Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 06 Maj 2022 18:07 
Awatar użytkownika

Loty: 26
Kilometry: 45 127
srebrny
jar188 napisał(a):
Czytam o tym polecanym ICEPOL i sprawdzam ceny, 600zl doba w maju to chyba lekka przesada, nie wiem jakie ceny mieli wcześniej ale ponad 4tys za auto na tydzień to dużo za dużo.

NIe wiem w ile osób lecisz , ale jeśli we 2 to być może bardziej opłaci ci się wynająć minikampera - auto i spanko za 415 pln za dobę :

Załącznik:
Zrzut ekranu 2022-05-06 180650.jpg

https://bit.ly/3wed6ij

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez michzak, 09 Maj 2022 08:41, edytowano w sumie 1 raz
Skrócenie linku
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.

#242 PostWysłany: 06 Maj 2022 19:03 

Loty: 112
Kilometry: 214 222
złoty
@Antek12
Opcja ciekawa i cena fajna, lecę w 2 osoby, noclegi mam już wykupione.
Z tego co widzę to mniej więcej obecnie w moich terminach (jak nie ma żadnej promocji) wynajem auta z pełnym ubezpieczeniem od wynajmującego od 2,8 do 3,5tys, w lato jeszcze troszkę drożej.
Po prostu sam koszt pełnego ubezpieczenia to 3-4,5tys ISK dziennie stąd finalnie wychodzi sporo. Ceny wynajmu niestety na Islandii też poszły do góry.
 Relacje PM off  

#243 PostWysłany: 08 Maj 2022 12:04 

Loty: 112
Kilometry: 214 222
złoty
Z moich poszukiwań jeszcze wkleję warunki "pełnego" ubezpieczenia, mało która firma chyba oferuje aż takie rozszerzenie z redukcją do 0 ISK- lotuscarrental.is:
Tire Insurance
River Crossing Protection
F-road Insurance
Damages caused by Animals

Może komuś się przyda, w szczegóły ubezpieczenia się nie wczytywałem. Cena dla Dustera 4x4. Firma ma dobre opinie.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#244 PostWysłany: 11 Maj 2022 13:33 

eskie napisał(a):
Byłem tydzień na Islandii i miałem Hyundai Tucson z ICEPOL.
Uczucia mam mocno mieszane.

Auto z 202000 km przebiegu. Baaaaardzo mocno poobijane. Ich ubezpieczenie chyba polega na tym, że auta, po prostu, nie naprawiają.
Dostałem tylko kluczyki, na pytanie o jakąś umowę, kontakt, polisę, dokumenty wozu, otrzymałem protekcjonalny uśmiech i słowa "wyluzuj tu jest Islandia, tu nikt się nie stresuje".
Następnego dnia po odbiorze, zapaliła mi się kontrolka czyszczenia katalizatora i kontrolka pracy silnika. Zadzwoniłem do nich, przedstawiłem problem i usłyszałem "nie mówiłem ci wczoraj, że masz wyluzować!?!?!?" Tak profesjonalne wsparcie, gdy miałem w planach Fiordy Zachodnie, raczej mnie nie uspokoiło. Kontrolka pracy silnika paliła się cały czas, katalizator mrugał. W dzień oddania auta dołączyła się jeszcze kontrolka świateł, okazało się, że jedno przednie światło się zepsuło.
Na plus trzeba odnotować, że miałem bardzo porządne, lekko terenowe, opony (prawie AT).
Chyba jezdzilismy tym samym autem. Srebrny Tucson 4x4 diesel z wgniecionymi drzwiami 210kkm przebiegu.

Ogolnie w Icepolu najszybsza obsługa ze wszystkich wypozyczalni z ktorych do tej pory korzystalem. Kontakt telefoniczny jeszcze przed wylotem z PL żeby potwierdzic szczegóły odbioru auta.

Generalnie polecam, samochod dobrze utrzymany pomimo przebiegu. Jedynie pióra wycieraczek moglyby byc w lepszym stanie. Brakowalo tez rolety/polki bagaznika więc przez caly wyjazd bylo widac bagaze itp - ale 95% aut spotykanych na parkingach jest tak zapakowanych więc bez problemu.

Kontrolka check engine świecila sie przez caly wyjazd, ale auto działało poprawnie. Procedura oczyszczania DPF (wspomniana kontrolka katalizatora) odpalila sie chyba dwa razy podczas wyjazdu ~2.5kkm.

Ceny paliwa w granicach 280-310isk za litr ON, E95 podobnie.
 Relacje PM off  

[ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości