Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sty 2012 09:44 

Cześć,
Czy ktoś miał doświadczenia z nocowaniem na tym lotnisku? Czy nie ma jakiś problemów?
Z góry dzięki za pomoc.

Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 19:09, edytowano w sumie 1 raz
porządki
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 21 Lut 2012 19:51 

Info po odbytej podróży: Spać można i jest całkiem wygodnie :) W hali odlotów nikt nie zaczepia, nie budzą. Jedyny minus to odprawy na loty o 4 rano! Bez małego przebudzenia się nie obędzie.

#3 PostWysłany: 05 Lis 2012 12:42 
Awatar użytkownika

Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
Czy ktoś wie czy lotnisko jest otwarte w nocy ? Planuje tam zrobić 1 nockę - wylot mam 6:35 a nie lubie dużo wcześniej wstawać :)

ADD

Lotnisko otwarte całą noc ;) a obok burger king'a nawet wygodne spanie :D
Załącznik:
PB150212.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez wntl, 07 Mar 2013 18:44, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
Bydgoszcz1990 uważa post za pomocny.

#4 PostWysłany: 03 Wrz 2015 13:40 
Awatar użytkownika

Heja !
Powiedzcie czy obecnie da radę spędzić całą noc wewnątrz na lotnisku Teneryfa Południe [www.aena.es].

Chcielibyśmy na nim przenocować w grudniu.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 03 Wrz 2015 14:17 
Awatar użytkownika

niebieski
Da radę, skoro było można w styczniu, lotnisko otwarte całą noc.
 Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.

#6 PostWysłany: 03 Wrz 2015 14:23 

domenico_xl napisał(a):
lotnisko otwarte całą noc.

część ogólna tak, ale np. kontrolę bezpieczeństwa po nocnej przerwie uruchamiają dopiero ok. 04:30 (przynajmniej tak było w styczniu 2015r.), pytanie brzmi czy nadal wieczorem i w nocy przepuszczą do strefy odlotów z biletem na jutro
 PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.

#7 PostWysłany: 04 Wrz 2015 07:47 
Awatar użytkownika

domenico_xl: Dzięki !

- - -

Anonymous napisał(a):
domenico_xl napisał(a):
lotnisko otwarte całą noc.

pytanie brzmi czy nadal wieczorem i w nocy przepuszczą do strefy odlotów z biletem na jutro

Jest taka możliwość na jakimkolwiek lotnisku ?
Pisząc o spaniu przez całą noc na lotnisku myślę o dokonaniu tego w hali w obszarze przed przejściem kontroli bezpieczeństwa.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 25 Lip 2016 15:25 

Loty: 28
Kilometry: 32 819
wntl napisał(a):
Czy ktoś wie czy lotnisko jest otwarte w nocy ? Planuje tam zrobić 1 nockę - wylot mam 6:35 a nie lubie dużo wcześniej wstawać :)

ADD

Lotnisko otwarte całą noc ;) a obok burger king'a nawet wygodne spanie :D
Załącznik:
PB150212.jpg

Korzystaliśmy z tej miejscówki tydzień temu z narzeczoną.Spało się super wygodnie i zero innych ludzi.Jest tylko jedno ale.. bardzo na siebie uważajcie.Koło drugiej w nocy skradziono nam telefon z torebki koło głowy.Na szczęście przebudziłem się w nocy i widziałem kręcąca się koło nas kobietę.Trochę agresji,stanowczości i dzięki bogu odzyskaliśmy naszą własność.Jeżeli zauważycie grubego faceta o wyglądzie typowego hiszpana a z nim grubszą blondynkę z mocno wymalowaną twarzą (oboje koło 40 lat) to lepiej nie zasypiajcie.
 Relacje PM off
namteH lubi ten post.

#9 PostWysłany: 02 Mar 2017 17:51 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
W pierwszej połowie lutego miałem okazję spać na tym lotnisku. Jest cicho i spokojnie, a ludzi na tyle mało, że każdy jakieś tam miejsce do przeczekania na poranny lot sobie znajdzie. Na początku, wraz z paroma innymi osobami zająłem fajna leżankę na antresoli nad Burger Kingiem. Niestety po godzinie 20 (była niedziela) przyszła pani sprzątaczka i piękną hiszpańszczyzną zakomunikowała, że mamy sobie pójść. Nikt się nie ruszył, więc po chwili wróciła z dwoma policjantami. Oni wytłumaczyli, że antresola na noc jest zamykana i musimy sobie znaleźć inne miejsce. Miejscówka z fotki wntl-a była też zamknięta/odgrodzona od reszty holu. Generalnie wyglądało to zniechęcająco. Poza tym ci dwaj policjanci cały czas stali przy knajpce zaraz obok Burger Kinga, więc nawet nie próbowałem wejść z powrotem na antresolę.

Koniec końców przy jednym z check-in znalazłem siedzenia bez podłokietników, więc można było w miarę wygodnie się położyć. Rano idąc do security zobaczyłem, że komuś udało się przemknąć na tę antresolę. Jak widać na załączonym obrazku, warto poczekać aż policjanci tez pójdą spać.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 28 Wrz 2021 23:37 
Awatar użytkownika

srebrny
Ktoś ostatnio miał okazję nocować na tfs :) ?

#11 PostWysłany: 09 Lis 2021 09:28 
Awatar użytkownika

srebrny
Odpowiem sam sobie-lotnisko przyjazne do spania o tyle, że jest cicho i nikt nie przeszkadza. Ale niestety jedyne miejsce z siedzeniami bez podłokietników, które namierzyłem, to opisany wcześniej Burger King. Raz na jakiś czas komunikaty maseczkowo/covidowe. Miejscówki nad Burger Kingiem ostatecznie nie testowałem, ale około 22 nie było wokół żywej duszy, więc myślę, że na spokojnie można się prześliznąć na górę. Na dole otwierają o 8, wiec pewnie do 7 trzeba się zmyć. Sam spałem na macie przy nieczynnej windzie; na górnym podeście, który był jednym z przejść do kontroli bezpieczeństwa. Jeżeli ktoś ma własną matę i coś do przykrycia to polecam, spoko miejsce :)
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.

[ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości