Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Lis 2019 15:59 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 630
niebieski
Planujemy w 10 osób wybrać się z Odessy na wycieczkę do twierdzy Akerman i winnicy w Szabo. Jaki środek transportu polecacie?
Wydaje mi się, że najlepiej marszrutka Odessa-Białogród, a do Szabo trzeba wziąć taksówkę. Czy mam rację?
Chcemy jechać w niedzielę, jaka może być częstotliwość kursów marszrutek?

A może warto wynająć busa z kierowcą? Kontaktowałem się z gospodarzem wynajętego apartamentu - ma kogoś za 350 EUR, co wydaje mi się zbyt drogo.
Trasa to 90 km w jedną stronę. Jaka kwota będzie rozsądna?
A ile można zapłacić za taksówkę Białogród - Szabo (ok. 10km)?

Pierwszy raz będę na Ukrainie, nie znam tamtejszych stawek. Poradźcie proszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 02 Lis 2019 16:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
350 E to jakaś kosmiczna stawka ,myślę że za połowę (może nawet mniej) tej kwoty wynajmiesz kogoś na mieście na cały dzień RT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Lis 2019 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4478
srebrny
Popatrz na pociągi Odessa-Bialogród.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Lis 2019 18:41 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 630
niebieski
Próbowałem, ale w rozkładzie brak pociągów:
https://www.uz.gov.ua/en/passengers/tim ... ute=Search

Może powinienem szukać nie ze stacji "Odessa", tylko jakiejś innej - Odessa cośtam...?

Znalazłem na innej stronie:
https://transport.marshruty.ru/Transpor ... 2019-11-10

Zastanawiam się czy warto, pociągiem prawie 2,5 godziny w jedną stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Lis 2019 15:02 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 381
niebieski
Jest transport kolejowy, lecz są też oferty przewozu wieloosobowego na blablacar w cenie od 50 UAH,
może warto skontaktować z przewoźnikiem i wynająć busa za rozsądne pieniądze....
Góra
 Profil Relacje PM off
piwili uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 30 Lis 2019 10:21 

Rejestracja: 11 Sie 2019
Posty: 4
Z tyłu za dworcem kolejowym odchodzi marszrutka nr 560 do Białogrodu. Mniej więcej co odjeżdżają co pół godziny. Bilety u kierowcy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 30 Lis 2019 10:48 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Ja jechałem pociągiem. Na przeciwko dworca jest klimatyczny bar z zimnym piwkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Lis 2019 10:50 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Ja jechałem dwa lata temu pociągiem. Odjeżdza z głównego dworca. Podróż jak w Polsce 20 lat temu + sprzedaż wszystkiego na postojach. :) Ale oceniam, że nie warto się było męczyć te 5 godzin w obydwie strony + taxi na miejscu. Twierdza nie jest zbyt urodziwa i w zasadzie pusta w środku, głównie trawniki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Lis 2019 12:54 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 630
niebieski
Do takiego samego wniosku doszedłem i w końcu tam nie pojechaliśmy. Ale moja żona lubi takie obiekty, więc może kiedyś... Ale już raczej marszrutką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Gru 2021 21:15 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 12
Loty: 29
Kilometry: 56 398
Obecnie można dojechać marszrutką 560 z Starosinna Bus Station. Koszt 80 UAH w jedną stronę do Białogrodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group