Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 20 Paź 2019 08:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Z kronikarskiego obowiązku dodam że warto na Malcie wypożyczyć automat nie manuala, ułatwia to przestawienie się na ruch lewostronny (nie trzeba inna niż zawsze ręką zmieniać biegów ;) )
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#222 PostWysłany: 30 Lis 2019 19:21 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Firma naciąga klientów :
Na miejscu pobrano nam z karty zadatku 1750 euro
Z tego nie zwrócono nam 81 euro opłata paliwowa chodz auto było zatankowane
Brak odzewu z Firmy Budget na Malcie to samo w centrali Budget w europie
Firma ma bardzo złe oponie na forach zagranicznych na Malcie i na google .


Ostatnio edytowany przez Abcn, 30 Lis 2019 21:38, edytowano w sumie 1 raz
Popraw proszę błędy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 30 Lis 2019 19:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Masz protokół zdania auta z zaznaczonym stanem paliwa?

I Nie pobrano Ci żadnego zadatku...

BTW - popraw te rażące błędy.


Ostatnio edytowany przez boots, 30 Lis 2019 19:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 30 Lis 2019 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
to budżetowo was potraktowała ta firma, 81 euro to nawet na waciki nie starczy
dziękujemy za ostrzeżenie ale nie skorzystamy
ta firma jet ok
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 02 Gru 2019 20:05 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Budget Centrala eropa pomogło - hm wyjasniło
Pobrano za paliwo 25 euro ( bak byl pełen bo przy oddaniu zrobiłem fotki )
I pobrano opłate manipulacyjną bo płaciłem od zony karta kredytową ( ma inne nazisko ) a ich to nie obchodzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 30 Sty 2020 12:31 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 214
@czarny38
Brałeś auta u brokera, czy bezpośrednio od Budget?
M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 30 Sty 2020 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@Laczek Feluś
Brałem przez pośrednika, stronę wizzair czyli Rentalcars, wpadały jeszcze punkty wizz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 27 Lut 2020 16:40 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 214
Napiszę.
Brałem auto w Budget w lutym na pięć dni. Przez pośrednika.
Generalnie poszło dobrze - bo i niczego nie nawywijałem. Ale... Przy stanowisku dostajemy pusty 'formularz szkód' - do wypełnienia z pracownikiem na parkingu. OK, tyle że pracownika trzeba samemu poszukać i przyprowadzić na oględziny. W moim wypadku trochę trwało zanim się odnalazł :-)
I drugie - w ferworze zaznaczania w formularzu otarć nie pomyślałem o tym żeby sprawdzić czy bak był pełen. Nie był, co zauważyłem kilka kilometrów za lotniskiem.
M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 21 Lip 2020 10:21 

Rejestracja: 14 Wrz 2015
Posty: 10
Czy ktoś korzystał z wypożyczalni Aquarius? Jak wrażenia? Ceny mają konkurencyjne jak na lokalnych i oceny na Google Maps znośne (jak to wypożyczalnie), ale na tripadvisorze jest sporo stary postów, że jakoś na paliwie lub mandatach przycinają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 24 Wrz 2020 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
Odnośnie Aquariusa...
Szukałem czegoś w automacie na najbliższy weekend i z sieciówek najtaniej znalazłem Hertz.
3 dni za ~200 zł, depozyt coś około 1000 EUR, do tego ubezpieczenie WWI (~50 zł). Trochę drogo jak na słabe opinie sieciówek na Malcie.

Z lokalnych Aquarius wyszedł w niezłej cenie, 63EUR, bez wkładu własnego (oprócz opon i szyb) i blokada 150EUR.
Po powrocie dam znać jak poszło.

Spawdzałem też inne, teoretycznie polecane wypożyczalnie, może komuś przyda się takie zestawienie.

Załączniki:
MLA.JPG
MLA.JPG [ 81.21 KiB | Obejrzany 4252 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#231 PostWysłany: 12 Paź 2020 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
Nawiązując do powyższego posta, wypożyczenie w Aquarius było jak najbardziej ok.

- pracownik wypożyczalni czeka przed lotniskiem, zwrot już bez pracownika (kluczyki zostawiamy w samochodzie)
- samochód Hyundai i10, na liczniku 12 tys. km
- blokada na karcie została zdjęta po 12 dniach kalendarzowych (wg wypożyczalni powinno to zająć max. 20 dni roboczych)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 17 Lis 2021 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011
Posty: 181
Dołączę się do zadowolonych klientów Aquarius. Prócz około 30-minutowego oczekiwania na pracownika w biurze przed wypożyczeniem auta to wszystko elegancko. Wszystko dogadywane z nimi mailowo, zwrot kluczyków do skrzynki, zwrot kaucji w ciągu 4 dni od zwrotu auta. Możliwe wypożyczenie bez karty kredytowej (trzeba jednak wtedy wykupić pełne ubezpieczenie obejmujące koła i szyby i złożyć kartą debetową 150 EUR depozytu na poczet mandatów).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 21 Lis 2021 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Josep car hire https://josefcarhire.com/ Ford Fiesta z 40k na liczniku odbior na lotnisku pracownik czeka z kartka. 20 euro za dzien + 5 euro za excess do 0 i 2 euro za dodatkowego kierowce. Zero depozytu na karcie.

