Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 12 Lis 2017 22:04 

Rejestracja: 08 Mar 2015
Posty: 18
Dzięki wielkie Artycjusz za dużą dawkę informacji (zresztą już kolejną, chociaż pierwszą bezpośrednią). ;)

Jeżeli chodziło o off-road oczywiście miałem na myśli interior i drogi typu "F". Plus jest taki, że do lipca jeszcze sporo czasu i póki co oglądam filmy na youtube z nimi oraz sporo czytam o różnych "ciekawostkach", które tam czyhają. ;)

Jeśli chodzi o miejsca w interiorze to na pewno interesują mnie Landmannalaugar oraz Askja (będę miał Pajero 4x4). Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, może się okazać, że drogi będą jeszcze zamknięte i wtedy zmiana planów. Jeśli będą otwarte, ale woda będzie wysoka to też zawracam i trudno - miejsca nie uciekną. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#122 PostWysłany: 16 Lis 2017 16:06 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 17
Loty: 113
Kilometry: 276 815
Przydatne info dla osób nie posiadających karty kredytowej.
Jako, że nie mam karty kredytowej, tylko zwykłą wypukłą debetówkę z mbanku z delfinkiem, wypożyczałam w Budget/Avis bezpośrednio przez stronę budget.pl. Przez pośredników było trochę taniej ale wszędzie chcieli depozyt od ok. 1000 euro w górę i zapis w regulaminie, że wymagana jest karta kredytowa (w innym kraju miałam wcześniej sytuację, że nie wydano mi samochodu, rezerwacja przez pośrednika, z góry opłacona, kasa przepadła własnie przez brak kk). Napisałam wcześniej bezpośrednio do Budget w Islandii czy przyjmą moją debetową, odpisali, że nie powinno być problemu, choć czasem niektóre nie przechodzą, zaryzykowałam m.in. dlatego, że rezerwując bezpośrednio nie wymagali żadnej przedpłaty. Koszt za wynajem samochodu: 172 euro z podstawowym ubezpieczeniem (odpowiedzialność kierowcy w razie kolizji lub kradzieży: 195000.00 ISK). Na lotnisku dokupiłam pełne ubezpieczenie SCDW (które zmniejszyło mój udział w razie W do 0 ISK), koszt ubezpieczenia 2300 ISK za 1 dzień, razem 16100 ISK. Ogólnie za tydzień wynajmu zapłaciłam 35 258,00 ISK. Pobrano depozyt 120 euro. Auto dostałam z pełnym bakiem i tak też zwróciłam (na lotnisku jest stacja, płatność tylko kartą). Samochód, który rezerwowałam to Hyundai i10 (najtańsza opcja), dostałam bezpłatny upgrade na VW Polo. Zwrot depozytu dostałam po 3 dniach.
Fajną opcją było wypożyczenie z IcePol (minimum formalności, zero zawieszonych pieniędzy itd.) ale nie potrzebowałam auta 4x4 i wychodziło sporo drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 18 Lis 2017 12:28 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 201
niebieski
Dzieki za szczegolowe info. Za tydzien SUMARYCZNA cena (z SCDW) wyszla normalna, choc rzeczywiscie wyzsza niz przez posrednikow w dobrych lokalnych wypozyczalniach. Ale w przypadku niecheci do blokady srodkow przed przyjazdem jest to wyjscie.
Jednak sprawdz w umowie, namawiam - by Twoja rada byla w pelni bezpieczna, jak to jest z tym zniesieniem odpowiedzialnosci do... 0. Z tego co orientuje sie (dosc na biezaco) w islandzkich wypozyczeniach to do 0 ISK avisowe doubezpieczenie redukuje odpowiedzialnosc za szybe (czesciowy odpowiednik GP u innych) a ogolne ubezpieczenie auta redukuje jednak do kwoty 25000 ISK (55000 dla wiekszych niz osobowki) po stronie klienta, przy czym tradydyjnie na Islandii podwozie, skutki spotkan z woda i zwierzetami nie sa ubezpieczone. Podobnie jak z burzą piaskową, ale ten ostatni przypadek mozna jeszcze doubezpieczyc.

Wszystko to zawsze pieknie wyglada w skrocie oferty dla klienta z wybranymi zdaniami;) i ostatnim cicho zaczetym a entuzjastycznie skonczonym "...i odpowiedzialnosc za szybe redukuje do 0 !". Ale prawda zawarta w malym druczku podpisywanym przed otrzymaniem kluczykow jest taka jaka jest:) Wypozyczalem na wyspie auta sporą ilosc razy, zawsze i wszedzie to samo (male roznice w zasadach, wieksze w podejsciu do klienta, ktore jednak pozwalaly mi znalezc ulubione firmy). Nie ma w tym podstepu - prosty marketing, jedynie warto oprocz pytania czasem i doczytac te druczki, no i uwazac przy kolportowaniu informacji dalej, by nastepnym klientom w dobrej wierze nie zaszkodzic. Zawsze to co ustalisz z wypozyczalnia we własnych mailach i to co podpiszesz pozniej drobnym druczkiem - jest wazniejsze niz to co wydaje sie znaczyc ogolna marketingowa papka przy wynajmie albo to co piszemy sobie na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 19 Lis 2017 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Już chwilę temu zarezerwowałem na sierpień 2018 (6 dni), przez kayak.com SUV-a za 10% normalnej ceny. Nie wiem czy błąd, czy promocja, kilka dni to wisiało, dostawałem na maila przypomnienia ("great deal" itd.). Potwierdzenie (nr) przyszło, wstępne check-in wchodzi na stronie wypożyczalni, więc chyba nie powinno być niespodzianek ? Zdarzyło się już to komuś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 19 Lis 2017 22:05 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 201
niebieski
Zarezerwowales i SUMARYCZNA kwota (10proc. ceny - tzn. ile wg Twojej kalkulacji) sie zgadza / czy tylko widac oferte? Rzuc więcej szczegółów bo brzmi ciekawie.
Kayak owszem wyswietla mi cenę za Suva (np. w Sixt) od ok. 300 zl, kłuje we oczy, ale ZA DZIEN...gdy przechodzi sie do koncowej kalkulacji. I to jest - nazwijmy to delikatnie - cena wyjsciowa. Natomiast jeśli zarezerwowales w Keflaviku prawdziwego Suva za 10 proc. to chwal sie i pisz do redakcji po koszulke, bo bylby deal nieziemski, sam bym zarezerwowal na cale wakacje od razu, by przyjechac kolejne razy kiedykolwiek bilet sie trafi :)

Alternatywnie sa linki w ofertach reklamowych kayaka do wypozyczen w tymze samym Sixt, gdzie cena za dzien "malego suva-nie suva" zawiera 100 km dziennie i zero ubezpieczen gdzie indziej wliczonych, co powoduje koniecznosc doplaty kolejnych ponad 40 usd dziennie by w ogole z elementarnym islandzkim pakietem wyjechac. No i auto w rodzaju 'opel mokka' to nie jest suv w realiach islandzkich, na interior nadaje sie w przypadku wielocyfrowego limitu na karcie kredytowej i duzego luzu w zyciu w ogole. Takze jesli to nic wiekszego i nagie/bez ubezpieczen to poczytaj male druczki, gdyz na Islandii baaaaaardzo rzadko zdarzaja sie duze promocje w naszym rozumieniu. Troche tak jak kiedy pytalem o znizke goscia, ktory mial wyciagac mnie z Interioru, a on na to: " czy wy tam w Polsce zawsze tylko z tymi znizkami? Znaczy sie mam Cie wyciagnac do polowy, tak troche, czy tak zebys sie utopil? To Tyle kosztuje."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 19 Lis 2017 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
01.09. znalazłem i były tylko terminy po 21.08.2018 w tej "promocji".
Co ciekawe, pierwotnie był Jeep Wrangler, na innej przeglądarce Toyota RAV4, a po rezerwacji widnieje Mazda CX-3 (or similar). Wziąłbym na dłużej, ale pod koniec sierpnia inne obowiązki. Koszt całkowity -niecałe 74€ (Thrifty). Dwa dni później było już po dealu. Ubezpieczenie mam całoroczne z iCarhireinsurance (Worldwide Plus).

