Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 168 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 02 Lip 2019 22:18 

srebrny
Benjam8708 napisał(a):
Cześć,

obiecałem, że będę rekomendował i polecał więc POLECAM https://www.funchaleasy.com/index.php/en/. Wypożyczałem już samochód w kilku wypożyczalniach, GOLDCAR, SICILY BY CAR, BRAVA CAR i nigdy nie spotkałem się z taka obsługą jak w FunchalEasy.

Pełne ubezpieczenie w cenie, super kontakt, cena w moim przypadku najlepsza względem konkurencji.

Za 7 dni zapłaciłem 198 Euro. Być może przez pośredników typu Rentalcar jest taniej jednak ja wolę mieć ubezpieczenie bezpośrednio w wypożyczalni.

Pozdrawiam,
Grzesiek.

Również polecam tą firmę.120 € /4dni z pełnym ubezpieczeniem. Zeszły tydzień, w sezonie. Auto nówka Renault Megane zamówiony mailem dzień wcześniej. Podstawione punktualnie co do minuty pod hotelik. Płatne gotówką lub kartą. Miły pracownik ma terminal płatniczy ze sobą. Żadnych blokad itp. Zwrot na lotnisku . Auto na parking , kluczyki do schowka i tyle.
 Relacje PM off  

#162 PostWysłany: 06 Lip 2019 12:42 

niebieski
Również polecam http://www.funchaleasy.com, auto dostarczone na lotnisko, odebrane z lotniska, pełne ubezpieczenie. Mieliśmy nowe clio z nawigacją, jedyny minus tego auta to mały silnik i słaba w moc na takie pagórki.
 Relacje PM off  

#163 PostWysłany: 28 Lip 2019 19:51 

Ponad rok temu (jeszcze w dobrych czasach zanim wizz jesienno/zimowe loty m.in. KTW-LIS zamienił na samoloty robotnicze KTW- UK) korzystałem z EconomyCarRentals, za poleceniem Gaszpar. Wszystko super, vocher dostałem do Guarain.
Generalnie wszystkie wypożyczalnie zlokalizowane na lotnisku w Funchal są bardzo dobrze zorganizowane, formalności w terminalu, parking windą bezpośrednio ze skrzydła terminala. Obsługa, która wydaje auta bardzo miła (to nie Włochy). Pan był zdziwiony, że chcę wpisać małe zarysowania karoserii. Sam zrobił dwa podobne i stwierdził, że tutaj to absolutnie żaden problem- to uszkodzenia eksploatacyjne. Przy zdaniu auta, jedna uwaga -brak anteny - fakt w któryś dzień radio słabo odbierało, ale myśleliśmy, że to przez tunele i góry, zresztą rzadko słuchaliśmy. Opłata 50e, nie dyskutowałem specjalnie, ale moja zmartwiona mina spowodowała, że Pan się przejął. Poprosił o chwilkę i zaczął wydzwaniać do sklepów/kumpli za ile można kupić taką antenę. Padło na 12,5e dla równego dałem 20e i po sprawie.
Zdziwiło mnie że małe autko, chyba Renault Clio a ma już automatyczny ręczny z guzika i dodatkowo wajcha z długim ramieniem. Za dwa dni, mimo że oswoiłem się z wyspą jak braliśmy jedną z Levad od południa drogą chuba 210 lub 211 wszystko było jasne:) są odcinki podnoszące ciśnienie zwłaszcza w środku wyspy te bez mijanek. Najczęściej jest jednak alternatywa z dojazdem do głównych levad.
 Relacje PM off  

#164 PostWysłany: 16 Sie 2019 17:35 

Loty: 51
Kilometry: 70 260
niebieski
adm83 napisał(a):
Hej.
Orientuje się ktoś jak to jest z miejscami parkingowymi w Funchal (jak i zapewne na całej wyspie), są miejsca parkingowe w kolorze niebieskim i żółtym, opłaty za parkowanie są przez całą dobę, czy na czas nocy parkowanie jest bezpłatne?

Parkować należy w miejscach oznaczonych białymi liniami i wtedy opłat nie ma. Faktycznie takich miejsc wolnych jest bardzo mało.
 Relacje PM off  

#165 PostWysłany: 18 Sie 2019 17:48 

niebieski
Co do wypożyczalni polecam FunchalCarHire. Auto podstawili pod hotel i odebrali spod hotelu. Zero zmartwień, żadnych blokad. Można płacić kartą. Pan ma terminal przy sobie. Ja brałem małe auto - podstawili zgodnie z zamówienie Fiat Panda, 1,2l, benzyna. Auto z przebiegiem 66000 km, ale spoko, zadbane. Niestety ten silnik był za słaby i kilka razy musiałem przy podjazdach korzystać z pierwszego biegu, dlatego polecam wypożyczajcie z mocniejszym silnikiem. Drogi super, mnóstwo tuneli. Sposób jazdy miejscowych bardzo przyjazny.
 Relacje PM off  

#166 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:41 

niebieski
Przetestowalem FunchalEasy. Auto - Nissan Micra, bodajże 2018 rok, 21k km przebiegu. Cena za 7 dni w sierpniu dość wysoka - 333 Euro za tydzień, ale niestety, "uroki" najwyższego sezonu. Auto podstawione do hotelu, pelne ubezpieczenie lacznie z kolami, podwoziem czy szybami. Platnosc karta przy odbiorze auta. Pobrana jedynie kwota za wynajem, brak jakichkolwiek blokad innych. Zwrot na parkingu pod lotniskiem. Po prostu zostawia się auto z kluczykiem w schowku. Generalnie dobry kontakt, zero problemów, bardzo uprzejma obsluga :). Polecam.
 Relacje PM off
potek7 lubi ten post.

#167 PostWysłany: 22 Sie 2019 11:34 

niebieski
Należy się cieszyć, że możemy polecić dwie, według nas bardzo dobre, wypożyczalnie. Jednak jak widać obie nie są tanie. W Funchalcarhire za dwa dni w sierpniu, z pakietem pełnego ubezpieczenia (w tym: dach, szyby, koła) płaciłem 100 Euro (można płacić gotówką lub kartą, bez żadnych blokad), czyli w sumie nieco więcej niż @KKL w FunchalEasy. Ważne, obie są polecane i sprawdzone.
 Relacje PM off  

#168 PostWysłany: 20 Wrz 2019 10:46 

niebieski
Po przeczytaniu ostatnich postów ucieszyłem się, że jest dobra konkurencja dla funchalcarhire (dodam, że korzystałem z ich usług w maju tego roku i złego słowa nie mogę napisać - tylko ta cena). Niestety dla mnie funchaleasy ma małą flotę i na kolejny wypad w przyszłym roku potrzebuję mocniejsze i większe auto (4 osoby w tym dwie po 100kg) - nie bardzo jest co u nich wybrać. Szkoda.
 Relacje PM off  

[ 168 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości