Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 06 Mar 2019 13:00 

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 2
-znalazłem za 14 EUR/doba/osoba co daje ok 60 PLN/doba/osoba niestety nie mają wolnych terminów w tym okresie bo wyjeżdzają na weekend.
-znalazłem za 15 EUR/doba/osoba co daje ok 65 PLN/doba/osoba niestety nie odpisują.

-z racji powyższych problemów chyba dokonam rezerwacji 25 EUR/doba/osoba pokój 2osobowy z łazienką co daje ok 110 PLN/doba/osoba.

PS: jeżeli macie znajomych Polaków tam to ceny rzeczywiście będą przystępne. Gdybyście mieli nocleg godny polecenia bardzo proszę o kontakt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#582 PostWysłany: 06 Mar 2019 13:45 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jak jesteś noclegowym hardcorowcem to gratuluję ale jak liczysz na fajny nocleg za małą kasę w B to wyzbądź się takich myśli. W B jest wielki najazd na osoby wynajmujące swoje mieszkania turystom(b.wysokie kary) i nawet jak gospodarze lub pierwsi wynajmujący są z Polski to bym mocno uważał. Poza tym kasę zawsze możesz wpłacić na rach podany przez osobę niby wynajmującą a po przyjeżdzie na miejsce....???. Oczywiście nie straszę i uważam , że każdy najlepiej przyswaja wiedzę ...popełniając błędy :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#583 PostWysłany: 06 Mar 2019 16:37 

Rejestracja: 06 Mar 2018
Posty: 15
Ja w 2015r rezerwowałam w takim hostelu "Hostal LIWI" przez booking com. za 5 osob 2 noce zapłaciliśmy 144 euro. blisko stacji metra Les Corts, gdzieś w pobliżu też byl Lidl 10 min piechotą stadion Camp Nou . Nocowali wtedy rownież inni Polacy więc chyba był tani. Teraz widzę, ze jest po remoncie. Łazienka i kuchnia były wspolne. Po wymeldowaniu można było zostawić bagaże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#584 PostWysłany: 07 Mar 2019 21:13 

Rejestracja: 19 Mar 2018
Posty: 33
Loty: 46
Kilometry: 63 891
garlik902A napisał(a):
-znalazłem za 14 EUR/doba/osoba co daje ok 60 PLN/doba/osoba niestety nie mają wolnych terminów w tym okresie bo wyjeżdzają na weekend.
-znalazłem za 15 EUR/doba/osoba co daje ok 65 PLN/doba/osoba niestety nie odpisują.

-z racji powyższych problemów chyba dokonam rezerwacji 25 EUR/doba/osoba pokój 2osobowy z łazienką co daje ok 110 PLN/doba/osoba.

PS: jeżeli macie znajomych Polaków tam to ceny rzeczywiście będą przystępne. Gdybyście mieli nocleg godny polecenia bardzo proszę o kontakt.

Za takie pieniądze to luksusow w mieście nie będzie. Już chyba lepiej poszukać czegoś na północ od miasta, gdzie dojeżdżają Rodalies: Sabadell, Ripollet, Sant Cugat del Valles itp. Tam znajdziecie w cenie około 50E normalne hotele. Autem nie ma sensu pchać się do miasta, parkingi są dość drogie i czasem ciężko nawet coś znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#585 PostWysłany: 04 Kwi 2019 13:53 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 3
Czy ktoś z tu obecnych korzystał może z wynajmu oferowanego za pośrednictwem strony tanie-noclegi-barcelona. pl?
Oferta wygląda przyzwoicie, ale potrzebne jest jakieś potwierdzenie czy to nie mina :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#586 PostWysłany: 04 Kwi 2019 14:00 

Jaka "mina" jak płacisz po przybyciu na miejsce?

Nie cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem jak np. booking, gdyż nie każdemu przy mniejszej grupie 2-4 osób odpowiada dzielenie mieszkania z innymi głównie Polakami
Ale ogólnie jest ok
Góra
 PM off  
      
#587 PostWysłany: 04 Kwi 2019 14:15 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 3
Zaliczka płatna jest podobno wcześniej, ale to już nawet nie o to chodzi.
Po prostu głupio byłoby gdyby np. na miejscu okazało się, że człowiek mimo zapewnień mailowych nie ma noclegu.
Stąd wolałem zapytać kogoś, kto ma jakieś doświadczenia w tym zakresie i może podzielić się wrażeniami....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#588 PostWysłany: 15 Wrz 2019 11:13 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 28
Loty: 2
Kilometry: 16 232
Cześć,
Będę w Barcelonie w okresie 11-14.10.19 i szukam noclegu. Słyszałem, że Airbnb jest w Barcelonie zakazane, ale na portalu jest sporo ogłoszeń. Orientujecie się jak to jest? Obawiam się, że ktoś mnie może oszukać i okaże się na miejscu, że noclegu nie będzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#589 PostWysłany: 15 Wrz 2019 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
88rysiek napisał(a):
Obawiam się, że ktoś mnie może oszukać i okaże się na miejscu, że noclegu nie będzie...

Na Airbnb ciężko jest oszukać bo host dostaje pieniążki za Twój pobyt dopiero po Twoim wyjeździe, więc jeżeli na miejscu okazałoby się że noclegu nie ma albo jest niezgodny z opisem, zgłaszasz to Airbnb, dostajesz kasę z powrotem i dodatkowo bonus na pocieszenie oraz inne propozycje noclegu, a Host nie dostanie kasy i dodatkowo karę za takie zachowanie.

Jeżeli ktoś oferuje mieszkanie mimo zakazu to tylko on popełnia wykroczenie, możliwe że ma nr licencji a zarazem pozwolenie (patrz przykładowe zrzuty ekranu).
Dla Ciebie ważne są opinię jakie ma Host i czy pochodzą z ostatniego czasu, hostów bez opinii albo z kilkoma i kiepskimi raczej unikaj i stresu nie będzie, ja zawsze wybieram Superhostów i nigdy nie miałem problemów.

Załączniki:
licencja przykład.png
licencja przykład.png [ 46.01 KiB | Obejrzany 4362 razy ]
licencja.jpg
licencja.jpg [ 177.81 KiB | Obejrzany 4363 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#590 PostWysłany: 26 Wrz 2019 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
88rysiek napisał(a):
Cześć,
. Słyszałem, że Airbnb jest w Barcelonie zakazane, ale na portalu jest sporo ogłoszeń. Orientujecie się jak to jest? Obawiam się, że ktoś mnie może oszukać i okaże się na miejscu, że noclegu nie będzie...

Nie, nie jest zakazane.
(zresztą, to Hiszpania, zakazy i nakazy to kwestia umowna ;) )

BTW, już wkrótce sam startuję za airbnb pod Barceloną. Ceny +/- 30€ za noc/osobę. Tanio to to nie jest ale pierwsze 3 wynajmy z obniżką chyba 30%

:arrow:Zapraszam :D
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#591 PostWysłany: 26 Sty 2020 20:45 

Rejestracja: 25 Cze 2016
Posty: 20
Na wstępie przynam szczerze, że zaskoczyły mnie ceny noclegów w Barcelonie i będzie to moje najdroższe "wyjazdowe" spanie w życiu - ale mam pewne okoliczności łagodzące w postaci sporej gromadki osób które ze mną spędzą Wielkanoc 2020.

11-16 kwietnia 2020 w Barcelonie.

11 osób = 7 dorosłych + 4 dzieci (11 lat + 2x5 lat + 1 roczek) - z możliwością rozbicia 11-osobowej grupy na 3+8 lub 4+7 (dzieci zawsze w większej grupie)

Jeżeli ktoś może polecić jakąś opcję, która ma pod jednym dachem te 7/8 łóżek i cena będzie w okolicach tych 40€ to proszę podesłać do mnie - bo okazuje się, że w interesującym mnie terminie czy to na bookingu czy airbnb jest już ciężko o coś rozsądnego.

:?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#592 PostWysłany: 26 Sty 2020 20:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Szukasz pokoju dla 8 osób za 40 euro?
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#593 PostWysłany: 26 Sty 2020 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
czarny38 napisał(a):
Na Airbnb ciężko jest oszukać bo host dostaje pieniążki za Twój pobyt dopiero po Twoim wyjeździe, ...

Po pierwszej nocy.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
czarny38 lubi ten post.
 
      
#594 PostWysłany: 26 Sty 2020 21:31 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@Gustlik >>> @namteH
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#595 PostWysłany: 26 Sty 2020 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
boots napisał(a):
@Gustlik >>> @namteH

Dziękuję ale u nas to max 4 osoby i za ciut więcej (tym bardziej, że Wielki Tydzień, czyli pierwszy od Trzech Króli okres zwiększonego popytu :) )
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#596 PostWysłany: 26 Sty 2020 21:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Dla forumowicza nie zrobisz wyjątku? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#597 PostWysłany: 26 Sty 2020 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@boots
Po prostu mnie wtedy nie będzie więc niestety; zrzuciłbym to na barki innej osoby czego robić nie chcę.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#598 PostWysłany: 19 Lut 2020 11:24 

Rejestracja: 01 Paź 2019
Posty: 28
podpowie ktoś gdzie najlepiej zakwaterowac się w Barcelonie na jedną noc 18-19 czerwca w 4 osoby? Tak żeby było dobre miejsce do zobaczenia najważniejszych miejsc, znalazłem jakieś hostele w przystępnej cenie w centrum
ale parking dodatkowo 25 euro/dzień
to normalne w tym miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#599 PostWysłany: 24 Lut 2020 12:21 

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 111
niebieski
Tak, niestety w centrum to normalne, chociaż 25 euro to dużo, my płaciliśmy 15 euro/dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#600 PostWysłany: 24 Lut 2020 12:46 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 396
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Travelodge ma w miare przystepne ceny. W lutym placilam 100 eur za dwojke. W czerwcu widze ceny za 120.
Parking na ulicy przed hotelem Barcelona Fira za darmo. Hotel przy linii metra z lotniska. Piechotą do Montjuic. Do centrum metro z jedna przesiadką.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Lut 2020 18:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 612 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group