Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 27 Mar 2017 09:43 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3027
srebrny
Dobre miejsce, dobra cena. Ja w tym jeszcze nie byłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#82 PostWysłany: 27 Mar 2017 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Za tydzień testuję Petrou Aparthotel za 65 PLN za noc za 4 osoby (pokój rodzinny).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 27 Mar 2017 11:53 

Sam Ci go rekomendowałem, jak pamiętam. ;)
Bo powyżej , to jakieś burżuje się wypowiadają. 150 -170 pln za apartament w Larnace, o tej porze roku, poza sezonem :roll:
Drogo...
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 27 Mar 2017 11:59 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3027
srebrny
Zaraz tam burżuje. Na jednych rzeczach się oszczędza, żeby na innych zaszaleć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 28 Mar 2017 16:39 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 3
Jednak zdecydowaliśmy się na noclegi w Sveltosie za ~160 zł/noc ze śniadaniem pod koniec czerwca ;)
Mam nadzieje że będzie to fajny pobyt, dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 25 Kwi 2017 19:53 

Rejestracja: 25 Kwi 2017
Posty: 8
Zbanowany
daj znac jak ten Sveltos, bo tez mam go na oku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 07 Cze 2017 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
Jeśli ktoś szuka apartamentu w Larnace to ze swojej strony mogę polecić Tiffany City Apartments - lokalizacja w samym centrum Larnaki, od razu przy promenadzie i niedaleko przystanku. Apartament z dwoma sypialniami, łazienką, pokojem dziennym, kuchnią i balkonem wyszedł przy trzech osobach po 80 zł/noc na głowę. Dodatkowo super właściciele - niesamowicie pomocni i mili :)
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 19 Wrz 2018 03:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
I mnie będzie czekać rezerwacja w tym hotelu. Niby coś tam odnowili, zobaczymy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
madej lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Amorgos Boutique Hotel
#89 PostWysłany: 19 Wrz 2018 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Któś był ,przerabiał :), warto brać go na weekend?
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 19 Wrz 2018 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2068
srebrny
Opinie:
http://www.booking.com/Share-7CIUwe
https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... trict.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 19 Wrz 2018 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Gdyby każdy użytkownik tego forum zamiast poszperać opinie to pisał nowy temat byłby tu bajzel niesamowity.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#92 PostWysłany: 19 Wrz 2018 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Dzięki opinie mam zaliczone bo potrafie szukać, zreszta mam zarezerwowany juz ten hotel, chiałem znać opinię kogoś z forum, bo opinie angoli i innych nacji są średnio pomocne, tak wiem polskie też są .
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 16 Sty 2019 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
W Larnace spaliśmy w Josephine Boutique Hotel. Teoretycznie 3,5 gwiazdki, ale zasługuje na więcej.
Duże, przestrzenne pokoje i łazienki, świetna lokalizacja, publiczny parking niedaleko i bardzo dobre śniadania. Do tego całodobowa recepcja i bezproblemowy transport z lotniska w środku nocy. Nie było mi dane sprawdzić basenu na szczycie (pogoda), ale wygląda przyzwoicie.
Jedyne czego mogę się przyczepić to słaba dźwiękoszczelność okien, co w sezonie może przekładać się na hałas z ulicy.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 08 Sie 2019 07:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 209
Loty: 28
Kilometry: 58 836
niebieski
Polecam Staytion apartments

Wszystkie udogodnienia w mieszkaniu zgodnie z opisem (booking.com, Airbnb) , a dla zapominalskich (dla mnie) czekały adaptery do gniazdek. Mieszkanie bardzo czyste i bardzo ładnie urządzone o przyzwoitej powierzchni nawet dla 6 osób.
Rezerwując pobyt przez booking.com, kosztowało mnie to mniej niż poprzez Airbnb.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#95 PostWysłany: 28 Sie 2019 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 512
niebieski
i jak było ?
mam pytanie jak wygląda plaża obok? spoko czy trzeba jechać do Ajia Napa zeby poleżeć na dobrej plazy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 28 Sie 2019 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Wszystko było OK :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 21 Cze 2022 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 721
Loty: 68
Kilometry: 120 619
niebieski
Wybieramy sie początkiem wrzesnia na tydzien na Cypr z dwójką dzieciaków.
Lądowanie w Larnace i stad moje pytanie do osób które były juz na Cyprze z dziećmi. Czy lepiej szukac noclegów w Larnace, czy Ayia Napa ?
Planuje wziac na 3 dni auto zeby pozwiedzac wyspe, reszte bysmy chcieli poplazowac i pospacerowac lokalnie, wiec fajnie zeby była promenda, knajpki itd. Która z miejscowek byscie polecali ? Zostac w Larnace, czy plazowo do Ayia Napa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 21 Cze 2022 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Jeśli plażowanie z dziećmi to lepiej ayia napa, w larnace piasek na plaży jest beznadziejny, chociaż plusem jest bardzo płytka woda, jednak larnaka jest dużym miastem, a Ayia typowo turystyczna,
Zwiedzanie z larnaki a wypoczynek w ayia to najlepsze rozwiązanie
Góra
 Profil Relacje PM off
sranda lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 21 Cze 2022 12:38 

Rejestracja: 21 Cze 2019
Posty: 64
Loty: 20
Kilometry: 39 046
maarcin1938 napisał(a):
Wybieramy sie początkiem wrzesnia na tydzien na Cypr z dwójką dzieciaków.
Lądowanie w Larnace i stad moje pytanie do osób które były juz na Cyprze z dziećmi. Czy lepiej szukac noclegów w Larnace, czy Ayia Napa ?
Planuje wziac na 3 dni auto zeby pozwiedzac wyspe, reszte bysmy chcieli poplazowac i pospacerowac lokalnie, wiec fajnie zeby była promenda, knajpki itd. Która z miejscowek byscie polecali ? Zostac w Larnace, czy plazowo do Ayia Napa ?


Moim zdaniem, jeżeli wyjazd z dziećmi to baza w Larnace. Większy wybór noclegów i na pewno spokojniej jak w Ayia (im dalej od linii wody tym mniej knajp - ciszej).

W Larnace wypożycz samochód i pojedź do Ayia Napy, która ma piękne plaże, cudowną wodę ale niestety to typowa imprezownia :-)

Plaża w Larnace jest "zwykła" z ciemnym piaskiem, za to płytkim i bardzo długim zejściem do wody co sprawia, że woda jest cieplejsza jak w Ayia.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 21 Cze 2022 12:56 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Dyskutowałbym z tym większym wyborem noclegów w Larnace niż w Agia Napie. ;)
A jak dla mnie piasek w Larnace to nawet nie piasek, ale po prostu zwykła brudna ubita ziemia na znacznej części plaży.
Sama Agia Napa to faktycznie imprezownia, ale można też wybrać np. Protaras, gdzie jest już spokojniej, a plaże też znacznie ładniejsze niż w Larnace. I dobry punkt wypadowy na Cape Greco.
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group