Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 17 Wrz 2015 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
correos napisał(a):
Poszukuje kwatery na Istrii.
Cos sprawdzonego gdzie osobiscie mieliscie noclegi i nie bylo lipy
poza klasycznymi wymogami dodatkowych kilka:

- 2 doroslych + dziecko
- wlasna kuchnia i łazienka
- dostep do netu

dzieki za info: correos@tlen.pl



Nie wiem czy byłeś, Jeżeli nie dla Ciebie to dla potomnych - zdecydowanie polecam!!!
Fazana - Villa Brioni
http://www.istra-holidays.com/en/our-ap ... t-brioni-2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#42 PostWysłany: 18 Kwi 2016 10:38 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Jakby miał ktoś do polecenia jakieś fajne noclegi dla 2 osób - przełom czerwiec/lipiec (najlepiej apartament z aneksem kuchennym i łazienka prywatną + balkon z widokiem na morze/góry/ogród) w :

- Dubrovniku (oczywiście okolice również)

- Makarska

- Split i okolice

- Zadar

to dajcie znać prosze, czy to w temacie czy na PW, jakby były jakieś zdjęcia to byłoby świetnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 18 Kwi 2016 10:51 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
@Kravkrk

Jeśli chodzi o Zadar, to mogę polecić Villę Lisica w Petrčane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 05 Sty 2020 12:28 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 407
niebieski
Szukam większego apartamentu (dla 3-5 rodzin z dziećmi).
Zależy nam (oczywiście to ideał) na pokojach z własnymi łazienkami i bliskości morza.

Jedziemy tam głównie dla dzieci więc wszystko to co będzie dodatkowo dla nich - tylko na plus! (basen, plac zabaw na terenie/w pobliżu).

Z góry dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 13 Sty 2020 10:00 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 678
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Będzie problem z jednym app. dla 10-20 os. Szukaj dla każdej rodziny osobnego lub dla 2 rodzin jednego. Inaczej się zadepczecie.
I kolejna spraw: jaki region? Dużo app. z basenami jest na wyspie Brać. Zobacz na stronie visit brac com i wysyłaj zapytania bezpośrednio z niej do właścicieli. Ja tak w ciągu 6 dni znalazłam app. dla siebie.
Podobną stronę ma też wyspa Hvar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 15 Lip 2020 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 123
Witam serdecznie,

poszukuję domku/apartamentu dla 12/13 osób (6-7 dorosłych, 6 dzieci), w dniach 04.08 - 12.08 - najlepiej w okolicach Omisia, chociaż tutaj sprawa otwarta.

Bardzo proszę o sprawdzone oferty.

Pozdrawiam, Paweł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 15 Lip 2020 10:41 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22452
A samemu co znalazłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 15 Lip 2020 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 123
Zeus napisał(a):
A samemu co znalazłeś?


A to chcesz się dołączyć? Wyszukiwarek jest od groma, na bookingu też sporo ofert, niemniej jednak potrzebuję bezpośredniego namiaru do domku, bo żadna z ofert nie spełnia moich oczekiwań, bo jedziemy w modelu 2+3, 2+2, 2+1, 2+0 i niełatwo dograć temat.


Ostatnio edytowany przez klapio, 15 Lip 2020 19:47, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 15 Lip 2020 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
pawelgadek napisał(a):
jedziemy w modelu 2+3, 2+2, 2+1, 2+0 i niełatwo dograć temat.

I chcesz, żeby to ktoś ogarnął za ciebie?
I masz słuszność!!!
Polecam Biuro Podróży, znajdziesz je w każdym dobrym mieście.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 15 Lip 2020 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 123
eskie napisał(a):
pawelgadek napisał(a):
jedziemy w modelu 2+3, 2+2, 2+1, 2+0 i niełatwo dograć temat.

I chcesz, żeby to ktoś ogarnął za ciebie?
I masz słuszność!!!
Polecam Biuro Podróży, znajdziesz je w każdym dobrym mieście.


Byłeś? Masz do polecenia jakiś domek? Wyślij linka- tyle. Po co jest to forum? Bo chyba, m.in. do tego, żeby się wymieniać informacjami i kontaktami.
Nie oczekuje, że za mnie zarezerwujesz- daj namiar, sam to zrobię. Więc nie wiem po co ta bezsensowna gangsterka...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 15 Lip 2020 15:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22452
No własnie: żeby się wymieniać informacjami

Ty nawet nie podałeś niż z informacji, tylko czekasz ze ktoś spełni twoje wymagania, które do normalnych nie nalezą (13 osób to nie prywatna wycieczka)
Dlatego biuro będzie najlepszą opcją. Jak coś nie będzie tak, tel. do biura i Ci pomogą jak pokój nie będzie się zgadzać.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 15 Lip 2020 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 123
Zeus napisał(a):
No własnie: żeby się wymieniać informacjami

Ty nawet nie podałeś niż z informacji, tylko czekasz ze ktoś spełni twoje wymagania, które do normalnych nie nalezą (13 osób to nie prywatna wycieczka)
Dlatego biuro będzie najlepszą opcją. Jak coś nie będzie tak, tel. do biura i Ci pomogą jak pokój nie będzie się zgadzać.


A jakich informacji brakuje? Miejsce, termin, liczba wyjazdowiczów? Co tu jest nienormalnego? 13 osób? Raczej niecodzienne, stąd potrzebuje wsparcia, bo nie są to standardowe wymagania pod kątem chociażby booking-u?

Ale o jakich wymaganiach mówisz? O przesłaniu linka do miejsca, gdzie kto był, może polecić, żebym się mógł osobiście skontaktować z właścicielem?

Po co zatem jest to forum?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 15 Lip 2020 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Choćby o budżecie, minimalnych wymaganiach co do standardu i wykazanie, że sam coś zrobiłeś a nie czekasz na gotowe.
Np znalazłem super apartament z basenem za 757 Euro za noc, z podgrzewanym basenem i bilardem. Pasuje?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 16 Lip 2020 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Zalezy co kto oczekuje, ja raz bylem w Chorwacji, dwie osoby, pojechalem w ciemno koniec sierpnia, za 30 euro doba rozrzut jakosciowy byl duzy, od piwnicy bez aneksu kuchennego, przez bardzo strome dlugie podejscie, poprzez wspoldzielona lazienke, po fajne miejsce z aneksem ale kawalek po plaskim od morza, byly i super miejscowy po 50 ojro gdzie do niczego nie mozna sie bylo przyczepic ale mi to nie potrzebne, dwa lata temu znajomi w 8 osob byli i w ciemno cos od strzala znalezli, na ile im mozna wierzyc? Ze zdjec fajne miejsce. Jakbyscie jechali w ciemno to Oni Was znajda a ostatecznie lokalne biuro turystyczne Was ulokuje, oczywiscie dreszczyk emocji jest ale na ten jeden raz jak bylem w tej cenie 30 euro to bym drugi raz po bookingach nie szukal bo bedac na miejscu 2 godziny z rana szukalem i nie moglem sie zdecydowac a co dopiero jakies zdjecia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 30 Cze 2022 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Zobacz opis i zdjęcia mieszkania i skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

Apartament A4 +2
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, rozłożone na 2 piętrach. Posiada dwie sypialnie, dwie łazienki, kuchnię z salonem oraz duży taras z widokiem na morze.
Mieszkanie posiada dwa klimatyzatory, SAT TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi) oraz jest w pełni wyposażone w naczynia, pościel.


ZDJĘCIE:
Mieszkanie:
https://goo.gl/photos/UvNsnp5THgSvt7KM9
https://goo.gl/photos/1jDwANETJmfCe15R7
Dom https://goo.gl/photos/yhbsYUw4fwCA3zxZ8
Miasto Ražanj https://photos.app.goo.gl/jONgL6vjX7ZnrRJ42

Dom położony jest w spokojnej okolicy w Razanj, między Sibenikiem a Trogirem.
Niedaleko naszego domu znajduje się najbardziej wysunięty w kierunku Włoch przylądek Dalmacji, więc morze w zatoce, w której znajduje się nasz dom, jest wyjątkowo czyste.
https://lidija-photo.com/hr/blog-hr/ast ... cna-staza/

Dom położony jest 10 metrów od morza i tylko piętnaście kroków od prywatnej plaży. Jest to kamienista plaża z kilkoma kawałkami betonu, z których można łatwo wejść do morza, schodząc kilka stopni w dół. Na dnie zatoki, może 150 metrów od domu znajduje się mała plaża żwirowa.
Goście mogą bezpłatnie korzystać ze sprzętu do grillowania w ogrodzie.
Prywatny parking znajduje się na podwórku.

Razanj słynie z tradycji bardzo czystego morza, czystego otoczenia i zadbanych plaż.
W Razanj znajduje się restauracja z codzienną ofertą świeżych owoców morza, kawiarnia, dwa sklepy i mały targ z codziennymi świeżymi rybami przez lokalnych rybaków.
W Rogoznicy, położonej 8 km od Razanja, można znaleźć pocztę, bank, aptekę, supermarket, sklep mięsny, piekarnię i targ z codzienną ofertą świeżych warzyw i owoców.

Kontakt mailowy do właściciela który nie mieszka na miejscu (mieszka w Splicie) apartments.rajcic@gmail.com

Dla mnie super miejsce. Ale nie ma bezpośrednio plaży. Zejście do wody drabinką. Widoki z tarasu i zachody słońca przepiękne.
Ja utargowałem pobyt na 90€ za dzień we wrześniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group