Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg na dziko
#1 PostWysłany: 29 Paź 2017 15:24 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 35
Znacie jakieś sprawdzone odludne miejsca do nocowania na dziko z materacem i śpiworem? Jaskinie, groty, wieżyczki itp. :P Najlepiej by było kilka w różnych częściach wyspy z oznaczeniem na google maps.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
 Temat postu: Re: Nocleg na dziko
#2 PostWysłany: 29 Paź 2017 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Na północy wyspy, w okolicach Rdum il-Hmar i Slugs Bay widziałem sporo biwakujących do późnych godzin nocnych, wygląda że jest tam sporo zakamarków bo teren drzewiasto - krzaczasty :), więc pewnie można liczyć na jakieś odosobnione miejsce.

Google podpowiada, że jest tam camping ale z tego co widzę to właśnie taki na dziko.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg na dziko
#3 PostWysłany: 29 Paź 2017 18:58 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@Pawelos07 Poczytaj relacje z Malty,jak mnie pamięć nie myli ktoś pisał o takim sposobie noclegów i podawał parę miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg na dziko
#4 PostWysłany: 29 Paź 2017 21:16 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Była taka relacja, ale się zmyła :( . Nie ma też użytkownika @milfen, który ją napisał. Dawał tam zdjęcia z przybrzeżnych bunkrów i jaskiń , w których spał. Relacja nazywała się "Malta na dziko 20-27.05.2014". Nie wiem czy to jest wykonalne patrząc na kamieniste podłoże. Byłem w sierpniu zeszłego roku i spałem na ławce w praku przed lotniskiem. Nad ranem nie było ciepło. Nie miałem śpiwora.


Ostatnio edytowany przez wersus79, 29 Paź 2017 23:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nocleg na dziko
#5 PostWysłany: 29 Paź 2017 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
-- 29 Paź 2017 22:15 --

wersus79 napisał(a):
Była taka relacja, ale się zmyła :( . Nie ma też użytkownika @milfen, który ją napisał. Dawał tam zdjęcia z przybrzeżnych bunkrów i jaskiń , w których spał. Relacja nazywała się "Malta na dziko 20-27.05.2014".


Sam tekst, niestety bez zdjęć, można znaleźć w kopii na archive.org: http://web.archive.org/web/201603241003 ... 1506,49113

-- 29 Paź 2017 22:26 --

Ale jak się poszpera w sieci to zdjęcia też się znajdzie, tylko musisz sobie połączyć :) http://s1286.photobucket.com/user/brumb ... t=3&page=1
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg na dziko
#6 PostWysłany: 30 Paź 2017 10:49 

Rejestracja: 23 Sie 2017
Posty: 35
Ok dzięki, przejrzę to ;)
Jestem właśnie na Malcie i spędziłem pierwszą noc po przylocie na lotnisku i muszę powiedzieć, że to lotnisko jest super. Zszedłem schodami na dół gdzie jest kfc i burger king, jest tam sporo podłużnych miękkich siedzeń na których można się położyć spać, za nimi gniazdka z prądem na każde wejście. Spałem od 1 w nocy do 6 rano gdzieś, ktoś tam chodził i sprzątał, ale wcale nie budził i nie kazał wstawać, po 8 rano jeszcze sobie leżałem i przeglądałem neta, te bary były nadal zamknięte i ogólnie bardzo spokojnie, kilka osób tylko sobie siedziało. Wifi też śmiga bardzo szybko. Chyba tam wróce na kolejná noc :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg na dziko
#7 PostWysłany: 26 Gru 2018 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Temat może i odkopany, jednak i ja się podzielę spaniem na dziko na Malcie ;) ja akurat miałem namiot :) tutaj -> twoja-najlepsza-miejscowka-pod-namiotem,18,134673 w komentarzu nr #5 i #7 zamieściłem zdjęcia miejsc, w których spałem w namiocie ;) było ich nawet trochę więcej. Jednym słowem, jak ktoś się waha to od razu mówię - warto! A kwestie toalety spokojnie można ogarnąć. Dużo publicznych toalet jest, a prysznice są na kempingu Comino lub na Gozo przy plaży Ramla Bay
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group