Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Gru 2018 14:40 

srebrny
Moje ulubione miejsce na parkowanie to ulica za Bramą Branderburską wzdłuż Parku Tiergarten gdzie stoisz darmowo nawet cały dzień :P no chyba , że są jakies eventy to wtedy odgradzają. Za pomnikiem zwycięstwa(złoty) najlepsze miejsca i blisko na Zoo lub Kuddam
 Relacje PM off
Aminin lubi ten post.

#22 PostWysłany: 26 Lip 2019 15:54 

Okolice Alexander Plac - Niedziela płatne - mandat 15EUR
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 26 Lip 2019 16:19 

srebrny
Zamierzasz płacić? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 26 Lip 2019 19:30 

Loty: 143
Kilometry: 128 306
srebrny
@HandSome jak się dostało mandat, to chyba wypada zapłacić?
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 27 Lip 2019 09:20 

srebrny
Gdybym opłacał wszystkie mandaty za parkowanie z Berlina to zostałbym...bankrutem. Dlatego też dla dla ochrony swojego skromnego budżetu nie...opłacam. Oczywiście nie doradzam tego innym bo przecież jako wzorowy obywatel co to chętnie wspomaga piękne historyczne niemieckie miasto powinienem to jednak robić. Jednak nie mogę się...przemóc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 13 Sie 2019 16:03 

W sobotę wybieram się do Berlina do zoo, proszę powiedzcie gdzie mogę zaparkować swoje auto tak aby było w miarę blisko i tanio. Oczywiście mam zieloną naklejkę
 Relacje PM off  

[ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości