Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dublin - noclegi
#1 PostWysłany: 03 Gru 2015 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Hej, wybieram się do Dublina 4.-6.03.2016 - może ktoś poleciłby mi jakiś dobry nocleg? Najlepiej coś z airbnb lub jakiś fajny hostel i jeszcze lepiej jak będzie w tzw. centrum ;) Będę wdzięczna :)

PS. jakich się spodziewać temperatur w tym terminie?
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#2 PostWysłany: 03 Gru 2015 10:47 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
zobacz hostel generator - ma bardzo dobre opinie, jest w dzielnicy smithfield (tam jest m.in. destylarnia Jameson'a) - spokojnie na nogach dojdziesz do ścisłego centrum, niedaleko (po drugiej stronie rzeki) masz Christ Church, Dublinię, katedrę, zamek
cena ok. 11e za noc w pokoju 6-cio osobowym, bookowałam z dnia na dzień - może z wyprzedzeniem jest jeszcze taniej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#3 PostWysłany: 03 Gru 2015 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Spałem w Jacobs Inn Hostel, przyjazny personel, w pokoju łazienka, wifi, śniadania dziadowskie, ale na pusty żołądek się nie wychodzi.
Możliwość schowania bagażu w przechowalni, oferują mapki, wycieczki i inne rzeczy. Centrum. Atmosfera fajna. Przekrój ludzi od gimbazy po emerytów.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#4 PostWysłany: 03 Gru 2015 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Dzięki! Jak ktoś coś jeszcze może polecić to piszcie :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#5 PostWysłany: 05 Gru 2015 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Isaacs Hostel, sprawdzony w zeszłym tygodniu, na duży plus. Lokalizacja super, cena też, na plus przestrzenie wspólne - kuchnia, stołówka, coś w stylu świetlicy. Do tego przechowalnia, piesze wycieczki itd.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#6 PostWysłany: 05 Gru 2015 15:00 

@olajaw, spałem w The Times Hostel - Camden Place. Miejsce ok, pokoje czyste, łazienki też. Blisko przystanku lotniskowego autobusu. Ciepła woda, dobre ciśnienie w prysznicu (zawsze to doceniam, bo nie cierpię jak słabo leci).
Nie jest to jakiś obiekt, który zapada w pamięć ale dostajesz to za co płacisz. Wadą jest to co we wszystkich zlokalizowanych w centrum, czyli że może być głośno.
W Generator Hostel spałem w Barcelonie i byłem zadowolony. W sumie był to najlepszy hostel w jakim spałem, ale moje doświadczenie z hostelami nie jest bardzo duże.
Góra
 PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#7 PostWysłany: 05 Gru 2015 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Dzięki! Na pewno coś wybiorę :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#8 PostWysłany: 28 Lut 2016 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Ja spałem w Ibis Dublin. Wydaje się że na uboczu ale świetnie skomunikowany. Na trasie red line luas do centrum (przystanek nazywa się Red Cow). Z lotniska bezpośredni autobus za 5 euro (jedzie 20-30minut).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#9 PostWysłany: 17 Sty 2017 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
spałem tutaj:
http://www.booking.com/hotel/ie/garden- ... en-gb.html

Hostel ten nie jest najtańszy w Dublinie, znajdziecie kilka które są o kilka euro tańsze. I może spróbujcie te inne. Ten niby ma najlepszy rating z tych w miarę tanich hosteli, ale czemu, to nie wiem [fakt że w innych hostelach nie byłem więc ciężko mi oceniać]

nie, żeby był zły, jest ok, acz nic porywającego
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#10 PostWysłany: 01 Sty 2018 14:25 

Rejestracja: 04 Mar 2017
Posty: 6
olajaw napisał(a):
Hej, wybieram się do Dublina 4.-6.03.2016 - może ktoś poleciłby mi jakiś dobry nocleg? Najlepiej coś z airbnb lub jakiś fajny hostel i jeszcze lepiej jak będzie w tzw. centrum ;) Będę wdzięczna :)

PS. jakich się spodziewać temperatur w tym terminie?


Hej, mogłabyś mi podpowiedzieć co wybrałaś? Wybieram się do Dublina w marcu i szukam noclegu na tydzień, ale możliwe że zostanę trochę dłużej. Waham się między hostelem a ogłoszeniami polonii w Irlandii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#11 PostWysłany: 03 Sty 2018 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
@Joanna2017 nocowałam z airbnb, było przyjemnie i w porządku, ale jeśli chcesz na dłużej to raczej nie polecałabym, bo był to nieduży pokoik - raczej klaustrofobiczny jak na tydzień ;) Więc niestety chyba nie pomogę.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
Joanna2017 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#12 PostWysłany: 24 Sty 2018 12:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Jeden z najlepszych hosteli w jakich spałem

Times Hostels
Camden Place
https://camden.timeshostels.com/

20-30 minut piechotą do większość atrakcji w Dublinie no i blisko przystanku autobusu 757

Nowoczesny design, wygodne łóżka, toaleta w pokoju, amenities także w cenie no i kawa, herbata kakao za free

1. Plus liczne puby wokół hostelu
2. Plus cały dzień darmowy poczęstunek

Załączniki:
DUB.jpg
DUB.jpg [ 34.29 KiB | Obejrzany 12635 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#13 PostWysłany: 15 Sie 2018 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Czy w Dublinie dzieje się coś w weekend 1-2 września czy ogólnie ceny są tak wysokie. Próbuję znaleźć coś dla dwójki w rozsądnej cenie, ale zwykłe hostele zaczynają się od 100 EUR za noc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#14 PostWysłany: 11 Mar 2021 11:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Człowiek najpierw skusi się na promocji na tanie bilety lotnicze, a potem sprawdza noclegi i dziwi się, że w Dublinie tak drogo ;) Ale do rzeczy - sprawdzając możliwości zakwaterowania trafiłem na Accorhotels ciekawą ofertę o nazwie 2 night park & explore w hotelu Ibis Dublin. Za pokój 2-osobowy za 2 noce zapłacimy od 120 EUR (taką cenę widzę 27 sierpnia i później, wcześniej w wakacje 130-140 EUR), w cenie śniadania, butelka wina, bezpłatne anulowanie do 14:00 w dniu przyjazdu, płatność na miejscu. Mi idealnie pasuje bo mam bilety na wrzesień, może komuś innemu też się przyda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#15 PostWysłany: 11 Mar 2021 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Do 13.05 również tanie pokoje w 3* Premier Inn Dublin Airport, na ich stronie. Cena tylko 35€.
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#16 PostWysłany: 11 Mar 2021 13:08 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 396
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Do 13 maja to raczej na pewno hotele otwarte tylko dla essential travel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#17 PostWysłany: 03 Lut 2022 23:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Z opóźnieniem, ale w końcu opiszę swój pobyt w Ibisie Dublin w ramach oferty 2 night park & explore.

Jeśli chodzi o pokój, to można powiedzieć typowy Ibis, bez zaskoczeń. Pokój dla dwóch osób wystarczająco duży. Widoków z okien za bardzo nie ma - my dostaliśmy okno wychodzące na parking, a pozostałe opcje to w większości widok na obwodnice. Łóżko wygodne. Pod tym kątem nie ma co narzekać. Natomiast nieoczekiwanym gościem drugiego dnia okazał się być sporej wielkości pająk, którego wygoniliśmy za okno 8-)

We wspomnianej wyżej ofercie mieliśmy w cenie śniadanie. Fajnie, że było, ale jakość jedzenia była okrutna - w zasadzie taki Irish breakfast (dla odróżnienia od English breakfast, ale ja do końca nie znam różnicy) - co tam się wybierze, nakładała obsługa. Z fasolki, itp. zrezygnowaliśmy a z tego co widać na tacy poniżej, to najlepszy był croissant (sic1), w miarę jadalny był jedynie bekon, reszta to jakieś nieporozumienie. Zadziwiające było to, że miejscowi chodzili po dokładki tego czegoś :o Kawa słabiutka.
Załącznik:
IMG_20210918_080014603.jpg
IMG_20210918_080014603.jpg [ 116.19 KiB | Obejrzany 7073 razy ]

Lokalizacja: niestety daleko od centrum, ale trochę rekompensowała to cena. Z lotniska dojechaliśmy bezpośrednio autobusem 726 Dublin Coach (nie działa na Visitor Leap Card, trzeba normalnie zapłacić, jeździ co godzinę), bo inaczej trzeba tłuc się przez centrum i dojazd wychodzi strasznie długo. Prawie pod hotelem jest przystanek autobusu 13 - łatwo udać się do centrum. Z powrotem niestety ten autobus nie jedzie w okolicach hotelu, jeździliśmy więc tramwajem Luas do stacji Red Cow (ok. 25 minut jazdy z centrum) i potem jakieś 10 minut na piechotę kładką nad trasą N7.

Obsługa: ludzie na recepcji w porządku. Przy zameldowaniu okazało się, że system mówi im, że mamy zapłacić 140 EUR, czyli 20 EUR za dużo. Pokazałem rezerwację, dali klucz do pokoju i powiedzieli, że sprawdzą i żeby potem do nich zajrzeć. Jak już wychodziliśmy z pokoju, to sprawa była wyjaśniona i zapłaciłem 120 EUR zgodnie z ofertą. Wino z oferty 2 night park & explore nie było jakieś wybitne, ale pijalne i nawet schłodzili na naszą prośbę.

Podsumowanie: jak na ceny dublińskie, to było stosunkowo niedrogo za cały pakiet. Śniadania do zapomnienia - tutaj przydałaby się duża poprawa. Inny duży minus to spora odległość od centrum i transport zajmował nam więcej czasu niż się początkowo spodziewałem. No ale coś za coś - hotele w centrum były w jakichś horrendalnych cenach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#18 PostWysłany: 11 Maj 2022 20:11 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Z racji, że się wybieram w te rejony, boli mnie to, że oferuje się takie g... za 60 ojro (czyli ponad 2,5 stówy pelenów) z uśmiechem na twarzy jakby był to skarb świata. Na pewno zdam relację z tej gehenny...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#19 PostWysłany: 06 Cze 2022 00:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
€60 to bardzo niska cena.
W Dublinie tyle kosztuje lunch z kieliszkiem wina dla 2 osób.
Irlandia to nie Rumunia czy Albania i ceny są, jakie są, czyli 'zachodnie'.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Dublin - noclegi
#20 PostWysłany: 06 Paź 2023 02:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 426
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
KGT House
+: lokalizacja (centrum) i znośna cena (ok. 28 E / noc) - chociaż jak za pokój 16-osobowy to sporo, no ale to jednak Irlandia

-: niezbyt czysto, trochę śmierdzi

generalnie na 1 noc jest OK, ale nie zaliczyłbym tego miejsca do najlepszych hosteli ever
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group