Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Gru 2012 12:37 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Nie ma chyba podobnego tematu :) Da sie spac? Konkretniej chodzi mi o terminal 2.


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 22:13, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Paryz CDG
#2 PostWysłany: 31 Gru 2012 14:18 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
da się , jak przejdziesz odprawę to masz całkiem wygodne fotele , poza tym to w końcu jedno z największych lotnisk na świecie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Paryz CDG
#3 PostWysłany: 02 Sty 2013 21:22 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 3
Spokojnie da się wyspać, nawet jeśli nie przejdziesz odprawy to znajdzie się miejsce żeby gdzieś odpocząć nawet w samotności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Paryz CDG
#4 PostWysłany: 13 Sty 2013 13:50 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
No to ja mogę potwierdzić na świeżo: jest bezpiecznie i jest gdzie spać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Paryz CDG
#5 PostWysłany: 28 Lut 2013 16:57 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Dziś trafiłem na informację, że na CDG zakazany jest spotting. Pytanie czy w związku z tym robienie fotek wnętrza lotniska czy samolotów zza szybki też odpada, czy raczej nikt mi nie zrobi problemu jak sobie jakimś mizernym aparatem (bo tylko taki mam) zrobię kilka fotek?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Paryz CDG
#6 PostWysłany: 28 Lut 2013 18:44 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Nie sądzę, chociaż na CDG wojsko (gwardia?) chodzą z ostrą bronią na wierzchu, więc kto wie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Paryz CDG
#7 PostWysłany: 07 Mar 2013 08:04 

Rejestracja: 03 Mar 2010
Posty: 34
Loty: 76
Kilometry: 87 275
Od siebie mogę dodać ze ze spaniem na CDG nie ma problemu. Nockę spędziliśmy w terminalu 2B bez żadnych problemów, jedynym minusem jest lekki chłodek, który szczególnie w nocy daje się we znaki, czuć powiew zimnego powietrza - taki lekki wiaterek z nawiewów/klimatyzacji. Generalnie jakby się ciepło ubrać to jest ok. Krzesełka wygodne , tyle że z oparciami , ale idzie przeżyć. Co jakiś czas (choć chyba kapkę za rzadko) chodzi ochrona, patrolująca teren, a jeśli chodzi o bezdomnych czy typy spod ciemnej gwiazdy, to kręciła się tylko jakaś jedna kobieta ale tylko na początku, później wybyła. Aha, a takich lotniskowych śpiochów trochę nawet było :) Nikt się nie czepiał i nie przeganiał
_________________
Car that runs on water, on water man!!!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Maj 2014 11:50 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 79
Loty: 229
Kilometry: 412 678
Zbanowany
Przylatuję z WAW wieczorem na terminal 1 / LOT / , odlot mam nastepnego dnia rano z 2E / Air France ?
1/ Gdzie najlepiej spac - miejsce w terminalu 1 lub 2E ?
2/ Co z napojami z Warszawy / czy trzeba oddac czy nie podczas kontroli z Schengen ?
3/ Czy jest jakies fajne miejsce na tzw. " kuszetke " gdzie mozna spokojnie i bezpiecznie przekimac ?
4/ czy status FTL upowania do wstepu dio saloniku na CDG ? ewentualnie czy jest otwarty całodobowo i jaki jest koszt ?
Dzieki z góry :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Sie 2014 15:10 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 21
Cześć,

W czwartek (28.08) lecę z CDG do Krakowa i ze względu na wczesny wylot (6:40), konieczność nadania bagażu rejestrowanego, i konieczność oddania wynajmowanego mieszkania zdecydowałem się że przenocuję na lotnisku.