Załączniki:
t1.JPG
t1.JPG [ 52.29 KiB | Obejrzany 2310 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 20 Lis 2017 15:25 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 17
Loty: 113
Kilometry: 276 815
Dzięki Artycjusz za komentarz, przed wypożyczeniem uważnie przestudiowałam regulamin wypożyczalni, również info drobnym druczkiem (przede wszystkim to, co drobnym druczkiem ;) ). Ustalenia mejlowe z wypożyczalnią dotyczyły tylko karty debetowej oraz kwoty jaką zawieszą na karcie.
Załączam screen z regulaminem wypożyczalni, chętnie dowiem się więcej, gdzie mogę szukać tak szczegółowych informacji (nigdzie nie zetknęłam się ze zredukowaniem odpowiedzialności do 25000 ISK na stronie Budget). Pewnie będę jeszcze wypożyczać w Islandii i im większa wiedza, tym lepiej. Nie pisałam o wjechaniu do wody itp., wydawało mi się to oczywiste, że tego ubezpieczenie nie obejmuje :) Na czym innym mogę się jeszcze opierać, oprócz regulaminu wypożyczalni, żeby zapewnić sobie maksymalną ochronę?
https://www.budget.pl/budgetonline/term ... ner=PL#COV

Załączniki:
budget.jpg
budget.jpg [ 48.42 KiB | Obejrzany 2266 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 21 Lis 2017 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
pabloz napisał(a):
Już chwilę temu zarezerwowałem na sierpień 2018 (6 dni), przez kayak.com SUV-a za 10% normalnej ceny. Nie wiem czy błąd, czy promocja, kilka dni to wisiało, dostawałem na maila przypomnienia ("great deal" itd.). Potwierdzenie (nr) przyszło, wstępne check-in wchodzi na stronie wypożyczalni, więc chyba nie powinno być niespodzianek ? Zdarzyło się już to komuś ?

Tak, zdarzylo sie. A potem byl zimny prysznic.
Sprawdz, co obejmuje umowa (ubezpieczenia).
Wynajem przez kayak.com (expedia.com etc) jest skierowany do rezydentow USA, ktorzy prawie zawsze maja ubezpieczenia wynajmu (podstawowe, pelne oraz OC) dolaczone do karty kredytowej.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 21 Lis 2017 02:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Z potwierdzenia rezerwacji Kayak:
"Lost Damage Waiver (LDW) i Theft Protection (TPC) są wliczone w stawki wynajmu. Odpowiedzialność finansowa najemcy pojazdu zostaje zmniejszona do kwoty 1600,00 EUR do 2300 EUR w zależności od wielkości wynajętego pojazdu. Super Damage Waiver (SDW) jest opcjonalne. Zakup zmniejsza odpowiedzialność wynajmującego w przypadku szkód pomiędzy 400,00 EUR a 600,00 EUR w zależności od wypożyczonego typu. Ubezpieczenie od odpowiedzialności jest wliczone w stawki wynajmu".

Jest jeszcze opcja dodania podstawowego ubezpieczenia na stronie, ale bardziej korzystne warunki mam z Icarhireinsurance.

Tu są ewentualne dodatkowe opcje wybierane na miejscu, w wypożyczalni:

Załączniki:
th.JPG
th.JPG [ 47.68 KiB | Obejrzany 2221 razy ]


Ostatnio edytowany przez pabloz, 21 Lis 2017 03:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 21 Lis 2017 02:42 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 201
niebieski
podtrzymuje ostrożny sceptyzcyzm @p.wl na podstawie i moich doświadczeń...

@ciociajagna - hmmm, arcyciekawa sprawa...
twój link prowadzi do strony umieszczonej w domenie wyświetlanej jako budget.PL z certyfikatem z innej domeny - i to innej także niż budget.com - co w sumie nie znaczy wcale, ze cokolwiek jest z tymi danymi nie w porządku, ale zupełnie przypadkowo skusiło mnie do chwilę dłuższej dociekliwości... I co się okazało? Twój link - wyglądający doprawdy na autentyczny - opisuje (widzę takie warunki pierwszy raz w odniesieniu do Islandii) jakby rzeczywiscie w Keflaviku Budget obniżał odpowiedzialność do 0 przy SCDW, ALE analogiczna strona na islandzkiej stronie Budget pokazuje... co innego!
Tam stoi to do czego jestem przyzwyczajony - czyli brak możliwości unikniecia odpowiedzialnosci, nawet przy SCDW:
http://www.budget.is/budgetonline/is-gb ... ,coverages
Co prawda i tu nie ma słowa o "owcach i potokach" (czytaj "zwierzętach i wodzie") ;) ale na drukowanych kartkach do najmu zwykle już są.

Z "trzeciej" strony - tylko krowy nie zmieniają poglądów (nie wiem jak islandzkie) więc może i to się zmienić, tyle, że opierałbym się na tym co publikuje islandzki budget i co będzie na kartce którą podpiszesz. Nawet to co widzisz przy rezerwacji na stronie pośrednika lub centrali dającej franszyzę - traci znaczenie, gdy lokalnie na miejscu podpiszesz (w domyśle "przeczytasz/ustalisz/przyjmiesz - mimo, ze podsunięte) co innego. Najlepiej konsultować wprost z wypożyczalnią. Strony internetowe to jednak tylko archiwum tego co kiedykolwiek ktoś wrzucił do sieci. Wynajmującego wiąże to, co podpisze przy zawieraniu umowy najmu.

Dlatego lubię lokalne wypożyczalnie prowadzone przez miejscowych, bo w praktyce na wiele czasem się można umówić. A dodatkowo standardy "oceny" uszkodzeń/obić/zadrapań stosowane przez zachodnich franszyzodawców bywają totalnie idiotyczne w odniesieniu do islandzkich warunków. A lokalni - wiedzą jak jest i gdy nie muszą nie zgrywają idiotów widząc małą rysę, normalną/akceptowalną w ich warunkach. Ale o tym dużo już było. Po prostu zadaj wszystkie nurtujące pytania TEJ KONKRETNEJ wypożyczalni (nie miedzynarodowej centrali czasem luźno powiązanej z lokalnymi poddostawcami lecz punktowi w wybranym kraju) gdzie odbierzesz auto.
Nic tu więcej nie sposób doradzić, by w dobrej wierze nie wprowadzić Cię na minę, ale też nie zniechęcić zanadto nad okazyjną być może ofertą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 21 Lis 2017 10:39 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 17
Loty: 113
Kilometry: 276 815
Rezerwowałam przez polską stronę Budget, w treści mejla wklejony jest regulamin (m.in. info o zniesieniu odp. przy zakupie SCDW do 0 ISK), podkreślili, że: "**Informacje dotyczące wynajmu w Keflavik, Reykjavik Keflavik International Airport**", więc nie jest to jakiś ogólny regulamin. Link, który zamieściłam oczywiście również był dołączony w mejlu.
I tu zaczyna się robić ciekawie, bo idąc Twoim tropem zaszłam tu: http://www.budget.is/budgetonline/is/bu ... askilmalar
I tam po islandzku jest już napisane o tych 25000 ISK :o (o ile Google Translator dobrze tę kwestię tłumaczy), tylko za szybę znosi odpowiedzialność do 0 ISK. Czyli tak jak podałeś. Jest również info o zwierzętach, rzekach, wojnach itp. ale tylko w odniesieniu, że nie obejmuje tego CDW wliczone w podstawową cenę wynajmu.
I teraz ciekawe jak to wygląda od strony prawnej, bo jednak treść regulaminu wysłana mi przez wypożyczalnię przy rezerwacji i jego treść na islandzkiej stronie trochę się różnią.

Będę w KEF w przyszłym tygodniu, druknę sobie oba regulaminy i zapytam, który się podpisuje (bo przy wypożyczaniu przyznaję już aż tak nie wnikałam).

Rozważałam lokalnych ale z pełnym ubezpieczeniem były to podobne lub wyższe kwoty (choć często lepsze auto).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 08 Gru 2017 14:58 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 27
Loty: 115
Kilometry: 147 156
Czy ma ktoś doświadczenie z wypożyczaniem w Europcar? Najprawdopodobniej będzie przysługiwało mi darmowe auto na weekend, w razie W mam zarezerwowane w Budget.

I przy okazji może mi ktoś rozjaśni jak to jest z drogami, Fki są tylko 4x4, a czy osobówką mogę się zapuścić na drogę nr. 54 i 56 z tego co patrzyłem na google maps są częściowo asfaltowe a częściowo żwirowe, wg. http://www.road.is jest to Primary roads.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 08 Gru 2017 16:31 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
jechałem po tych drogach pierdziawką na początku września
trochę szutru, ale bez problemu

polecam zajrzeć do Stykkishólmur

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 08 Sty 2018 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
Wypożyczał ktoś rower na Islandii? Znalazłem jedną wypożyczalnię AB car rental 5km od KEF ale chyba już nie istnieją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 24 Sty 2018 12:55 

Rejestracja: 05 Cze 2015
Posty: 70
Witam planuje jechać na Islandię 29 kwiecień-5 maj w grupie 5 osób. Jakie auto mi polecicie i w jakiej wypożyczalni ? Chciałbym wziąć ubezpieczenie wkładu własnego albo tak aby tego depozytu nie płacić wcale .

