Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#21 PostWysłany: 28 Lut 2016 22:10 

Rejestracja: 27 Lut 2016
Posty: 1
Ktoś ostatnio nocował w Kopenhadze? Polecacie coś fajnego? Szukamy dobrej miejscówki blisko atrakcji - może być hostel lub hotel w przyzwoitej cenie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#22 PostWysłany: 29 Lut 2016 00:11 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 194
Hostel Generator w samym centrum z eleganckim zapleczem, bar, dyskoteka, kanapy, komputery. Ceny; ja niestety płaciłem 240 z.l. za nocleg w pokoju 6 osobowym.

Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#23 PostWysłany: 29 Lut 2016 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@romanticvagabonds Zdecydowanie CPH Downtown Hostel, mi wychodziło 100 zł za nocleg w 8, czy 10-osobowym pokoju, co jak na Kopenhagę jest megatanim rozwiązaniem. Hostel w ścisłym centrum i w zasadzie wszystko możesz ogarnąć z buta.

BTW - i o tym i o kilku innych dobrych noclegach w Kopenhadze ludzie szczegółowo pisali w tym temacie, więc sugeruję poczytać (to tylko kilka postów) zanim zaczniesz zadawać pytania ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#24 PostWysłany: 08 Lip 2016 10:58 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Szukam w Kopenhadze noclegu, jednak istotne jest by posiadał parking dla samochodu. W związku z tym że będziemy mieć auto, może być nawet pod miastem. Jeśli możecie coś polecić, to będę wdzięczny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#25 PostWysłany: 24 Lut 2019 00:43 

Rejestracja: 07 Lis 2018
Posty: 4
Właśnie wróciłam z Kopenhagi - nocowałam w Copenhagen Downtown Hostel - bardzo polecam. Bardzo dobra lokalizacja w centrum, wszędzie blisko pieszo. Nie mieliśmy rezerwacji, nie było problemu z miejscami (być może dlatego, że mamy luty i byliśmy w środku tygodnia). Za 2 noclegi dla 2 osób w sali 6-osobowej koedukacyjnej zapłaciliśmy 460 DKK, czyli 115 DKK/osobę/1 noc (= 67 zł/osobę/1 noc). Pościel w cenie, bardzo czysto w sali i w pomieszczeniach sanitarnych. W naszej sali była umywalka i suszarka do włosów. Opcjonalnie dostępne śniadania w formie bufetu (dość bogatego) w cenie 70 DKK.

Ważne: trzeba mieć swoją kłódkę do zamknięcia szafki w sali.

Za dodatkową opłatą (niestety nie pamiętam w jakiej wysokości, bo nie korzystałam) można przechować bagaż np. po wymeldowaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#26 PostWysłany: 08 Kwi 2022 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 698
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Na bazie nowego połączenia z Kopenhaga już chciałem zarezerwować bilety, ale sprawdziłem noclegi.
Czasy studenckie dawno za mną, więc sale wieloosobowe odpadają, tym bardziej ze to wyjazd 2+1 (dziecko 2 lata).
Czy można coś sensownego ogarnąć dla rodziny nie za miliony monet? Serio pytam, bo jak sprawdzam np wrzesień, to ceny od 500zł w górę za noc...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#27 PostWysłany: 08 Kwi 2022 16:43 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
No i wszystko się zgadza. 500 pln to pewnie 1000 koron duńskich. W Danii zarabia się średnio 50000 koron miesięcznie. Jako małolat rozwoziłem tam gazetki za 35000 koron.

