Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 197 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 17 Gru 2020 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
semizkum napisał(a):
Miałem rezerwację potwierdzoną przez rentalcars, jednak bylo zaznaczone ze czekaja 48h na akceptacje przez guerin.
Nikt tego nie klepnął więc anulowali rezerwacje z automatu.


no ok, ale to w takim razie nie miałeś rezerwacji... miałeś tylko 'wstępną' od brokera - jeśli przychodzi taki mail że 'czekają na potwierdzenie od wypożyczalni' to faktycznie, sprawa jest w toku.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
czarny38 lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#162 PostWysłany: 30 Cze 2021 20:25 

Rejestracja: 29 Paź 2020
Posty: 3
Ktoś korzystał z wypożyczalni RecordGo i podzieli się przemyśleniami? Na ten moment oferują chyba najlepsze ceny (poniżej 10euro za dzień).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 04 Lip 2021 18:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Kilka słów o niedawnym wynajmie samochodu na lotnisku w Lizbonie.

Pośrednik: doyouspain

Wypożyczalnia: Guerin

Samochód: mieliśmy rezerwację na Seata Ibizę lub podobny. Dostaliśmy Volkswagena Polo. Opcja paliwowa full-full, bez limitu kilometrów, podstawowe ubezpieczenie.

Cena: 38,54 euro za 2 dni w czerwcu; całość zapłacona w momencie rezerwacji.

Odbiór samochodu: w połowie czerwca byłem jedyną osobą do stanowiska Guerin :o Wszystko załatwione dość szybko, choć był jakiś problem z numerem mojej rezerwacji i nie przeszło przez stanowisko samoobsługowe i musiał zająć się tym pracownik. Ubezpieczenia od wypożyczalni nie brałem, bo mam w firmie zewnętrznej na rok. Blokada na karcie kredytowej na wynajem 300 euro, żadnego wciskania dodatkowego ubezpieczenia. Z papierami udaliśmy się na parking na drugie piętro parkingu. Tam podstawiają nam VW Polo, zatankowany na full. Bez uszkodzeń, prawie nówka z przebiegiem niecałe 4700 km. Przejechaliśmy samochodem 320 km, spisywał się bezproblemowo, choć silnik nie był jakiś rewelacyjny.

Zwrot samochodu: w Guerin zwrot samochodu ma miejsce na parterze parkingu. Szybkie sprawdzenie, potwierdzenie, że wszystko jest OK, mój podpis na tablecie. Depozyt pod wynajem na karcie kredytowej miał być zwolniony po 5 dniach (tak mówili przy zdaniu samochodu), jednak zdjęty dopiero po 2 tygodniach.

Podsumowanie: obsługa dość sprawna, niezbyt wysoki depozyt, samochód w porządku. Jedyny minus to czas zwrotu depozytu zdecydowanie dłuższy niż deklarowany - dla mnie nie było to jednak problemem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 04 Lip 2021 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 186
Kilometry: 337 189
platynowy
Wypozyczenie w Centauro na 2 dni - koszt 55 euro za samochod klasy B (mial byc Micra, dostalem Citroena 3) rezerwowany na stronie z 30% znizka.
Depozyt 1050 euro zwrotny w momencie oddania samochodu. Depozyt za paliwo + bramki rozliczony po 2 tygodniach.
Jak zwykle bezproblemowo, jedyny minus to taki, ze jak to za kazdym razem w Centauro zamiast obecanego full full dostalem samochod z niepelnym bakiem. Oddalem chyba nawet nieco mniej ale nikt sie o nic nie czepial, nie wciskano mi takze na sile zadnego ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 04 Lip 2021 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
mirek92m napisał(a):
Ktoś korzystał z wypożyczalni RecordGo i podzieli się przemyśleniami? Na ten moment oferują chyba najlepsze ceny (poniżej 10euro za dzień).