Co mi polecicie ?
_________________
Vanefist Neo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 12 Lut 2018 00:40 

Rejestracja: 05 Cze 2015
Posty: 70
-- 11 Lut 2018 23:40 --

poleci ktoś jakies auto w tym terminie dla 5 osób ?

-- 11 Lut 2018 23:40 --

poleci ktoś jakies auto w tym terminie dla 5 osób ?
_________________
Vanefist Neo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 12 Lut 2018 14:45 

Rejestracja: 12 Lut 2018
Posty: 5
Witam wszystkich serdecznie.
Przeczytałem kilka wątków o wynajmie aut w Islandii, jednak ciągle mam obawy związane z wysokością zablokowanych środków na KK przy wynajmie auta na lotnisku.
Lecę na Islandię 10.03.2018 i do 13.03 (czyli na 3 dni) mam wypożyczony samochód Hyundai i10 z Budget na lotnisku Keflavik.
Wypożyczałem poprzez Rentalcars (u nich także dokupiłem dodatkowe ubezpieczenie). Całość wyszło 280 zł + 198 zł (ubezp). To już zapłaciłem.
Jednak odbierając samochód wiem że nastąpi blokada jakiś (?) środków na KK. Problem w tym że na karcie kredytowej mam limit 2000 zł (czyli coś koło 60.000 ISK). Czy to wystarczy ???
Mam też kartę debetową mBanku (z delfinem) i tam limitów nie mam....... no ale jest debetowa.
Czy ktoś coś może mi podpowiedzieć, poradzić....
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 12 Lut 2018 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Wszystko miałeś na pewno opisane w warunkach najmu. Robiąc symulację pokazuje się taka informacja:
Cytuj:
Wypożyczalnia wymaga wpłacenia kaucji w wysokości ISK 37,640.00 przy odbiorze samochodu. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, kaucja zostanie zwrócona po zwrocie samochodu.
Samochód zawiera wkład własny w razie uszkodzenia w wysokości ISK 195,000.00 włączając VAT.
Samochód zawiera wkład własny w razie kradzieży w wysokości ISK 195,000.00 włączając VAT.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 12 Lut 2018 15:35 

Rejestracja: 12 Lut 2018
Posty: 5
-- 12 Lut 2018 15:33 --

Niby tak, ale jak zadzwoniłem do Budget Polska to Pani powiedziała że kwota ta jest różna w różnych krajach, i dziwi się że Rentalcars wypisuje taka a taką kwotę ... .. "nie mam pojęcia skąd i jak oni przeliczają te kwoty"

-- 12 Lut 2018 15:35 --

Trinity111 napisał(a):
Niby tak, ale jak zadzwoniłem do Budget Polska to Pani powiedziała że kwota ta jest różna w różnych krajach, i dziwi się że Rentalcars wypisuje taka a taką kwotę ... .. "nie mam pojęcia skąd i jak oni przeliczają te kwoty"



niby napisałem do Budget Iceland - czekam na odpowiedź już kilka dni......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 15 Lut 2018 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
Info które dostałem z budget@budget.is:

Cytuj:
You can buy extra insurances when you pick up the car, we have the following insurances available:

Super Collision Damage Waiver (includes front windscreen protection)
For car groups A, N, O, B, L, E, C, D and I: price per day is 2.300 ISK with non-waivable excess of 0 ISK
For all other car groups: price per day 2.900 ISK with non-waivable excess of 0 ISK
Self risk for front windscreen damages is 0 if you buy the super CDW

Sand and Ash Protection (SAP)
For car groups A, N, O, B, L, E, C, D and I: price per day is 1.900 ISK with non-waivable excess of 195.000 ISK
For all other car groups: price per day is 2.500 ISK with non-waivable excess of 360.000 ISK
Extended Roadside Assistance (RSN) - 500 ISK p. day
Our RSN helps you on the road during your journey, in case you lose your keys, run out of fuel, or forget the light on and thus draining the battery.

Third Party Liability
Third-party liability insurance for owner and driver is always included in the rental price.

All extra insurances are purchased upon collection, my colleagues at your rental station will then be happy to assist you in your decision. If you have any further questions, please do not hesitate to write us.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group