Chcesz tanio to pokój współdzielony lub chyba musisz zmienić destynacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#28 PostWysłany: 28 Lis 2022 13:44 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Jakies moze nowe pomysly na nocleg w Kopenhadze w sensownej cenie (okolice Sylwestra)? (twin room)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#29 PostWysłany: 28 Lis 2022 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@lataczuk Tak, dogadac sie ze studentem(tka) ktory/a opuszcza akademik i wyjezdza na swieta/nowy rok i odstapi (moze za oplata) pokoj. gdzie i jak? nie wiem...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
DAD lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#30 PostWysłany: 21 Maj 2023 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2020
Posty: 424
HON fly4free
wzieli napisał(a):
Ja mogę polecić Hotel Nebo. Właśnie wróciłem z Kopenhagi i za 2 noclegi w pokoju 2 osobowym z łazienką i śniadaniem zapłaciłem 122 EUR (TOTAL).

Hotel znajduje się tuż obok stacji kolejowej i Tivoli.

Rezerwacji dokonywałem przez http://www.alpharooms.com (płatność MasterCard prepaid). Na innych stronach kwota za pokój w tym hotelu i w tym standardzie wychodziła 2x większa.

Jak widzę oferta jest nadal aktualna (patrz screen w załączniku)


Zdecydowanie ddradzam City Hotel Nebo, choć to jedna z tańszych opcji i wyskakuje bardzo często jako jedna z pierwszych pozycji na bookingu. Poczytajcie sobie negatywne opinie na bookingu i w Google'u, jest sporo informacji, że w pokojach są pluskwy...
Ja spałem tam w marcu 2023 r., niczego nieświadomy, i akurat obyło się bez żadnych ugryzień. Bliska mi osoba miała spać tam wczoraj, ale znalazła w pokoju sporo pluskw (przeszukała pokój, za sprawą negatywnych opinii), mamy zdjęcia w razie czego. Zeszła na recepcje, opisała sytuację, facet na recepcji zero zdziwienia i zaskoczenia - dostała anulacje noclegu, czekamy na zwrot pieniędzy, i musiała bookować na miejscu coś innego.
Pewnie wiele zależy od szczęścia i pokoju - gdyby pluskwy były w całym hotelu, to byłyby same negatywne opinie, a jest sporo pozytywnych, więc na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się ok. Tylko po co ryzykować, że akurat trafi się na ten pokój, w którym będą pluskwy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Tomasz101 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#31 PostWysłany: 21 Maj 2023 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Tak się składa, że też byłem w tym hotelu w marcu tego roku i nie mam żadnych zastrzeżeń, oczywiście standard skromny ale położenie idealne i tania dobra kawa z expresu, żadnych pluskiew nie widziałem,
Mój tip to kupno któregoś z hoteli w pobliżu w naprawdę ostatniej chwili, dzień, dwa przed były bardzo dobre ceny, drugie to jedzenie, śniadania w okolicznych hotelach na tgtgo za 1/3 ceny i jedna porcja wystarcza na dwie osoby, czasem to gotowa paczka, a czasem dostaje się pudełko i samemu wybiera z bufetu co się chce.
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#32 PostWysłany: 21 Maj 2023 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 197
platynowy
Ja też byłem i też nie widziałem, ale jedni szukają a inni nie. Chyba wolę się już nie zastanawiać, która opcja jest lepsza 🙈
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BB108 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#33 PostWysłany: 21 Maj 2023 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Może źle się wyraziłem, że nie widziałem, powinienem napisać, że nie poczułem na szczęście, a byłem 2 noce, jeszcze na plus brałem to, że hotel wspiera jakąś akcję harytatywną, ale jeśli były takie sytuacje to lepiej nie ryzykować, hoteli w otoczeniu jest bardzo dużo i coś się lepszego znajdzie
Góra
 Profil Relacje PM off
BB108 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#34 PostWysłany: 24 Mar 2024 20:29 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
Polecam nierujnujący kieszeni nocleg w Steel House Copenhagen, około 1 km od stacji metra forum czyli w zasadzie wszędzie blisko (np. do Tivoli). Cena ok 440 zł za cztery osoby, bardzo czysto. W hostelu basen, bilard za dodatkową opłatą, basen 20 zł za godzinę. Bar z promocyjnymi cenami piwa od 50 DKK za 2- nie korzystałem
Góra
 Profil Relacje PM off
xyrxis lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group