Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Mar 2019 16:36 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
La Palma ? Byłem 2 tygodnie w zimę. Niestety nie ta pogoda, o jaką chodzi. Lało, wiało. Najbardziej deszczowa i wietrzna z wszystkich.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 15 Mar 2019 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Mialeś pecha ;) Ja miło wspominam, także pogodowo ;)

ps. http://lapalma.pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 15 Mar 2019 17:05 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 108
To zależy gdzie byłeś. Ja też tam byłem w styczniu i cały tydzień 23 stopnie :) Tazacorte, Los Llanos, Puerto Naos - tam prawie zawsze jest ładna pogoda.
Góra
 Profil Relacje PM off
nrm lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 15 Mar 2019 17:20 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Jednak miejscowi twierdzą, że często zimą jest kiepska pogoda. Objechałem ją autem parę razy wzdłuż i wszerz. :D Auto miałem 2 tygodnie. Pod koniec już mi się tam trochę nudziło to głównie siedzieliśmy po knajpach w stolicy Santa Cruz de la Palma z ichnim słynnym cygarem w zębach. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Lis 2020 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Up, poszukuję mieszkania w Las Palmas na 5-6 tygodni.

Macie pomysł gdzie najlepiej szukać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Lis 2020 10:22 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
@Akna...wskocz poprzez przeglądarkę w agencje nieruchomości na Canarias i znajdziesz sporo ofert ale pamiętaj jednak , że tam obowiązuje zazwyczaj system jednomięsiecznej kaucji + jednomiesięczna kwota najmu dla agencji więc wynajem na 5-6 tygodni może okazać się małoopłacalny aczkolwiek warto to porównać do inszych ofert jakie ewentualnie znajdziesz lub ktoś Ci podrzuci. Dodatkowy plus tak masz wszystko na legalu i nikt Cię nie przewali :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
Akna lubi ten post.
Akna uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 16 Lis 2020 10:40 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
5-6 tygodni to wciąż najem krótkoterminowy/wakacyjny. Możesz próbować na grupach na fb, chociaż tam ludzie mają apartamenty do wynajęcia raczej w turystycznych miejscówkach, na południu wyspy, ale kto wie... może ktoś coś ma na północy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Akna lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 16 Lis 2020 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@Akna
Proponuję kontaktować się z osobami zarządzającymi apartamentami na bookingu, można spokojnie zejść do kwoty 400EUR/m-c za sensowne studio. A wiem co mówię, bo właśnie rozglądam się za czwartym apartamentem na podnajem krótkoterminowy.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick, 16 Lis 2020 11:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Akna uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 16 Lis 2020 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Mój hiszpański jest trochę poco poquito ;-) więc pisanie do agencji może być słabe :) no i faktycznie biorą prowizję.
W sumie patrząc na airbnb nie wygląda to najgorzej... bo to dziwnie pokazuje i po wejściu w ofertę nagle się okazuje, że jest niezła zniżka.

@nick w sumie jest pretekst, żeby zagadywać na priv, bo booking pozwala max 30 dni... oni to jakoś kontrolują jak ktoś próbuje się poza dogadywać?
Nigdy tak nie uderzałam bezpośrednio :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 16 Lis 2020 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@Akna Pisz śmiało po angielsku, szukając po nazwie łatwo wygoglać nr tel, a jesli nie, to robisz kilka nocek refundable na bookingu i dostajesz komplet danych na tacy, 6 tygodni to nie jest jakaś super pozycja negocjacyjna, ale juz coś możesz ugrać, szczególnie jeśli obiektem nie zarządza agencja a właściciel. Jest jeszcze patent na wymuszenie cancelation by host+relocation na koszt hosta na bezzwrotnej rezerwacji, ale to nieetyczne więc nie będę się rozpisywał.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
Akna lubi ten post.
Akna uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 16 Lis 2020 11:16 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
@nick 400EUR/m-c w jakich miejscówkach przykładowo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Lis 2020 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@Mar77
Mówie o Las Palmas oraz południu Teneryfy: Las Galletas i Guargacho, gdzie płacę odpowiednio 420 i 400EUR/m-c. Za 340EUR/m-c mam apartament ze sporym tarasem na północy (okolice Buena vistas del Norte) i to była oficjalna cena na bookingu niedługo po ogłoszeniu akcji z testami na przylocie, sporo osób skorzystało z okazji i wyssało z rynku nieruchomości na podnajem za śmieszne pieniądze od panikarzy. Kilka, na które nie zdążyłem się załapac widzę teraz jako konkurencyjne ogłoszenia na airbnb za 60-100EUR-noc i zapełnione kalendarze, choć sam też nie narzekam 8-)
Oczywiście to są ceny ze wszystkim, żadnych dopłat za prąd itd.
Załącznik:
loa.png
loa.png [ 28.99 KiB | Obejrzany 3252 razy ]


Na styczeń, luty można wyłapać takie ceny za 2tygodnie:
Załącznik:
lop.png
lop.png [ 17.99 KiB | Obejrzany 3246 razy ]
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 16 Lis 2020 11:58 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
@Akna..tak tylko BTW . W wielu agencjach z Canarias pracują...Polacy :P więc spokojnie jak wypełnisz ankietę która bywa na ich stronach podając maila i nr kom wystepuje spore prawdopodobieństwo , że otrzymasz odpowiedz w swoim języku ojczystym. Ostatnio pisałem z dwiema agencjami z Hiszpanii i tego samego dnia otrzymałem właśnie tel i odpowiedzi na maila po polsku :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
Akna lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group