Jezdzimy drugi dzien jak na razie z autem wszystko w porzadku , wypozyczalnia jak najbardziej godna polecenia

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 26 Sty 2022 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Zarezerwowałem przez Doyouspain samochód w terminie 8-15 lutego za absurdalną cenę 2,11 EUR/tydzień.
Pojawiła się blokada na karcie, maila na razie (4 godziny) żadnego nie dostałem.
Samochód ma być odebrany w Target Rent - w sieci nie ma praktycznie żadnych opinii.
Czy ktoś z forumowiczów miał z nimi doświadczenie ?

Załączniki:
10.JPG
10.JPG [ 133.68 KiB | Obejrzany 2557 razy ]
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 13 Mar 2022 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Ile czekaliście na odpowiedź z Aquariusa? Mi już drugi dzień nie odpowiadają na zapytanie, a Josef nie chce przywieźć auta na lotnisko przy 2 dniowym wynajmie :roll: Swift woła 55 euro za dobę w marcu :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 13 Mar 2022 13:09 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
@kazudoki, mi Aquarius odpisywał w ciągu dwóch dni.
Mam jednak pytanie, czy ktoś korzystał z Budget na Malcie? W necie opinie koszmarne, a zarezerowałem korzystając z 30% cashback z Quidco.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kazudoki lubi ten post.
kazudoki uważa post za pomocny.
 
      
#237 PostWysłany: 24 Mar 2022 10:44 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Znacie jakąś wypożyczalnię samochodów z możliwością wypożyczenia i zwrotu samochodu nie na lotnisku tylko w centrum miasta?
Te, które przejrzałem mają możliwość odbioru/zwrotu tylko na lotnisku...
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 26 Mar 2022 15:46 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 805
platynowy
Tomo14 napisał(a):
Zarezerwowałem przez Doyouspain samochód w terminie 8-15 lutego za absurdalną cenę 2,11 EUR/tydzień.
I jak wrażenia z tego wynajmu? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 25 Kwi 2022 12:30 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Wypożyczałem przez discovercars najtańszą kategorię auta na lotnisku w Budget w dniach 21-26 kwietnia 2022 r.
Pośrednik twierdził, że za zwrot poza godzinami pracy biura jest dodatkowa opłata 25 EUR, jednak finalnie nie została przez Budget naliczona. Auto jakie dostaliśmy to Fiat Panda, koszt to 75,08 EUR, depozyt 1000 EUR na poczet szkód plus 43,37 EUR depozytu za paliwo.
Nie brałem ich ubezpieczenia, bo mam zewnętrzne, w biurze umowę podpisuje się na tablecie, która przychodzi na email. Następnie idzie się z człowiekiem na parking po auto i zaznacza się ewentualne uszkodzenia. W moim przypadku Pan był wnikliwy i zaznaczył uszkodzenia takie, których nie zauważyłem.
Jak będzie ze zwrotem depozytu i ewentualnym naciąganiem na koszty dam znać po powrocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#240 PostWysłany: 25 Kwi 2022 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
radeom napisał(a):
Tomo14 napisał(a):
Zarezerwowałem przez Doyouspain samochód w terminie 8-15 lutego za absurdalną cenę 2,11 EUR/tydzień.
I jak wrażenia z tego wynajmu? :)


Niestety marne.
Po rezerwacji weszła blokada na konto w kwocie równowartości tych 2,11 EUR.
Czekałem cierpliwie na jakieś potwierdzenie, ale nic.
Dzień, dwa, tydzień (czasu jeszcze miałem) - w końcu napisałem na support i następnego dnia (czy 2 dni później) odpowiedź, że

Dear Mr Tomo
Thank you for your booking request.
Unfortunately we haven’t been able to confirm your booking this time.
This is because our suppliers don’t have any cars available for the dates you’ve requested.
We've refunded you the amount paid for the booking (and insurance).
As you might have seen, our rates are extremely competitive.
It’s always better to book as far in advance as possible so that you get the car you want at the lowest price.
However, because there were no cars available on this occasion, I’d like to offer you a special deal on your next booking.
You can only get your special price by booking through this link
You’ll be redirected to our website where you can get a quote.
Please keep this email safe because you’ll need it to claim your special deal. You may find it useful to create a ‘DoYouSpain.com’ folder in your email account to save this email and your rental vouchers.

Kind regards
Claire Davis
DoYouSpain.com

P.S. Please note that this special offer is subject to availability of the car chosen. Thank you for your understanding.


Dostałem na kontor zwrot (niecałe 2 PLN w plecy byłem, bo jakoś dziwnie to przeliczyli).
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
radeom uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 280 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group