Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 19 Sie 2019 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@shashor

Myślę że taka oferta to wybitny "kibel" mając easyrentcars z -$30 bez wysiłku i masę ubezpieczalni, które za działające 8-) roczne ubezpieczenie udziału własnego wyceniają na 160zł.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#322 PostWysłany: 20 Sie 2019 10:49 

Rejestracja: 19 Sie 2019
Posty: 2
Cześć
Lecę we wrześniu na Sardynię, ląduje w Cagliari i chcę wynająć samochód na 7 dni. Możecie polecić mi jakąś wypożyczalnię. Zastanawiam się nad wypożyczeniem w firmie B-Rent lub Sicili by Car. Czy macie doświadczenie z którąś z tych firm lub polecilibyście jakąś inną.
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 20 Sie 2019 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
@Picek7 na początku sierpnia pożyczałem samochód przez https://www.autoeurope.com/ odbiór w europcar, 300$ za 6 dni. Na sierpień wychodziło najtaniej.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 20 Sie 2019 12:00 

Rejestracja: 19 Sie 2019
Posty: 2
@juggler5 a z której konkretnie brałeś wypożyczalni?
Bo teraz też trochę drogo wychodzi w porównaniu z innymi wypożyczalniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 22 Sie 2019 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 203
niebieski
@Picek7: na forum już były opisywane negatywne doświadczenia z tą wypożyczalnią: sicily-by-car-ostrzegam,1407,102188&start=60
Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie nerwów przy oddawaniu samochodu to proponuję wziąć trochę droższą opcję, ale od pewniejszej firmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 26 Sie 2019 00:13 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Polecam wypożyczalnię Locauto rent na lotnisku w Cagliari. Firma kilka razy do roku robi przeceny w aplikacji mobilnej, którą stara się promować swój program elefast zbliżony na znanego nam carsharingu -vide Panek itd. Sciągając zatem aplikację zawieramy normalną umowę, ale dalszy wynajem odbywa się bez udziału pracowników - szczególności osób z biura, bo już na samym parkingu obsługa była pomocna przy pierwszym wypożyczeniu. Udało się wypożyczyć auto - Lancie Ipsilon za 129 euro za 5 dni w szczycie sezonu od 18.08. Depozyt na karcie 400 euro, ustanawiany w aplikacji. Samochody z elefast stoją w wydzielonej strefie na parkingu. Do wyboru były 3 auta. Wybieramy, które chcemy wpisując kod z szyby pojazdu w aplikację. Pracownik polecił Lancie z uwagi na mały przebieg 5000 km. Samochód otwieramy telefonem w środku znajdują się kluczyki. Potem standardowo pytania o ilość paliwa zastanego w aucie i uszkodzenia. Tu jedyny minus bo nie da się ich dodać w aplikacji, a trzeba je sfotografować i wysłać na maila do wypożyczalni. Samochód w aplikacji nie miał żadnych uszkodzeń. Faktycznie stwierdziłem dwie ryski na karoserii, które wysłałem na wskazanego maila. Po rozpoczęciu wynajmu system przesyła wszystkie dokumenty na podanego maila przy rejestracji. Po 5 dniach odstawiamy auto na parking. Nikt go nie ogląda. Zostawiamy kluczyki w aucie i zamykamy aplikacją. Ponownie trzeba podać ilość pozostawionego paliwa i informację czy nie ma uszkodzeń pojazdu. Następnego dnia blokada zdjęcia z karty kredytowej. Wypożyczalnia Locauto ma bardzo dobre notowania na lotnisku w Cagliari, wiec nawet do standardowego sposobu wypożyczenia jest dobrym rozwiązaniem. Sam elefast jest korzystny z uwagi na ceny, które można uzyskać, choć jak wiadomo wiąże się on z rezygnacją z podstawowej zasady wypożyczeń czyli zaznaczenia wszystkich uszkodzeń i uzyskaniu protokołu potwierdzającego brak uszkodzeń przy zwrocie. Przy uczciwym podejściu wypożyczali ma to swoje duże plusy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 25 Wrz 2019 19:18 

Rejestracja: 25 Wrz 2019
Posty: 1
Cześć,

Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość :)

W październiku wybieramy się z narzeczoną do Cagliari i szukamy obecnie wypożyczalni. Trochę już czytałem ten wątek natomiast chętnie poznam najświeższe opinie.
Szukamy wypożyczalni z dobrą opinią, niską ceną i koniecznie z możliwością płatności przy użyciu karty debetowej lub gotówki.

Co polecacie? Na ten moment locauto i autonoleggio brzmią w miarę ok ale może jest coś jeszcze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 23 Cze 2020 13:34 

Rejestracja: 23 Cze 2020
Posty: 1
Witam, będę wynajmował samochód w Cagliari 10-17.07.2020

Czy są na miejscu wypożyczalnie które nie wezmą mi 1000 euro depozytu jeżeli wykupię pełne ubezpieczenie?

Oraz czy zaakceptują mi wytłoczoną kartę debetową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 08 Lip 2020 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 18
Loty: 4
Kilometry: 20 026
Hej. Planuej wypozyczenie auta w Cagliari na przelomie konca sierpnia i poczatku wrzesnia na 14 dni. Czy bez ubezpieczenia dodatkowego 1800zl to cena ok? jest sens doplacac? Zastanawiam sie nad tymi firmami ale przez posrednikow bo taniej: Leasys, Centauro. Ktos cos poleci? w wiekszosci stron sa opcje uzycia kuponow znizkowych itp. Da sie to gdzies zdobyc? jak czasowo najlepiej brac auto? moze warto skrocic i miec gdzies lepsza cene?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 08 Lip 2020 12:11 

Rejestracja: 18 Sie 2019
Posty: 3
Hej,

Czy przejrzales temat ? :)

Warto przejrzec, Ja w zeszlym roku wypozyczalem auto w alghero i oddalem w Cagliari.

Wzialem z polecanego tutaj: https://www.autonoleggiosardinya.it/

Jak to gdzies bylo napisane, drozej, ale placisz za swiety spokoj. Akceptowali tez Revoluta, nie pamietam czy brali w ogole jakas kaucje. Bralem full ubezpieczenie.

Dodatkowy plus ( przynajmniej w zeszlym roku ) - do sieciowiek kolejka na godzine stania, przy odbieraniu i oddawaniu. Tutaj zero minut :)

Zero jakkichkolwiek problemow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 08 Lip 2020 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Jeśli te 1800 jest dla Ciebie kwotą ok, to bierz. Pamiętaj, że czas to pieniądz, więc grzebiąc po internetach dwa dni za zniżką 200 PLN zamiast zarabiać to czysta strata.
Jeśli jednak dla Ciebie te 1800 to dużo i liczysz każdy grosz, to wtedy szukaj, ale nie kosztem zarabiania.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#332 PostWysłany: 08 Lip 2020 12:22 

Rejestracja: 18 Sie 2019
Posty: 3
dodam tylko ze jesli masz zamiar zwiedzac wyspe, to auto jest must have.
a zwiedzac warto bo plaze sa piekne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 08 Lip 2020 15:03 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Masakryczne ceny są teraz na lipiec za wypożyczenie samochodu. Chciałem coś znaleźć w terminie 12-16.07. to Rentalcars nie proponuje mi nic poniżej 3 tyś zł a bezpośrednio w wypożyczalnia powyżej 600 EUR za te cztery dni... Masakra jakaś.. .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 08 Lip 2020 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Jakieś 3 tygodnie temu chciałem wypożyczyć auto na 4 dni i były po 600 zeta, ale wydawało mi się drogo więc zrezygnowałem, teraz na miejscu ceny kosmos, skuter na dzień za min 28€, rower 15 € na dzień i chcą kaucję, a rower z 19 wieku, ale na szczęście pozostaje pociąg i autobus, tanie i niezawodne, i można coś chlupnąć
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#335 PostWysłany: 12 Lip 2020 00:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 18
Loty: 4
Kilometry: 20 026
Dzieki za odp. A te promocje a la hertz czy cos? to na ich stronie polowac? btw warto brac to ubezpieczenie pełne? czy szkoda kasy? wypozyczalem juz w wielu krajach i nie doplacalem ale w kazdym jest roznie.
Widze tez ze Sardynia jest wielka, ktora czesc wyspy polecacie najbardzije? mysle ze ogarne jakas polowe? poludnie czy polnoc? loty na poludnie wiem o tym regionie mysle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 12 Lip 2020 00:28 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Na Sardynii niestety poziom wypożyczalni nie jest najwyższy, naciągania i lewe szkody to plaga. Poczytaj opinie w necie to włos się jeży na głowie. Centauro czy Locauto mają przyzwoite opinie, ale ceny to rzeczywiście wysokie.Jak chcesz bez ubezpieczenia to lepiej weź choć te które nie naciągają, albo trochę mniej. Koniecznie jednak kup ubezpieczenie zewnętrzne. Udział własny bywa bardzo wysoki, a ilość porysowanych aut daje wiele do myślenia. Jak chcesz pozwiedzać wyspę to nie ma zmiłuj. Bez auta trudno je zwiedzać, a tym bardziej w czasach koronawirusa. Pełne autobusy z klimą włączoną na maxa to prosta droga być coś złapać. Cagliari i okolice nie rzucają na kolana. Czym dalej od Cagliari tym dojazd komunikacją trudniejszy. Wiele kilometrów pustych terenów bez miejscowości. Wiele ładnych plaż jest dzikich i bez auta ani rusz. Ponoć najpiękniej jest na północy w okolicach wyspy La Maddalena. Mnie niestety Sardynia rozczarowała. Być może spodziewałem się zbyt dużo. Ładnym miastem jest Alghero na 1, 2 dni. Mając auto możesz poszukać tańszych noclegów, bo te pewnie też będą bardzo drogie, wiec wypożyczenie może zbalansować budżet.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 12 Lip 2020 00:35, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#337 PostWysłany: 15 Lip 2020 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 18
Loty: 4
Kilometry: 20 026
OK zarezerwowane, jednak europcar bezposrednio u nich na stronie bo udalo mi sie wygooglac kod znizkowy. Niestety nie z lotniska biore a z lokalizacji w Cagliari (Viale Monastir km 3,350), dzieki temu wyszlo 1500zl za 12dni w pewnej wypozyczalni.


Ostatnio edytowany przez minerek, 16 Lip 2020 10:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 15 Lip 2020 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Napisz konkretnie w jakiej, jak byłem ostatnio to host polecał carbustec przy porcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 24 Lip 2020 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
minerek napisał(a):
OK ' zarezerwowane, jednak europcar bezposrednio u nich na stronie ' bo udalo mi sie wygooglac kod znizkowy. Niestety nie z lotniska biore a z lokalizacji w Cagliari (Viale Monastir km 3,350), dzieki temu wyszlo 1500zl za 12dni w pewnej wypozyczalni.


A podzieliłbys się kodzikiem .?
Lecę do CAG za kilka dni i szukam czegoś na 3 dni.


Ostatnio edytowany przez lovenz 24 Lip 2020 23:53, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 24 Lip 2020 17:44 

Rejestracja: 10 Mar 2020
Posty: 10
Również prosiłbym o kod. Planuję wynając samochód w terminie 8.08-14.08 i przyznaję , że kwota 2000 euro delikatnie zwala z nóg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group