Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Cze 2018 21:26 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Witajcie
Szukałem odpowiedniego działu to zapytania i postanowiłem tutaj zapytaj(jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie)

1.Orientuje się jakie są ceny za polaczenia kolejowe Budapeszt - Wiedeń?
2. Czy można kupić bilety wcześniej np przez internet?

Może ktoś już jeździł i podpowie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 11 Cze 2018 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 118
Loty: 126
Kilometry: 165 727
Ad.1 Cena bazowa to 39,60 euro.
Ad.2 Tak, na stronie kolei austriackich.
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Cze 2018 09:57 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 191
Jak dobrze pamiętam, to cena promocyjna na trasie Budapeszt-Wiedeń to 19e+3e (w jedną stronę) za rezerwację siedzenia (na stronie austriackiego przewoźnika).
Ja niestety nie zdążyłam kupić biletu w tej cenie na interesującą mnie godzinę. Ceny poszły do góry, więc kupiłam bilet na stronie węgierskich kolei (tam cena zawiera rezerwację siedzenia). Ogólnie wyszło taniej, niż na stronie austriackich kolei....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2018 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Warto w tym temacie napisać, że trasa Wiedeń-Budapeszt-Wiedeń nie jest tak samo tania jak trasa Budapeszt-Wiedeń-Budapeszt. Ja się dałem na to naciąć, kupiłem promocyjne bilety za 13 euro za odcinek, ale dopiero po zakupie zauważyłem czerwony napis mówiący że bilety należy odebrać w automacie na terenie Węgier. Nigdzie indziej. :D

Moja taktyka polegająca na pojechaniu wcześniejszym pociągiem za austriacką cenę do pierwszej stacji z automatem, Mosonmagyarovar, również nie wypaliła, bo automat nie raczył działać, a w kasie nie da się odebrać biletów. Ot taki przyjazny system, warto więc polować z odpowiednim wyprzedzeniem na promocję w austriackim OeBB, bo kilka dni przed cena dla dwóch osób wynosiła 68 euro w jedną stronę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group