W sieci są sprzeczne informacje o spaniu na tym lotnisku, co widać pod tym linkiem: http://www.sleepinginairports.net/list. ... _x-YPnV_pU

Ja lecę z EasyJET z terminalu 2D, czytałem w internecie że na 2E jest miejsce w którym można bezpiecznie spać. Ostatnie loty z 2D są ok 22:00 więc nie wiem czy będzie można tam spać. O wszystkim napiszę z terminau, lub jak już wrócę do PL

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Sie 2014 16:06 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
darek50 napisał(a):
4/ czy status FTL upowania do wstepu dio saloniku na CDG ? ewentualnie czy jest otwarty całodobowo i jaki jest koszt ?
Dzieki z góry :P


Jezeli mowisz o FTL z Miles and More to oczywiscie, ze Cie nie upowaznia, gdyz lecisz Air France a to jest Sky Team.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 30 Sie 2016 11:33 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 21
RLPH napisał(a):
Cześć,

W czwartek (28.08) lecę z CDG do Krakowa i ze względu na wczesny wylot (6:40), konieczność nadania bagażu rejestrowanego, i konieczność oddania wynajmowanego mieszkania zdecydowałem się że przenocuję na lotnisku.

W sieci są sprzeczne informacje o spaniu na tym lotnisku, co widać pod tym linkiem: http://www.sleepinginairports.net/list. ... _x-YPnV_pU

Ja lecę z EasyJET z terminalu 2D, czytałem w internecie że na 2E jest miejsce w którym można bezpiecznie spać. Ostatnie loty z 2D są ok 22:00 więc nie wiem czy będzie można tam spać. O wszystkim napiszę z terminau, lub jak już wrócę do PL

Pozdrawiam


Trochę czasu minęło ale może komuś się ta informacja przyda.

Przyjechałem na lotnisko kolejką podmiejską, przetransferowałem się na terminal 2E w celu spania. Było wiele osób które tak robiły. Spaliśmy na terenie kafejki lotniskowej przed wejściem do stref biletowych. Wszystko było w porządku, po okolicy krążyła ochrona. Było WiFi. Spało się kiepsko na kanapie (śpiwór za 8E kupiony w GoSport w centrum Paryża na Chatelet-Les Halles) i sprawdzając co jakiś czas czy wszystkie rzeczy przy sobie mam taka już moja natura :) Mimo wszystko polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Lip 2021 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2021
Posty: 61
Loty: 50
Kilometry: 107 268
Będę miał na CDG przerwę pomiędzy lotami prawie 12 godzin (od 10 do 21 ) szukam miejsca żeby porządnie odpocząć przed długim lotem , spał ktoś w okolicznych hotelach/hostelach z łatwym dojazdem z/na CDG ? Będę wdzięczny za namiary .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Lip 2021 23:04 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1856
HON fly4free
Spałem - ale raczej w godzinach nocnych, bo w hotelach meldunek możesz robić po południu... więc średnio opłacalne (choć patrz poniżej). Całe zagłębie hotelowe jest oddalone od lotniska o kilkanaście minut transferu autokarami, które są darmowe i mają swoje nazwy (należy się zorientować do której należy dany hotel). Autokary odjeżdżają z dość zamaskowanego miejsca, Terminal 2, trzeba iść na samą górę, choć z innych też podobno da się złapać (https://easycdg.com/hotel-shuttles-cdg-airport/). Najtańszy hotel w tym miejscu to hotelF1 (zameldowanie od 14-tej) lub Premiere Classe (od 12-tej, więc ten pewnie jest najbliżej twoich wymagań).
Góra
 Profil Relacje PM off
BP2?? uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 10 Lis 2021 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
mam voucher do hotelu
hotelF1 Roissy Paris Nord 2, przy lotnisku CDG właśnie.
Sam nie skorzystam, a szkoda, żeby się zmarnował.
Ważny do 22.12.2021.
Wartość vouchera to 56€ (miał pokryć moje dwa noclegi).
Jakby ktoś potrzebował niech się do mnie zgłosi.
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 10 Lis 2021 12:07 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Hej wybieram sie w grudniu wlasnie jest szansa na ten voucher?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Gru 2021 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
voucher nadal aktualny bo nikt się nie zgłosił
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Gru 2021 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2021
Posty: 105
Rzucaj tutaj, za jakie siano chcesz go oddać, czy w prezencie, to sprawa będzie jasna i dynamiczniejsza. Inaczej się przedawni i będzie największy z liptonów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group