Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Gru 2018 14:40 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Moje ulubione miejsce na parkowanie to ulica za Bramą Branderburską wzdłuż Parku Tiergarten gdzie stoisz darmowo nawet cały dzień :P no chyba , że są jakies eventy to wtedy odgradzają. Za pomnikiem zwycięstwa(złoty) najlepsze miejsca i blisko na Zoo lub Kuddam
Góra
 Profil Relacje PM off
Aminin lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
#22 PostWysłany: 26 Lip 2019 15:54 

Rejestracja: 06 Paź 2016
Posty: 86
Okolice Alexander Plac - Niedziela płatne - mandat 15EUR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Lip 2019 16:19 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Zamierzasz płacić? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 26 Lip 2019 19:30 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@HandSome jak się dostało mandat, to chyba wypada zapłacić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Lip 2019 09:20 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Gdybym opłacał wszystkie mandaty za parkowanie z Berlina to zostałbym...bankrutem. Dlatego też dla dla ochrony swojego skromnego budżetu nie...opłacam. Oczywiście nie doradzam tego innym bo przecież jako wzorowy obywatel co to chętnie wspomaga piękne historyczne niemieckie miasto powinienem to jednak robić. Jednak nie mogę się...przemóc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 13 Sie 2019 16:03 

Rejestracja: 13 Sie 2019
Posty: 1
W sobotę wybieram się do Berlina do zoo, proszę powiedzcie gdzie mogę zaparkować swoje auto tak aby było w miarę blisko i tanio. Oczywiście mam zieloną naklejkę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 06 Lut 2024 23:14 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Czy ktoś się orientuje czy jest jakiś parking na którym można zostawić samochód w okolicach Theater am Potsdamer Platz w Berlinie?

Wstawiłem wcześniej post z takim pytaniem ale został usunięty z powodu porządków na forum. Zielonego pojęcia nie mam co w tym pytaniu jest nie tak...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Lut 2024 09:11 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 668
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
Zobacz tutaj.
https://maps.app.goo.gl/7TBLu4VJmLSE7YWk7

Lub tutaj

https://www.apcoa.de/parken/berlin/philharmonie/

25 juro za dobę to nie jest zła cena.

W Berlinie przy ulicach w miarę sensownie można znaleźć miejsce. Potrzebna garść drobnych.

W temacie nerwowego cięcia postów nawet nie ma sensu pisać. Brak słów.
:roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 07 Lut 2024 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 275
Kilometry: 314 764
srebrny
a ja powiem więcej, nie tylko jest parking ale na dodatek masz szanse zaparkować zupełnie za darmo.
Większość Stresemannstraße i okolicznych ulicek leży poza strefą płatnego parkowania. Kiedyś nocowałem w HIX Berlin City Center i po zrobieniu trzech kółek udało mi się zaparkować prawie pod samymi drzwiami hotelu. Wystarczy tylko trochę cierpliwości.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 07 Lut 2024 11:38 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Doprecyzowując: Stressemanstraße jest darmowa do parkowania na południa od Niederkichnerstraße.
Natomiast za darmo parkować można także wzdłuż Straße des 17 Juni na zachód od Yitzhak-Rabin Straße.
W wielu strefach można też za darmo parkować w niedziele i święta.

Generalnie polecam jakąś apkę, typu Parkster czy Easy Park żeby to jakoś ogarnąć i nie szukać drobnych do automatu (chociaż coraz więcej z nich obsługuje już płatności kartą).
Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 09 Lut 2024 15:20 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
FUX napisał(a):
W temacie nerwowego cięcia postów nawet nie ma sensu pisać. Brak słów.
:roll:
Co niektórzy moderatorzy chyba wyraźnie się nudzą. Zamieściłem post z pytaniem o parkowanie w konkretnym miejscu w Berlinie. Dostałem wiadomość od niejakiego dmirstek, że mój post został skasowany z powodu porządkowania forum. Pozwoliłem sobie dopytać o konkrety ale odpowiedzi nie dostałem do tej pory. Napisałem post drugi raz i został on przeniesiony do tego wątku: "Gdzie zaparkować w centrum Berlina"... Byłem na koncercie w Theater am Potsdamer Platz, miałem wizytowy strój i chodziło mi o to, żeby było możliwie najbliżej. Niekoniecznie najtaniej czy za darmo ale po prostu możliwie najbliżej.
Wszystkim tym, którzy próbowali pomóc bardzo za to dziękuję a moderatorowi dmirstek proponuję dać sobie następnym razem na wstrzymanie. O szacunku dla forumowiczów i kulturze wymagającej odpowiedzi już nie będę wspominał...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 09 Lut 2024 15:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Sam tego nie znalazłeś: https://www.musical1.de/musicaltheater/ ... tz/parken/ ?
To pierwszy wynik z Googla...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 09 Lut 2024 15:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Jak dobrze pamiętam to twój post, stworzył 2 różne tematy
berlin-theater-am-potsdamer-platz,183,175146
theater-am-potsdamer-platz,183,175145

Więc prawdopodobnie niechcący 2 razy skasowal "dubla"

A post powinien być w temacie parkowania w Berlinie, bo za chwilkę będą pytania o kazdą dzielnicę Berlina do parkowania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 09 Lut 2024 15:49 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Nie, nie dublowałem postów. Stworzyłem jeden post, który został skasowany. A przynajmniej taką informację otrzymałem. Po czym napisałem drugi post, który został przeniesiony do tego wątku...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 09 Lut 2024 15:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Prawdopodobnie w kliknięciu załozenia zrobił się dubel, a mode się pomylił i skasował 2x.
A post dobrze został przeniesony tu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group