Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Istria-granica włoska
#1 PostWysłany: 30 Maj 2018 18:31 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 34
Witam. Czy ktoś się orientuje, czy jadąc z Istrii przez Słowenię do granicy włoskiej w kierunku Triestu (chodzi o te 20 kilka kilometrów przez Słowenię) potrzebna jest winietka? Mi wychodzi, że załapie się na ok. 3 (słownie trzy) kilometry autostrady i za to mam zapłacić 15 euro??? A może się mylę? Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
#2 PostWysłany: 03 Cze 2018 21:37 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 678
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Niestety tak jest. Jeszcze przed granicą (najlepiej na wysokości Porec) ustaw "omijaj płatne autostrady" i powinno Cię poprowadzić na przejście i drogę, która będzie bez opłat. (możesz też już w domy to zrobić na viamichelin - opcja zwykła, i bez opłat i sobie porównasz).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Cze 2018 23:26 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Jechałem w tym roku dwa razy przez Buzet i bardzo łatwo tam ominąć drogę płatną. Jak wspominał poprzednik wejdź na mapy Google (nawet na komputerze), wyznacz trasę i otwórz opcje (pod celem podróży) i zaznacz "Opłaty".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Cze 2018 08:51 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 34
No tak, w sumie okazało się to bardzo łatwe, nie wiem jak mogłem nie zauważyć przycisku "opcje". Dzięki za pomoc. Swoją drogą wydaje mi się, że Słoweńcy przeginają trochę ze swoimi opłątami za autostrady, no i jeszcze Austriacy którzy każą płacić dodatkowo za przejazd tunelami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Cze 2018 19:14 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 678
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Co do Słoweńców to ma to dwa końce: odcinek Istria-Włochy czy w kierunku Chorwacji Spielfed-Macelj to może i drogo, ale jak jedziesz na Istrię to 15 EUR za 7 dni na odcinku 250 km to nie jest źle. Odcinek Krk-Wrocław jednorazowo kosztuje 36,2 zł czy Świecko-Łódź 87,90 zł a długość zbliżona....
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group