Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Mar 2019 15:37 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Mam w planie odwiedzenie 2 browarów na południe od miasta - Sabaja i Pivdžan przy drodze do Gracanicy. Ktoś wie jakie są koszty taksówek za miasto? Może coś tam kursuje? Od biedy mogę iść na piechotę, nie jest daleko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 29 Mar 2019 16:37 

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 36
Nie podam konkretnych kwot, ale w Prisztinie wszystko jest tanie. Zarówno noclegi, jedzenie i tym bardziej transport. Jechałem taksówką z lotniska i autobusem miejskim, kwoty dość śmieszne, a nie jestem specjalnie rozrzutny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Mar 2019 17:22 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Patrząc po cenach taxi z lotniska trudno ocenić koszt taksówek w ogóle. Nie ma przełożenia. Z tego co piszą niektórzy tanie nie są, choć można się targować. Niemniej dzięki za podpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Cze 2019 11:57 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
No to znalazłem autobus miejski nr 10, ale i tak z buta część pójdę.

http://trafikurban-pr.com/shq/ strona ichniej komunikacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Wrz 2022 11:18 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
W poruszaniu się komunikacją miejską bardzo pomaga aplikacja Trafiku Urban - nawet pokazuje aktualną pozycję autobusów na mapie.
Dodatkowo stojąc na przystanku zauważyłem, że w Prisztinie działa coś jak Kubańskie colectivos. Nie rozpracowałem niestety tego systemu.
Po prostu co jakiś czas na przystanki podjeżdżają przeróżne samochody - osobowe, busiki, czasem nawet z kogutem TAXI - i trąbieniem ogłaszają swój przyjazd. Czasami już w nich są jacyś pasażerowie a czasami są puste. Kierowca pokazuje dłonią jakieś magiczne znaki, czeka chwilę na chętnych po czym odjeżdża. Mogę tylko się domyślać że ceny tych przejazdów nie są wygórowane.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Cze 2023 10:46 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 50
Też korzystałem z aplikacji Trafiku Urban, chociaż czasem przyjeżdżał wcześniej autobus którego nie było w ogóle widać online na mapie ;-)

Ceny biletów na komunikację miejską w Prisztinie (czerwiec 2023):
- jeden przejazd: 0,5 euro
- bilet 24h: 0,8 euro
Bilety kupuje się na pokładzie autobusu od sprzedawcy biletów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group