252 PostWysłany: 13 Paź 2022 12:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@gmak polisę na Islandię na dni kupisz jeszcze w riversidemalta - mieszkańcom Polski nie sprzedają jedynie polis rocznych. Za 5 dni niecałe 35 euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#253 PostWysłany: 13 Paź 2022 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Załącznik:
Screenshot_2022-10-13-14-42-25-48_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6_copy_270x600.jpg
Screenshot_2022-10-13-14-42-25-48_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6_copy_270x600.jpg [ 58.16 KiB | Obejrzany 1880 razy ]

U mnie tyle wyszło przez doyouspain, więc się nie zastanawiałem, a kasy z kk tak jak pisałem nie pobrali wcale
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#254 PostWysłany: 13 Paź 2022 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 144
niebieski
Na początek informacja dla osób które muszą umyć auto przed oddaniem. Można to zrobić za darmo na Orionie w Keflawiku. Stoi kontener na śmieci, a obok są węże z wodą i szczotki.
Z boku jest też odkurzacz, ale nie patrzyłem czy płatny czy też za darmo.


ICEPOL sprzed kilku dni: Tuscany widziałem dalej te same stare.

Brałem Dustera i Dustery są nowe (mój miał 800km przebiegu więc nie zdziwiłbym się jakbym był drugim wypożyczającym) - w mojej opinii nowy Duster gorszy od poprzednika mimo, że na wypasie to chyba gorszy na islandzkie warunki. Po około 20km wywaliło błąd silnika - jeszcze na autostradzie - potem sam zniknął, następnie pojawił się błąd ciśnienia w oponach i on mi towarzyszył przez 4 dni no cóż, to nie wina wypożyczalni.
Na parkingu widziałem jeszcze nówki sztuki Ssang Yong Tivoli myślę, że będą mogły być fajną alternatywą dla dusterów.

Ogólnie Icepol niesamowity przeskok jakościowy przez dwa lata i widać, że się świetnie rozwijają. Tym razem nie byli najtańsi, a nawet sporo do tych najtańszych brakowało, ale niesamowicie sobie cenię to, że bierze się auto które się chce (czekają z kluczykami w środku niemal jak w Alamo w stanach) spisują tylko nr rejestracyjny i w drogę. Przy oddawaniu pytanie tylko czy zatankowane i przypominają kilka razy o tym, żeby zostawić kluczki i tyle. Bez stresu można wjechać wcześniej, nie trzeba przejmować się i szukać myjni itp.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#255 PostWysłany: 13 Paź 2022 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 186
Kilometry: 337 189
platynowy
Na grupach typu Polacy w Islandii oferuje sie kilka osob z samochodami.
Wypozyczylem samochod od jednej z takich osob - cena za dobe w sierpniu to 12000 ISK za dobę za najbardziej ekonomiczne auto. Bez depozytu. Umowilismy sie na Ford Escape z 2004 roku w automacie i taki samochod na nas czekal. Zaliczka 10% + reszta cash przy odbiorze. Odbiór i zwrot na lotnisku o dowolnej porze.
Nawet nie czuje jak rymuje :D

Jesli chodzi o ubezpieczenie to:
Cytuj:
Auta macie nie utopic i nie rozwalic podwozia o kamienie, a na karoserii ma nie byc powaznych wgniecen. Male rysy, czy slady po drobnych kamykach Was nie obciazaja. Gdyby, odpukac cos sie stalo,potrzebny bylby serwis lub holowanie i wynikaloby to z innych przyczyn, niz te wymienione, to koszty ja pokrywam. Szyby ubezpieczone sa na 85%, wiec w razie czego do pokrycia macie tylko 15%


Kontakt bezproblemowy, zwrot rowniez, nawet bez sprawdzania auta. Ogarnia to ekipa kilku osob bo u jednej osoby zamawialem samochod, jeszcze inna pisala o zasadach a trzecia byla wlascicielem auta i oddawala i zgarniala samochod. Jedyny minus w samym aucie to stare i kiepsko dzialajace wycieraczki do szyb.

Jak ktos bedzie chcial kontakt to moge podrzucic na priv zeby nie robic kryptoreklamy


Ostatnio edytowany przez tunczaj, 13 Paź 2022 23:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#256 PostWysłany: 13 Paź 2022 23:54 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@kostek966 z przeglądu ubezpieczenia na doyouspain wynika, że i tak zakupiłeś je w .... riversidemalta 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#257 PostWysłany: 14 Paź 2022 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Tak, też to doczytałem, ale było od razu i tak jak pisałem wcześniej nie zablokowali kaucji na kk, chociaż miałem przygotowane kilkanaście tysi zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 16 Paź 2022 18:50 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Kashpir napisał(a):
@gmak polisę na Islandię na dni kupisz jeszcze w riversidemalta - mieszkańcom Polski nie sprzedają jedynie polis rocznych. Za 5 dni niecałe 35 euro.


Fakt, chociaż niewielka różnica w cenie. Przyzwyczaiłem się do polis od nich na kraje byłej Jugosławii, gdzie musiało być Worldwide, co byłoby już drożej.
Moja polisa jest raczej bez ograniczeń, a w RiverSideMalta chyba zwrócą tylko do 10K EUR.

@kostek966

A w tym Platinum z doyouspain jest jakiś limit szkody?

Rozumiem, że standardowe CDW z wypożyczalni wystarczająco zmniejsza Excess, żeby zewnętrzna dodatkowa polisa go pokryła.
Chyba wyjątkiem jest brak SAAP, kiedy mogliby mieć wyższe roszczenie, ale o tej porze roku to raczej nie grozi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 16 Paź 2022 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Załącznik:
IMG_20221016_201605.jpg
IMG_20221016_201605.jpg [ 249.95 KiB | Obejrzany 1674 razy ]

Takie warunki przy Platinum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 16 Paź 2022 23:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku Reykjavik – Keflavik (KEF).

Pośrednik: Economy car rentals

Wypożyczalnia: Northern Lights

Samochód: mieliśmy rezerwację na SUV 2WD - Subaru XV lub podobny, w automacie. Jak sprawdziłem na stronie wypożyczalni, XV jest samochodem z napędem na 4 koła. Do końca nie byłem pewien co dostaniemy, ale dostaliśmy dokładnie Subaru XV Allwheeldrive w benzynie. Opcja paliwowa full-full, bez limitu kilometrów, podstawowe ubezpieczenie.

Cena: równowartość niecałych 310 euro za tydzień na początku października ; zaliczka (ok. 7% ceny) w euro, reszta dopłacana w koronach islandzkich na miejscu przy odbiorze samochodu.

Odbiór samochodu: w hali lotniska znajdziemy osobę z tabliczką dla 3 wypożyczalni – Icerental 4x4, Northern Lights i jeszcze jakaś jedna. Busikiem dowożeni jesteśmy do wypożyczalni – ok. 10 minut jazdy, z dużym prawdopodobieństwem kierowcą będzie Polak.
Jak już pisałem wcześniej, biuro otwarte całą dobę, z dopłatą 4 000 ISK za późne odbiory po 22:00. Chociaż byliśmy po tej godzinie (miałem rezerwację na 21:00, ale spore opóźnienie samolotu) i w teorii powinna być dopłata, to nic nie naliczyli, ale wcześniej wysłałem im maila z informacją o opóźnieniu – być może to miało znaczenie. Formalnie umowę podpisałem z Icerental4x4.

Już przed wylotem zdecydowaliśmy się, że dokupimy w wypożyczalni ubezpieczenie Silver Protection, które zawiera m.in. Gravel Protection i obniża kwotę udziału własnego z 350 000 ISK do 110 000 ISK (w momencie wynajmu równowartość niecałych 800 euro). Jako że moje roczne ubezpieczenie w worldwideinsure nie obejmuje Islandii, pozostały wkład własny miałem wcześniej zabezpieczony wykupieniem polisy na dni wynajmu w riversidemalta. Za Silver Protection zapłaciliśmy ok. 15 700 ISK. Z wyliczeń wyszło mi, że dopłaty za wynajem powinno być ok. 42 000 ISK, ale chyba w papierach mieli zafiksowaną cenę z dnia rezerwacji i dopłaciłem ok. 40 400 ISK. Blokady na karcie kredytowej ostatecznie nie robili.
Zgodnie z wydrukiem, auto z dwoma wgnieceniami na drzwiach – powiedziano nam, że jak znajdziemy inne uszkodzenia, to zrobić zdjęcia i pokazać przy oddawaniu samochodu. Polecają oświetlony plac przy małej stacji benzynowej, ale o północy, w deszczu i wietrze i tak niewiele można zobaczyć, zdjęcia robiłem więc następnego dnia rano. Znalazłem sporo małych rys i odprysków, i jedno większe otarcie na dolnej części drzwi kierowcy.

Sam samochód dość świeży – 23 700 km przebiegu, przejechaliśmy kolejne 2 200 km po Fiordach Zachodnich i Snaefellsnes. Większych zastrzeżeń do samochodu nie mam – jedynie pierwszego dnia na drodze do Reykjaviku co jakiś czas wyskakiwał nam komunikat jakiegoś systemu (chyba Eye sight), ale potem przestał. Przy jeździe pod górę, silnik trochę wył przy prędkości ok. 90 km/h, więc lekko redukowałem prędkość. Temperatury podczas naszego wyjazdu były kilka stopni powyżej zera i często grzaliśmy w środku. Na pustych i prostych drogach Fiordów Zachodnich można było pojechać trochę szybciej niż dozwolone 90 km/h – radarów brak, a szansa na jakiś patrol policji praktycznie zerowa (taką widzieliśmy jedynie w miasteczku Isafjordur). Średnie spalanie wyszło na poziomie 7,2 l/100 km.

Zwrot samochodu: Podjechaliśmy na parking, wypakowaliśmy bagaże. Obsługa sprawdziła stan paliwa, powiedziałem o znalezionym uszkodzeniu – stwierdzili, że to może być tak mocno zabrudzone, że wygląda na otarcie i nawet się bliżej nie przyjrzeli. Mniejsze rysy i odpryski nawet ich nie interesowały. W dniu zdawania samochodu chyba cała obsługa biura była polska. :D

Podsumowanie: Wszystko w porządku, jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował samochodu na Islandii, to Northern Lights/ Icerental4x4 z pewnością rozważę.

PS parking przy Kirkufjell jest już płatny – trwają prace, więc niby zniżka z 1000 ISK na 700 ISK dla samochodu osobowego (ale niedaleko jest przy drodze mały parking na kilka samochodów – jak ma się szczęście, to można tam zaparkować bezpłatnie). Parking przy plazy Ytri Tunga również płatny – 500 ISK dla osobówki. Reszta miejsc w trasie – parkowanie bezpłatne.

Załączniki:
IMG_20221002_163909784.jpg
IMG_20221002_163909784.jpg [ 167.28 KiB | Obejrzany 1646 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group