Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg nad morzem
#1 PostWysłany: 19 Lut 2017 21:43 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Możecie polecić jakiś sprawdzony wakacyjny nocleg bezpośrednio nad morzem? Na ok. 10dni. Zależy mi na bezpośrednim namiarze i właśnie sprawdzonym. Zależy mi na app. lub mieszkaniu z kuchnią, a/c i miejscem parkingowy. Ma być czysto, luksusów nie potrzebuję.
W wielu miejscach polecana jest villa Caliope, ale jakoś mi ona nie podchodzi....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
 Temat postu: Re: Nocleg nad morzem
#2 PostWysłany: 01 Mar 2017 20:51 

Rejestracja: 07 Paź 2016
Posty: 9
Nie wiem co masz na myśli mówiąc, że 'zależy Ci na app' i o jakie miasto, ale mogę polecić Hotel Joan w Sarandzie. Nazwa brzmi górnolotnie, ale tak naprawdę to jest prywatna osoba która wynajmuje ładnie urządzone pokoje z widokiem na morze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg nad morzem
#3 PostWysłany: 02 Mar 2017 16:21 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
App - czyli typowy apartament wakacyjny w obiekcie hotelowym lub typu pensjonat. Najbardziej interesuje mnie Himare - ma wszystko co trzeba, a nie jest takim dużym kurortem jak Ksamil czy Saranda...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg nad morzem
#4 PostWysłany: 08 Gru 2017 22:18 

Rejestracja: 08 Gru 2017
Posty: 12
W Himare byłem dwa razy, jedź w ciemno i znajdziesz to czego szukasz bez problemu. Ja osobiście preferuje hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg nad morzem
#5 PostWysłany: 12 Gru 2017 19:41 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Jednak pojechałam gdzie indziej, ale na przyszły rok znowu myślę o Albanii, i najchętniej Himare. Może ktoś coś polecić, ale musi to być apartament z kuchnią. Pokój hotelowy bez aneksu mnie nie interesuje i nie chcę szukać na miejscu, wolę coś zarezerwować wcześniej.
Macie coś sprawdzonego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg nad morzem
#6 PostWysłany: 20 Lut 2018 17:41 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 67
Jeśli ktoś będzie myślał nad Shëngjin niech się dwa razy zastanowi. Wspomniana miejscowość jest droga, niesamowicie brudna (to już specyfika albańska, ale tu dodatkowo też główna plaża była zasyfiona a śmieci pływały nawet w morzu) i pełna bezpańskich psów. Psy to akurat wszędzie na Bałkanach, ale te się nauczyły nawet wylegiwać na leżakach, co więcej mają swoje terytorium (np od ścieżki do ścieżki) którego potrafią agresywnie bronić - w centrum przed innymi psami, paręnascie minut dalej nawet przed ludźmi. Raczej są lepsze miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group