Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Lip 2019 16:51 
Awatar użytkownika

Loty: 432
Kilometry: 1 028 838
złoty
Nie wiem czy w Belgii jest charge back, ale sugeruje zglosic zadanie zwrotu tych oplat w banku. A tak poza tym, to normalna historyjka z wyludzajacymi wypożyczalniami i opinie nalezalo przeczytać przed wypożyczeniem. Zreszta jest chyba na forum podobna historia, jak ktos wymienial maile z wypożyczalnia.

Dziwie sie, ze nie ujawnilas sie pani, ze wszystko rozumiesz i nie zazadalas zwrotu na miejscu. To nie Twoj problem, ze pani pracuje w kiepskiej firmie. Za miekkie serce sie placi.

#22 PostWysłany: 17 Lip 2019 11:11 
Awatar użytkownika

srebrny
miki_fly napisał(a):
Jedynie złego słowa po tych kilku wypożyczeniach nie mogę powiedzieć o Surprice Rent a Car - tutaj zawsze pracownik przychodził odbierać samochód, raz przyczepił się zarysowania na feldze, ale po sprawdzeniu moich zdjęć z odbioru, na których widać było to zarysowanie, od razu się wycofał.
Ogólnie to co się dzieje w wypożyczalniach na lotnisku Chopina w Warszawie to jest jakaś tragedia i zorganizowana mafia. (...) O Surprice powiedział, że są na razie nowi i tego nie robią.

Czy ktos z Was wypozyczal moze ostatnio w SurPrice na Okeciu? Czy powyzsze nadal jest jeszcze aktualne, czy juz zrownali w dol do rynkowych standardow?
edit: to pytanie powinienem zadac w watku o rzetelnych warszawskich wypozyczalniach, wiec prosba o przeniesienie

Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Lip 2019 14:18, edytowano w sumie 1 raz
Przeniesione. (klikaj na czerwony wykrzyknik)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 04 Sie 2019 14:26 

Loty: 4
Kilometry: 29 230
Ja, regularnie.
Zawsze zero problemow, auta nowe, skrzynie automatyczne, zwrot bezproblemowy, raz nawet bez obecnosci pracownika - zero zastrzezen.
Choc nie ufam im, i zawsze biore zewnetrzne ubezpieczenie w https://worldwideinsure.com - koszt na 3 doby to ok. 9 funtow, wiec zaden pieniadz.

A jeszcze dodam opinie o Right Cars rowniez na Okęciu, gdyz tydzien temu korzystalem z ich uslug.
Zarezerwowalem za 30 EUR na 3 dni klase, gdzie Economy (Golf or similar) - ofc w automacie.
Przyjezdzam na miejsce, okazalo sie, ze nie dostane Golfa, tylko Hyundai Tucson, nowy, 200 km przebiegu, ale w manualu.
Po krotkiej wymianie zdan chlopaki znalezli mi B-Klase, ale to tylko daltego, ze klient wczesniej nie byl w stanie wynajac auta, gdyz mial amerykanskie prawo jazdy, to tez auto dla niego zostalo na parkingu, gdyby nie to, musialbym odjechac manualem - tu ogromny minus.
Reszta bez problemu, chlopak ktory ze mna auto ogladal i spisywal protokol byl OK, odbieral rowniez ten sam, nie szukal niczego na sile, szybki przeglad auta podpis i co najlepsze... kaucja z karty (1800 PLN) zeszla doslownie w 25 minut.

Ale uczucia mam mieszane, gdyz dla mnie ultra wazny jest automat.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 05 Sie 2019 21:11 
Awatar użytkownika

srebrny
Jeśli ktoś trafi do tego wątku szukając opinii nt. wypożyczalni ENTERPRISE NATIONAL ALAMO na lotnisku Chopina, to spieszę z pomocą.

Rezerwacja zrobiona przez www.autoeurope.pl w kategorii Toyota Auris Wagon lub podobny i taki też otrzymałem. Na liczniku 13 000 km, najuboższa wersja wyposażenia/silnika. Formalności trwały ok. 5 minut (wszystko opracowane na tablecie), na parkingu auto czyste, bez śladów użytkowania, aczkolwiek na protokole było zaznaczonych kilka rys, których w rzeczywistości nie mogłem się dopatrzeć (może przez słabe światło na parkingu podziemnym). Przy zwrocie zatelefonowałem 10 minut przed przyjazdem na parking, żeby ktoś był na miejscu - wtedy nie trzeba lecieć do biura i właściwie od razu dostaje się protokół zdania. Sprawdzający w ok. 2 minuty stwierdził, że wszystko jest w porządku i taki wysyła protokół do systemu. Pozostaje tylko podpis na tablecie, uścisk dłoni i każdy leci w swoją stronę.
Podsumowując, doświadczenie z ENTERPRISE NATIONAL ALAMO bardzo pozytywne, wysoki standard obsługi i śmiało można tam wypożyczać.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#25 PostWysłany: 16 Sie 2019 16:12 

J/w

Potwierdzam, wynajalem na stronie Alamo samochod, odbior auta i zwrot bez udzialu pracownika, wszystko bez problemu, kaucja zniknela tylko po tygodniu, wiec trzeba bylo poczekac.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 16 Sie 2019 17:10 

srebrny
Mnie akurat ENTERPRISE NATIONAL ALAMO na Okeciu zrobilo na prawie 2k PLN. Mialem zewnetrzne ubezpieczenie wiec pieniadze odzyskalem, ale niesmak pozostal.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 02 Wrz 2019 10:15 

Czy Surprice ma auta na lotnisku czy gdzieś busikiem dowożą po mieście? Będę podróżował z 2-latkiem, chcę minimum utrudnień.

#28 PostWysłany: 03 Wrz 2019 16:47 

Teoretycznie tak, ja rezerwujac auto bezposrednio na stronie podalem "Delivery address" i auto dowiezli mi pod dom za free.
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 08 Wrz 2019 14:52 

Wlasnie zwrocilem auto, rezerwowalem przez Alamo.com klasa kompaktowa z automatyczna skrzynia biegow, otrzymalem Nissana Juke, odbior w 3 minuty (wszystko podpisane elektronicznie, dokumenty na mailu) zwrot w 30 sekund. Wszystko bez udzialu pracownikow, dokumenty o odbiorze auta (bez jakichkolwiek zastrzezen) 20 minut po odjezdzie z lotniska juz byly na mailu.

Moge polecic

Cena za dwie doby - 180 PLN
Blokada na karcie - 4280 PLN

Image
Image
Image
Image
 Relacje PM off  

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości