Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Brześć - nocleg.
#1 PostWysłany: 28 Maj 2018 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Polecam hotel BUG - tuż przy dworcu kolejowym . Dotarcie do hotelu po wyjściu z pociągu zajęło nam 7-8 minut. W drodze powrotnej taksówka wiozła nas 4 minuty :) Hotel świeżo po remoncie, pokój 4-osobowy , 4 pojedyncze łóżka w cenie 190 PLN/rodzinę. Korzystając z kodu na booking, hotel kosztował nas 100 zł. Łazienka i pokoju bez zastrzeżeń - duży telewizor plazmowy na wyposażeniu, dobrze wyposażona łazienka. Spacerkiem 10 minut do Bulwaru Sowiecka, 15 minut do stadionu Dynama, 20 minut do Twierdzy Brzeskiej.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: BRZEŚĆ Nocleg.
#2 PostWysłany: 28 Gru 2018 11:07 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
Właśnie go zarezerwowałem, ale nie przez booking tylko przez ich stronę bo mieli 35% upustu.
Mam nadzieje, że wszystko dobrze zrozumiałem bo rzadko mi się zdarza pominąć booking i zastanę faktycznie pokój z łóżkami itd :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BRZEŚĆ Nocleg.
#3 PostWysłany: 03 Sty 2019 12:52 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 75
Przepraszam za post pod postem, ale nie mogę już go update'ować.
Ja za pokój 2 osobowy w hotelu Bug zarezerwowanym przez ich stronę zapłaciłem 56 rubli. To była cena promocyjna.
Pokój był po remoncie, wszystko jak w najlepszym porządku. W ciągu dnia były wymieniane ręczniki, ale pokój nie był sprzątany.
Trochę cienkie ściany i nie dźwiękoszczelne okna więc trochę słychać sąsiadów jak i auta z ulicy.
Panie na recepcji miłe, można przechować bagaż po wymeldowaniu. Możliwa płatność kartą. ja płaciłem przy wymeldowaniu. Hol w stylu sowieckim z popiersiem Lenina.
Dobre położenie względem dworca. WiFi działało bez zarzutu.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: BRZEŚĆ Nocleg.
#4 PostWysłany: 02 Kwi 2019 16:55 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 268
Loty: 55
Kilometry: 102 698
Na booking są fajne lofty na ulicach Dzierżyńskiego i Sowieckich Pograniczników. Właściciel ten sam, to pewnie jakość podobna. Są one w centrum, problemów z parkingiem nie ma. Wszystko było OK, cena również.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brześć - nocleg.
#5 PostWysłany: 21 Lip 2022 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Siema,
Szukam jakiegoś w miarę dobrego i taniego hotelu w centrum Brześcia na weekend 23-24 lipca (1 noc, 2 osoby). Polecany tutaj hotel Bug nie ma wolnych pokoi niestety. Jest w stanie ktoś coś na szybko polecić? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brześć - nocleg.
#6 PostWysłany: 22 Lip 2022 13:27 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Czy ktoś poleci jakieś hostele w niezbyt dalekiej okolicy Dworca Autobusowego w Brześciu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group