NIE LUBIE RecordGo - jedyna wypozyczalnie, ktora mnie w 100% naciela - co prawda w Hiszpanii - samochod mialem caly obfotografowany, ale padlo podchwytliwe pytanie, "czy kola tez" - "nie", no i chlopak znalal ryse 4cm i sciagnal z depozytu. Sprawa jeszcze w toku, mam nadzieje, ze bedzie pozytywny charge back. Ogolnie maja teraz w kilku krajach EU najnizsze ceny, ale wole doplacic kilka EUR do Centauro, Interrent, Goldcar, itp...
E: a ceny w LIS bardziej niz przyzwoite, powtarza sie sytuacja z zeszlego roku. Np "SUV" za 2 dni 127PN, circa 27EUR...
https://www.skyscanner.com/carhire/resu ... 8T10:00/30

Załączniki:
LIS-car.png
LIS-car.png [ 108.27 KiB | Obejrzany 3145 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 01 Wrz 2021 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Cześć, czy komuś się zdarzyło brać samochód przez holidayautos, bądź koszystać z firmy o nazwie tourisprime? Mowa oczywiście o lotnisku w Lizbonie.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 01 Wrz 2021 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
kubus571 napisał(a):
Cześć, czy komuś się zdarzyło brać samochód przez holidayautos


tak, przerabiałem ostatnio z nimi dwa zwroty (Porto) na łącznie ok 700€, + kilka innych wypożyczeń w przeszłości (Hiszpania, Malta), zawsze ok.

kubus571 napisał(a):
bądź koszystać z firmy o nazwie tourisprime? Mowa oczywiście o lotnisku w Lizbonie.

nie, nigdy
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
#168 PostWysłany: 22 Wrz 2021 10:44 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Po wrześniowym pobycie mogę polecić Klass Wagen.
Zarezerwowałem VW Golfa lub podobne (kompakt) - otrzymaliśmy VW T-Roca z silnikiem 1.0 TSI (niby jako upgrade, ale tak naprawdę to samochód klasy B - "magia" crossoverów/SUVów). Auto z przebiegiem 1300 km, świeże, z jedną małą rysą przy drzwiach. Miałem zewnętrzne ubezpieczenie z riverside, Pani w wypożyczalni proponowała oczywiście własne, lekko ponad 100 euro za 4 dni.
Duży depozyt na karcie kredytowej - 2050 euro plus 100 euro na opłaty za via verde (wypożyczenie 1.85 euro/dzień), bardzo sprawnie zwracany - zwrot samochodu w niedzielę i w niedzielę też zwrot kaucji, rozliczenie za via verde już mam i czekam tylko na zwrot pozostałej części.
Transport z/na lotnisko busem, pierwszy raz kierowca sam z siebie do mnie zadzwonił i powiedział, że zaraz będzie (sam transport 5 minut)
Cena: 20 euro za 4 dni - rezerwowane przez discover cars.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 22 Wrz 2021 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
A nie 200 euro za 4 dni? :)
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 22 Wrz 2021 16:14 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Nie, 20 euro, Pani w Klass Wagen też była zdziwiona :)
Ogólnie w tym okresie co byłem (16-19.09) ceny były przyzwoite, ale to był dobry strzał na discover cars.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 22 Wrz 2021 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Byłem 9-17.09 i również patrzyłem na ceny na discover cars i powiem szczerze nie widziałem takiej ceny. Musiałeś trafić idealnie z datami.
Z jakim wyprzedzeniem rezerwowałeś?
Ja za 7 dni Renault Clio, z dwoma fotelikami, via verde i pełnym ubezpieczeniem zapłaciłem ponad 500euro, chociaż sam jestem sobie winien bo czekałem do ostatniej chwili, ale Europcar był jedyną wypożyczalnią z fotelikami 18-30kg a moja żona ma tym punkcie fioła i nie dała się namówić na booster. A ubezpieczenie się przydało bo szyba po naszym turnusie jest do wymiany.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 06 Paź 2021 00:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Wypożyczalnia: Europcar

Samochód: rezerwacja na Renault Clio, otrzymaliśmy Fiata Tipo, przebieg 45 tysięcy, dość mocno poobijany, w trakcie wynajmu psuł się system break assist - co jakiś czas na prostej drodze auto samo dawało po hamulcach.. Musiałem wyłączać przy każdym rozruchu w opcjach, bo przy innych kierowcach siedzących czasem na zderzaku, mogło dojść do tragedii.. Ale fajnie, że diesel. Wcześniejszej rezerwacji Europcar mi nie uznał, ale miał być Citroen C3, choć za 5 EUR dziennie bardzo nachalnie próbowali dać mi Mini Coopera Cabrio, dając niewybredne komentarze nt mojego wyboru (raczyłem być zadowolony z C3...). ogólnie na parkingu poza moim finalnie wziętym Tipo i 3x Fiatem 500 widziałem same limuzyny ;-)

Cena: 107 EUR za 5 dni, kupione na 1h przed wynajmem
ubezpieczenie: podstawowe, 300 EUR kaucja oddana dzień po zwrocie

Odbiór samochodu: w miarę sprawnie, obsługa jednak bardzo niemiła.

