Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lut 2014 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Wybieram się do Gdańska w najbliższy weekend i będę potrzebował na miejscu samochodu. Poszukałem trochę i znalazło mi kilka lokalnych wypożyczalni z niezłymi cenami, lepszymi niż przez wyszukiwarki tradycyzjnych wypożyczalnie, ale szczerze mówiąc nigdy nie korzystałem z wypożyczalnie spoza sieci.

Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z mniejszymi wypożyczalniami? Są z nimi jakieś problemu? A może ktoś jest w stanie coś polecić w Gdańsku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 12 Lut 2014 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Polecam "Piast".
http://www.piastrental.pl

Kilka razy korzystałem. Ceny b.dobre, elastyczni (odbiór, podwiezienie na lotnisko), b.miły kontakt. Ubezpieczenie bez udziału własnego tylko 10-20zł więcej.
Trzeba rezerwować wcześniej, bo mają spory ruch.
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Lut 2014 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Każdorazowo gdy wylatuję na dłużej niż dwa dni, korzystam z parkingu GAMA w Gdańsku, nieopodal lotniska (tuż przy Intelu). Gdy zaczynali, mieli tylko trochę miejsc parkingowych. Potem otworzyli noclegi (50zł.) + wypożyczalnię samochodów. Nie mają luksusów, ale jakieś Ople Astra, VW Sharany, itp. manualne i automaty. Ceny na pewno lepsze niż w klasycznych i flagowych wypożyczalniach.

Szef nazywa się Krzysztof Żelazny, tel. do niego: 500 252 828 - możesz zadzwonić i podpytać. Wiem, że przy kilkudniowym wypożyczeniu opuszcza cenę. Oczywiście wszystko oficjalnie, umowa, ubezpieczenie. Nie jest to żaden mój kolega, ale człowiek, który jest godny zaufania (auto parkowałem już kilkadziesiąt razy, jak trzeba to zimą odpalą żeby pochodził na żądanie, odszronią szybki, itp.)
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Lut 2014 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3075
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Polecam, sprawdzoną firmę: http://www.autotex.com.pl/
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Lut 2014 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
@mezzo: dzięki za polecenie, skorzystałem.

Faktycznie miły kontakt, elastyczność jeżeli chodzi o odbiór/zwrot, cena najlepsza z 3 wypożyczalnie które wyselekcjonowałem do obdzwonienia. Choć przyznam, że to jednak trochę inny świat niż wypożyczalnie z których dotychczas korzystałem. Oczywiście nawet nie pomyślałem, żeby brać gotówkę, bo wypożyczalnie interesuje tylko kredytówka... Skończyłem jadąc z pracownikiem do bankomatu, bo kart nie obsługują. Do tego wypożyczenie bez kaucji, bo zostawiałem auto wcześnie rano w niedzielę na lotnisku i nie miałby mi kto jej zwrócić. Ubezpieczenia bez udziału własnego do Clio było 10zł/dzień. I faktycznie lepiej rezerwować wcześniej niż 2 dni przed odbiorem, bo mieli już tylko to Clio.

Także inaczej niż w sieciówkach, inaczej niż za granicą, ale mi tam się podobało i mogę polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Kwi 2016 09:12 

Rejestracja: 24 Lis 2014
Posty: 112
Ja polecam wypożyczalnię http://halorent.pl . Siedzibę mają w Miszewie ale bezpłatnie podstawiają auta na dworce PKP w Gdańsku i Gdyni oraz na lotnisko i mają atrakcyjne ceny na tle konkurencji. Polecam
_________________
Podróżnik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Sie 2016 14:54 

Rejestracja: 22 Sie 2016
Posty: 4
dla mnie najlepsza jest ta wypożyczalnia:https://carnet.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-trojmiasto/gdansk/ Mimo, że mają punkty w całej Polsce, to ceny bardzo dobre i nie robią żadnych problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Cze 2017 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
można się było spodziewać że zaczną się reklamy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Sie 2017 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Odkopuję temat. Wybieram się niedługo do Gdańska, ktoś może polecić jakąś sprawdzoną wypożyczalnię ?
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Paź 2017 11:54 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 153
Czy ktoś może polecić jakąś lokalną wypożyczalnie samochodów? bez zbędnych pierdół jak w sieciówkach typu karta kredytowa i 3tys kaucji. Nie musi to być super nowoczesne auto ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Paź 2017 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Ja skorzystałem ostatecznie z tej http://eco2drive.pl/pl/ i byłem zadowolony. W przypadku wykupienia wkładu własnego, nie pobierają żadnej kaucji. Można płacić gotówką/kartą/przelewem. Przy płatności przelewem podczas rezerwacji masz 5% zniżki. Jedynym mankamentem jest lokalizacja, dość daleko od centrum na osiedlu mieszkaniowym. Auta nowe, rezerwujesz konkretny model a nie grupę i brak limitu przejechanych kilometrów.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Lut 2018 15:19 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 153
Podczas ostatniej wizyty korzystałem z balticcars, jednak jestem średnio zadowolony.
Korzystał ktoś może z tej wypożyczalni http://halorent.pl/ ? jakieś opinie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Wrz 2018 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
A ja biore auto zwyczajnie z Avisa na lotnisku. Na weekendy mają zazwyczaj spore upusty, bo klient biznesowy ma wolne i auta stoją, szczególnie te wieksze. A cenę dodatkowo mozna dodatkowo poprawić np 'statusem' czy programem partnerskim. O zbieraniu np mil, czasem wiadrami, gdy jest dobra promocja nie wspominając. Status też sprawia, że bez najmniejszych problemów dają sporo fajniejsze auta niż sie zamawiało, bywają czasowe promocje na drugiego kierowcę czy GPS bez dodatkowych kosztów. Auta są prawie nowe, zupelne nówki też kilka razy trafiłem (to zreszta nie tylko w Polsce)
Oczywiście rezerwacja bez żadnych zbędnych ubezpieczeń, można je ogarnąc inaczej.

EDIT: Acha - blokada na karcie w wysokości kwoty wypożyczenia plus ok 400PLN kaucji na paliwo, gdyby oddało sie niezatankowany. Sporadycznie rezerwacja przedpłacona z góry. Następnego dnia roboczego po oddaniu auta transakcja jest rozliczona na poprawną kwotę, więc 'kaucja' spada. Wszytkie "papiery" na maila, włącznie z dokumentem wypożyczenia, więc wizyta przy okienku potrafi trwac minutę i sprowadzać się do odebrania kluczuków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 17 Wrz 2018 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Wysoki sądzie, chciałem wycofac moją poprzednią kwestie. Avis własnie się "popisał", w piatek , jak zwykle zresztą, samoloty miały lekkie spoźnienia. Wypożyczalnia czynna do północy, ale w takiej sytuacji zawsze ktoś zostawał te pare minut dłużej (za co zresztą doliczali sobie wcale niemałą kwotę do ceny wypożyczenia) - i wydawał auta.
A tym razem kilka osób stało i probowało się dodzwonić, i wyjaśnić dlaczego zamiast pracownika jest tabliczka "wypożyczalnia będzie czynna od 8ej".
Brawo Avis, profesjonalna wypożyczalnia z profesjonalnym traktowaniem klienta....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group