Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Na Gotlandii w celach turystycznych
byłem
nie byłem, ale chciałbym być
nie byłem i mnie tam nie ciągnie
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lis 2017 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Pytanie klasyczne: jak i kiedy bukować bilety (na lato), żeby było taniej :?

Promy ze stałego lądu na Gotlandię (do Visby) obsługuje przewoźnik Destination Gotland z 3 miast: Oskarshamn, Västervik (stąd chyba tylko w sezonie) i z Nynäshamn.

Na ich stronie przeprowadziłem symulację zakupu biletu dla 2 osób + auto i wyszło raczej nieciekawie: przy przeprawie za kilka dni ceny wahają się między ~1100-1800 SEK (~470-780 zł) w 2 strony, a gdy patrzę na najodleglejszy termin w kalendarzu (maj 2018), to wszędzie na twardo cena taka sama ~1800 SEK.

W formularzu zakupu jest też pole "Enter campaign code", które pewnie obniżyłoby cenę finalną, o ile znaleźlibyśmy jakiś kod... a jakoś na żaden nie trafiłem. Kolejne pytanie, czy przez jakiegoś pośrednika nie będzie taniej?

A jeśli już trafiłoby się na Gotlandię, to jak z połączeniem promowym Fårösund (Gotlandia) - Broa (wy. Fårö)
Wygląda na to, że na Fårö warto być choćby dla skał Langhammars.
Przewoźnik obsługujący tą trasę, Trafikverket Färjerederiet, ma dosyć nieprzejrzystą stronę, na której nie dopatrzyłem się cennika. Małe promy kursują z reguły co pół godziny.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group