Zwrot samochodu: pan obszedł samochód, obejrzał... W miarę dokładnie, ale bez zbytniego przypatrywania się.

Podsumowanie: raczej słabe wrażenie - obsługa niemiła, auto mimo znośnego przebiegu było raczej kiepskie. Na pewno jest to wybór lepszy aniżeli Goldcar, jednak czułem się gorzej zaopiekowany, aniżeli przy wcześniejszych wynajmach w Portugalii w Avisie i Sixcie (oraz interrencie, zanim połączyli się z goldcarem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 11 Paź 2021 14:29 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
kubus571 napisał(a):
Byłem 9-17.09 i również patrzyłem na ceny na discover cars i powiem szczerze nie widziałem takiej ceny. Musiałeś trafić idealnie z datami.
Z jakim wyprzedzeniem rezerwowałeś?
Ja za 7 dni Renault Clio, z dwoma fotelikami, via verde i pełnym ubezpieczeniem zapłaciłem ponad 500euro, chociaż sam jestem sobie winien bo czekałem do ostatniej chwili, ale Europcar był jedyną wypożyczalnią z fotelikami 18-30kg a moja żona ma tym punkcie fioła i nie dała się namówić na booster. A ubezpieczenie się przydało bo szyba po naszym turnusie jest do wymiany.


Rezerwowane 5.08, czyli ponad miesiąc przed wyjazdem. Patrzę teraz na rachunek i dokładnie wyszło 13,61 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 05 Sty 2022 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Dziś Europcar zaskoczył mnie listem.
Mianowice żąda zapłaty 147,60EUR za "Processo de identificacao de condutores" i podaję ilość 4 naliczając "taxa administrativa de identificacao", natomiast na odwrocie wskazuje mi wszystkie moje przejazdy autostradami podczas wynajmu pojazdu a było ich więcej niż 4.
Miałem w pojeździe urządzenie via verde, więc rozumiem że przejazd powinien być wliczony w koszt wynajmu. Czy są to mandaty i jest to opłata za wskazanie sprawcy wykroczenia? Aczkolwiek nie chce mi się wierzyć że 4 razy dałbym się złapać tym bardziej że naprawdę za granicą jestem za kółkiem kapelusznikiem i przestrzegam ograniczeń aż nadto. Jeśli są to mandaty to rozumiem, że jest to koszt wypożyczalni i czeka mnie jeszcze korespondencja z ichniejszej drogówki.
Ktoś może coś podpowiedzieć.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 10 Sie 2022 12:02 

Rejestracja: 19 Lis 2018
Posty: 24
Hej,

Wróciłem właśnie z Portugalii, kilka uwag ode mnie dot. wypożyczania samochodu w Lisbonie - ja wziąłem w Klass Wagen.

Zazwyczaj rezerwuję samochód zaraz po kupnie biletów na samolot, tym razem - jak zobaczyłem ceny wynajmu - to jednak zmieniłem trochę podejście, i chyba wyszło to dobrze.
W skrócie: Loty mieliśmy do/z Porto, samochód wzięliśmy na 8 z 14 dni pobytu. W Porto i Lisbonie można spokojnie obejść się bez samochodu (a nawet lepiej bez, jeżeli mieszka się w centrum...).
Z Porto do Lis pojechaliśmy Flixem (na raty, z noclegiem w Fatimie) a wróciliśmy pociągiem (Alfa Pendular).

Samochodu szukałem na discovercars.com, ceny były cały czas wysokie (rzędu 60-100 E za dzień) i widziałem, że spadają na ok 7 dni przed wynajmem do ok. 40-50E za dzień, ale tylko w wypożyczalniach typu "Goldcar', czyli albo ich ubezpieczenie za kolejne 20-40E dziennie albo duża kaucja i szukanie jelenia na drobne ryski niezauważone przy wypożyczeniu.

