Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Sie 2019 17:19 

Loty: 22
Kilometry: 63 900
niebieski
kamilw7 napisał(a):
... Czyli czy rzeczywiście blokada jest stosunkowo niewielka (w moim wypadku 200E) oraz czy wszystkie ewentualne uszkodzenia są pokrywane przez wypożyczalnię (deductible 0E)?

Mogę potwierdzić małą blokadę. Szkody bez udziału własnego, ale pamiętam, że mają opłatę za obsługę szkody w wysokości 70 euro. Auto miałem z Hertz. Udanego wyjazdu.

@asmali polskie prawko nie stanowiło problemu.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 12 Sie 2019 15:56 
Awatar użytkownika

Loty: 84
Kilometry: 181 375
srebrny
Tak jak pisałem wcześniej, pożyczyłem samochód na Sardynii w EUROPCAR poprzez autoeurope.com. Odbiór i zdanie auta 5 min, zero problemów, auto prawie nowe 8k na liczniku. 500E depozytu na KK, zwrócone na drugi dzień po zdaniu auta. Także jak najbardziej mogę polecić tę kombinację.

Bulgaria
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 06 Wrz 2019 12:22 
Awatar użytkownika

Loty: 4
Kilometry: 20 026
a orientujecie sie jak to jest z przekraczaniem granicy na jeden dzien? przy rezerwacji moge tam wpisac ze np chce jeden dzien i podaje kraj. Ale co dalej? pozneij na miejscu naglke zobacze sume? jak moge to sprawdzic? bo opis niewiele mi mowi opis danej wypozyczalni, patrze na europcar oraz keddy (tez ich)
pisalem do autoeurope ale cisza od wczoraj...
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 11 Wrz 2019 17:29 

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat Hertz na lotnisku w Catanii?
Czy samochody są nowe? Czy obsługa szuka na siłę szkód podczas oddania samochodu?
 Relacje PM off  

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości