Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Lut 2015 17:55 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
Witam wybieram sie niedlugo do Lwowa i myslalem nad wypozyczeniem samochodu ,ale slyszalem ze tam sie troszke inaczej jezdzi jak u nas mam na mysli ze kazdy jezdzi jak chce i chcialbym sie zapytac kogos kto mial przyjemnosc jezdzic tam samochodem jak to wyglada
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 02 Lut 2015 18:16 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Ja mam prawo jazdy od bardzo dawna, wydaje mi się, że jeżdżę dobrze, kiedyś byłem w latach 90 i była to mczarnia również z uwagi na fatalny stan nawierzchni, obecnie nie byłem samochodem ale widziałem sporo polskich aut więc dają radę. Tylko po co wypożyczać auto jeździj marszrutkami za grosze lub taksówkami trochę drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Lut 2015 18:22 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
tak myslałem zeby jechac na zakupy do king cross i innych miejsc zeby nie jedzic tymi malutkimi autobusikami z tobołkami a ile kosztuje mniej wiecej taxi we Lwowie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Lut 2015 18:26 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
dogaduj się z kierowcą, często to są zwykli kierowcy pojazdami bez oznaczeń taxi. Cena zależna od bardzo wielu czynników.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lut 2015 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
również nie polecam. Jeździłem tam wiele razy własnym samochodem, ale od pewnego czasu sobie odpuściłem i poruszam się komunikacją. Nie chcę się niepotrzebnie stresować.
Drogi dziurawe (po zimie sito jest aż do mniej więcej maja), milicja chce łapówek, zachowania kierowców też często niebezpieczne (typu wyprzedzanie pod górkę jak nic nie widać), jazda bez świateł przy kiepskiej pogodzie/półmroku, itp. No i dużym minusem było za każdym razem przejeżdżanie granicy (często wielogodzinne kolejki) - no ale to akurat Ciebie nie dotyczy.
Jakbyś chciał tak czy inaczej wynajmować samochód, to myślę, że dużo lepszym pomysłem jest znalezienie samochodu z lokalnym kierowcą, który zna drogi i tamtejsze obyczaje.
z.

edit: aaa jak tylko po zakupy itp. to bierz taxi. Taniej niż w PL, albo ustalasz z góry cenę, albo jak dobra korporacja i ma licznik to tyle co pokaże, ale najpierw najlepiej i tak dopytać ile mniej więcej wyjdzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Sty 2018 04:30 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Dwa lata upłynęły od ostatniego postu. Wybieram się za dwa tygodnie do Lwowa na 5 dni. Będę musiał poruszać się samochodem, wiec marszrutki odpowiadają. Czy ktoś może polecić jakąś wypożyczalnię?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Sty 2018 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Korzystałem z Hertza. Drogo, dostałem downgrade, ale samochód był nowy, obsługa sympatyczna, żadnego czepialstwa. Należy pamiętać, że niektóre publiczne drogi na Ukrainie bywają w stanie dramatycznym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Sty 2018 10:24 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
mateo4242 napisał(a):
tak myslałem zeby jechac na zakupy do king cross i innych miejsc zeby nie jedzic tymi malutkimi autobusikami z tobołkami a ile kosztuje mniej wiecej taxi we Lwowie ?

Informacyjnie to do Leopolis zapłaciliśmy ugadane 130 hrywien więc około 16 zł :lol: Wiedzieliśmy że to zawyżona cena ale złapaliśmy Wołgę i koniecznie chcieliśmy się przejechać. Powrót już rozklekotanym Lanosem ze zbitą przednią szybą za 80 hrywien z licznika :) Wypożyczenie auta we Lwowie ? nie nie i jeszcze raz nie....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group