W końcu trafiłem na stronę https://www.klasswagen.com/ i wziąłem samochód od nich bezpośrenio (nie byli w wyszukiwarkach, podobno od 1.08 już są - tak mi powiedział pracownik, ale ja nadal nie widzę....).
Polityka wypożyczenia podobna (ich ubezpieczenie albo kaucja 1000E - za Renault Clio), ale opinie w internecie były dobre. Odbiór z lotniska bez problemu - byliśmy o ok. godzinę wcześniej - wystarczył telefon i bez problemu busik nas zabrał i przywiózł do wypożyczalni. Samochód czekał umyty. Dosyć mocne ciśnienie na wciśnięcie ich ubezpieczenia (20E/dzień), łącznie z obowiązkowym oglądaniem prezentacji w powerpoincie jakie uszkodzenia/przetarcia/rysy ile kosztują i informacja, że minimalne potrącenie z kaucji to 500E. Samochód miał 3 lata i 34 tys przebiegu, znaleźliśmy ok 30 uszkodzeń, które zostały przez coraz bardziej zniecierpliwioną panią zaznaczone na protokole wypożyczenia. W sumie tylko jedno przetarcie było spore + tradycyjne porysowania zdeżaka od spodu (od parkowania na krawężnikach), ale strzeżonego....
Przy oddawaniu (inny pracownik) sprawdzono tylko stan paliwa i to jedno duże uszkodzenie - wystarczyło, że powiedziałem, że mam zdjęcia i było ok. A, jeszcze był wymóg, żeby samochód był z zewnątrz czysty przy oddawaniu, żeby można było sprawdzić, czy nie ma nowych uszkodzeń.
Generalnie polecam, wrażenia pozytywne, ale nie jest to Autoreisen na Kanarach, więc dokumentacja fotograficzna + filmik przed wskazane ;).
Biuro wypożyczalni jest tu: https://g.page/klass-wagen-lisbon?share, dojazd busikiem do/z lotniska ok 5 minut.

A, przez przypadek - szukając myjni ręcznej blisko wypożyczalni - znalazłem też stację z tanim paliwem (1.82 vs 1.97 'na mieście') - tutaj: https://goo.gl/maps/JRbnA7EiR7cS1dL3A
W 1 miejscu jest myjnia ręczna (1E za minutę), są odkurzacze i stacja benzynowa. Ostatni dystrybutor jest tylko na kartę płatniczą - wygodne, jeżeli mamy oddać samochód z np. 7/8 pojemności baku. Zadeklarowałem maksymalną płatność na 70E i ja lałem, a mój młody patrzył, czy wskazówka już doszła tam gdzie trzeba ;).. Obciążenie karty jest oczywiście na tyle, za ile się faktycznie wlało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 21 Mar 2023 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
czy ktoś w 2022 wypożyczał samochód w Lizbonie gdzieś między czerwcem a wrześniem i może dać znać ile to kosztowało?

kolego @luktup bardzo ładny opis, ale super jakbyś podał jeszcze cenę wypożyczenia, to dość istotne : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 21 Mar 2023 14:26 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Rok temu (19 kwietnia) rezerwowałem samochód na lipiec (4-8 lipca) za 239.08 EUR. Takie notatki sobie zrobiłem na @
Cytuj:
Samochód wypożyczony na 4 dni. Gdybym rezerwował 3-4 tygodnie wcześniej, to bym mógł pożyczyć na dłużej za niewiele więcej (1200-1300 PLN). Ceny bardzo szybko rosły. Pamiętać o tym na przyszłość.
Zapłacono 39,08 EUR = 189,13 PLN

39,08 EUR płacone przy rezerwacji, resztą przy ladzie.

Wpierw kayak.ie, wybrałem najtańszy DiscoverCars i dalej wypożyczalnię BeRent Rent a Car. Do tego cashback od quidco. Wypożyczalnię bardzo polecam, nie wciskali ubezpieczenia (miałem swoje od [PKO BP] Karta kredytowa Mastercard PLATINUM, nie przyczepiali się do żadnych rys, nie szukali dziury w całym przy oddawaniu. Jedynie sprawdzenie baku full-full. Dostałem Fiata 500 Hybrid. Idealnie się sprawdzał na portugalskim interiorze, nawet na drogach szutrowych. Mają transfer z lotniska, ale polecam samemu się do nich udać. Ludzie często piszą w komentarzach, że czekają długo na wydanie samochodu. Trzeba przyjść wcześniej, wziąć numerek i pilnować kolejki. Mnie obsłużyli w 25 minut (umowa, kopiowanie dokumentów, blokada na karcie kredytowej, wydanie auta). Nie wciskali tego ustrojstwa do jeżdżenia po autostradach. Polecam ich.
W dzień pożyczenia sprawdziłem ceny i były niewiele wyższe od tej, którą zapłaciłem. Coś około 1500 PLN na 4 dni.

W 2019 2018 korzystałem z Drive On Holidays, których też polecam. Chociaż tutaj wcinsęli mi Via Verde Electronic toll device oraz próbowali ubezpieczenie. Powiedziałem, że mam swoje i podziękowałem. Przy oddawaniu też byli bardzo liberalni, wyluzowani.

Do obu po odbiór auta dojechałem sam komunikacja publiczną, żeby być wcześniej. Po oddaniu aut obie firmy odwoziły mnie na lotnisko.

Co do meritum to, rezerwuj teraz bo będzie drożej lub trochę drożej.

I nie zapomnij napisać co i jak, tak jak ja zapomniałem ;)


Ostatnio edytowany przez wersus79, 21 Mar 2023 14:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#178 PostWysłany: 21 Mar 2023 14:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Akurat przy wypożyczaniach główna zasada jest wiadoma i bezproblemowa - klepać jak najwcześniej, przecież praktycznie wszędzie jest darmowa anulacja do 48h i szukać później co jakiś czas, czy coś lepszego nie wpadnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
#179 PostWysłany: 22 Mar 2023 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
dmirstek napisał(a):
klepać jak najwcześniej, przecież praktycznie wszędzie jest darmowa anulacja do 48h i szukać później co jakiś czas


jak się wie gdzie i kiedy się chce jechać, to jak najbardziej można tak robić, jak się ktoś dopiero zastanawia gdzie i kiedy chce jechać, to nie do końca : )

przy okazji: ja w 2019 roku w doYouSpain / centauro w Lizbonie w czerwcu (gdzieś tak 13-20 06) za bodajże 7 czy 8 dni, Nissan Juke, płaciłem ok 50€
świetne ceny były w Porto w 2021, szczegóły tutaj: viewtopic.php?p=1463404#p1463404

....ale to chyba raczej CoVidowe zawirowania niż normalne ceny
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 27 Mar 2023 19:37 

Rejestracja: 15 Kwi 2019
Posty: 36
Wypożyczałem w Lizbonie w RecordGo.
27.01 - 02.02 (6 dni)
Rezerwacja - klasa Seat Arona. Dostałem Hyundai Kona.
Wziąłem z ubezpieczeniem z wypożyczalni - rezerwowałem bezpośrednio na ich stronie. Trzeba co jakiś czas sprawdzać stawki bo potrafią mocno się zmieniać. Stawki dla tych co mają konto są zawsze niższe niż wtedy gdy sprawdza się bez logowania. Bezpłatne anulowanie do 24h przed rozpoczęciem rezerwacji (działa - często bezproblemowo, ale nie zawsze, o tym dalej).
Hire rate Just Go 73,75 € + Electronic toll (E-toll) 12,92 €
czyli razem 86,67 €
Opłata za via verde (e-toll) nie obejmuje żadnego "kredytu" na opłaty za autostrady - ściągają z karty 100EUR i jakiś czas po zwrocie rozliczają to - długo trzeba czekać > 2 tygodni, ale zwrócili kwotę, która "na oko" się zgadza - żadnego zestawienia opłat oczywiście nie uświadczysz.
Samochód w miarę nowy - nie było problemów. Miał parę rys, ale bez tragedii.
Obsługa bardzo miła (wiadomo jak klient wykupi ich ubezpieczenie to są mili). Brak kolejki (niski sezon).
Przy oddawaniu nie chcieli paragonu ze stacji benzynowej w odległości < 10km mimo że w ich regulaminie wymagają tego - zwrot depozytu za benzynę (200 EUR) nastąpił następnego dnia.
Na lotnisku trzeba znaleźć przedstawiciela wypożyczalni lub ew. zadzwonić do nich, bo inaczej można się na busa nie doczekać.

Największy problem mam z ich stroną, wydaje się, że "przeszkadza jej" "ł" w moim imieniu. Po próbie wysłania danych do szybkiego odbioru samochodu (numer prawa jazdy etc.) wyskakuje "error" a następnie strona przestaje wyświetlać jakiekolwiek rezerwacje. Kontakt z infolinią - u nas wszystko działa, rezerwacja jest ok. Ale już np. przez aplikację takiej rezerwacji się nie da anulować, trzeba pisać maila na który odpowiedź będzie po kilku dniach. Miałem właśnie taką sytuację. Owszem rezerwacja została anulowana - był e-mail potwierdzający z infolinii, ale środki nie wróciły na konto. Skończyło się na chargeback w banku, bo nagle przestali odpowiadać na moje maile w sprawie zwrotu środków za anulowaną rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 197 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group