Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 04 Sie 2019 19:25 
Awatar użytkownika

Loty: 71
Kilometry: 101 740
Być może niejasno się wyraziłam, pisząc niepotrzebne miałam na myśli, że na szczęście nic złego się nie wydarzyło, ani wypożyczalnia do niczego się nie przyczepiła
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.

#202 PostWysłany: 04 Sie 2019 23:16 
Awatar użytkownika

Loty: 2
Kilometry: 14 922
OK. Wiem, że karta kredytowa PKO BP Platinum obejmuje ubezpieczenie wkładu własnego za szkody w wynajętym samochodzie i teoretycznie te szkody obejmują również zderzenia ze zwierzętami. Zgadzam się również, że żadne ubezpieczenie nie zastąpi zdrowego rozsądku, ale wolę dmuchać na zimne, mieć ubezpieczenie i nie musieć z niego korzystać. Nie zamierzam pod wpływem ubezpieczenia zachowywać się irracjonalnie i podejmować bardziej ryzykownych zachowań. Szkoda mi potem czasu na dochodzenia swoich praw :)

Czy znacie jeszcze inne ubezpieczenie, które znosi wkład własny przy wypożyczeniu na Islandii? Sprawdziłem już, że worldwideinsure.com nie obejmuje tego kraju. Jakie jeszcze opcje mi zostają?

#203 PostWysłany: 06 Sie 2019 16:08 
Awatar użytkownika

Loty: 2
Kilometry: 14 922
Ma ktoś może ogólne warunki ubezpieczenia, jakie podpisuje się przy wynajmie z Icepol? Chciałbym wczytać się w szczegóły. Jak wygląda kwestia wysokości wkładu własnego w przypadku szkody?

#204 PostWysłany: 06 Sie 2019 22:06 

W ubiegłym miesiącu jak brałem w IcePol to spisali tylko moje dane z prawka. Nic nie podpisywałem.
W razie wjechania w barana miałem tylko tego barana im przywieźć, żeby mogli się na nim choć trochę odkuć :-)
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#205 PostWysłany: 07 Sie 2019 19:29 

megirumi napisał(a):
Dlaczego? Biorąc pod uwagę, że icarhireinsurance już nie działa, ubezpieczenie z wypożyczalni to praktycznie jedyna opcja w Islandii, jeśli chce się być zabezpieczonym.

hej, a co to znaczy że icarhireinsurence już nie działa, o czymś nie wiem chyba??
 Relacje PM off  

#206 PostWysłany: 07 Sie 2019 19:33 
Awatar użytkownika

złoty
Nie mogą z niego skorzystać użytkownicy z Polski i kilku innych krajów Europy Wschodniej.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.

#207 PostWysłany: 07 Sie 2019 19:36 

sorki nie doczytałem.. dzięki za odp.
wczoraj zwróciłem auto do icepolu po 10 dniach. nikt nawet go nie obejrzał :) polecam tą firmę :) jedyne co do poprawy to mailowa obsługa klienta, ale co ja będę się czepiać, nie ma czego
 Relacje PM off
korpus lubi ten post.

#208 PostWysłany: 12 Sie 2019 18:34 

Hej, czy korzystał ktoś z firmy Ice Rental Cars?
 Relacje PM off  

#209 PostWysłany: 27 Wrz 2019 11:40 

Witam

Lecę z rodziną 2+2 (11 i 13 lat) na Islandię 26-31 sierpnia (Wizzair z Wrocławia 318zł w obie strony z ClubCard).
Wiem, że krótko, więc będę zwiedzać tylko południowy zachód, w dół od Rejkiawiku, maksymalnie do Skaftafell.
Czy na pierwszy raz na Islandii wystarczy zwykła osobówka, by zobaczyć najważniejsze atrakcje rejonu?
Oczywiście wiem, że parę kilometrów tu i tam trzeba będzie na piechotkę :)
Samochód obecnie najtaniej znajduje mi w Alamo i Enterprise, kompakt za ok 1000zł + ubezpieczenie wkładu własnego u pośrednika ok 250zł. Czy to dobra cena?

Pozdrawiam
 Relacje PM off  

#210 PostWysłany: 27 Wrz 2019 11:53 

niebieski
@Archeo

spokojnie wystarczy osobówka
drogi w tych rejonach w większości mają nawierzchnię asfaltową

P.S.
club card to chyba tesco ...
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#211 PostWysłany: 30 Wrz 2019 08:35 

kruczi napisał(a):
club card to chyba tesco ...

@kruczi
Pełnym zdaniem (z profilu): "Wizz Discound Club" :)

Dzięki za uspokojenie odnośnie dróg. Szkoda, że Icepol nie ma osobówek...
 Relacje PM off  

[ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości