Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 732 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#681 PostWysłany: 05 Sty 2018 15:46 

Rejestracja: 30 Mar 2013
Posty: 14
Loty: 38
Kilometry: 64 739
jekyll napisał(a):
@CHOPka a nie myślałaś o transferze?
Wyjście z lotniska nie zajmuje dużo czasu. Poczytaj lotnisko-malta,1290,985


To będzie opcja awaryjna - wolałabym niskobudżetowo zmieścić się w 20 euro, jeśli chodzi o transport, kupując tylko bilet 7-dniowy. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#682 PostWysłany: 17 Maj 2018 10:39 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 36
Hej. Możecie doradzić jakiś nocleg dla 2-3 dorosłych + 14 letnie dziecko ?
Nie wiem , jak to jest z hostelami , czy przyjmują nieletnie osoby do pokojów wieloosobowych .....
Nie musi być super wygód , i tak cały dzień będziemy zwiedzać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#683 PostWysłany: 22 Cze 2018 07:29 

Rejestracja: 22 Cze 2018
Posty: 8
Cześć, siema, heeeey!

W sierpniu będę na Malcie na 5 dni. I mam do Was pytanko, czy polecacie jakiś tani hotel z pokojem jednoosobowym? Niestety większość hoteli z tego wątku pod względem ceny jest już nieaktualne :( Nie interesują mnie pokoje wieloosobowe. Czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia związane z podróżowaniem w pojedynkę i miałby coś fajnego do polecenia? :)

POzdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#684 PostWysłany: 22 Cze 2018 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Nie znamy Twoich dat ani preferencji dot. standardu. Poszukaj na booking.com, hotelscombined.com, airbnb.com. Na Bookingu możesz użyć linka polecającego i uzyskać 50 zł zwrotu, na Airbnb linki polecające dają 100 zł zniżki. Jak już znajdziesz hotel, który Ci pasuje poczytaj opinie tutaj, na bookingu, zapytaj. Jest mała szansa, że ktoś ot tak poleci Ci hotel, który jest dostępny, tani, rewelacyjny itd.
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#685 PostWysłany: 22 Cze 2018 10:33 

Rejestracja: 22 Cze 2018
Posty: 8
Szukałem na bookingu i airbnb. Niestety szału nie ma ;) wyjazd 22.08-26.08. Miejsce służyłoby mi tylko do spania, ewentualnie krótkiego odpoczynku w ciągu dnia. Cena do 70 zł za nocleg byłaby spoko ;) Także jeżeli ktoś miałby doświadczenia spełniające moje kryteria, proszę pisać ;)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#686 PostWysłany: 22 Cze 2018 10:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Masz poradnik do szukania
jak-szukac-tanich-noclegow-v-0-2,20,70308

Raczej mało kto ci będzie szukała oferty spełniający twoje kryteria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#687 PostWysłany: 22 Cze 2018 10:43 

Rejestracja: 22 Cze 2018
Posty: 8
A czy ja gdzieś napisałem żeby ktoś mi szukał noclegu? Napisałem że jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie i może polecić nocleg to niech się podzieli opinią. Tyle. Po co piszesz takie rzeczy?

Super forum! ;) Nie ma co :D

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Zeus, 22 Cze 2018 10:51, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#688 PostWysłany: 22 Cze 2018 10:48 

Nie znajdziesz na Malcie, w sierpniu pokoju jednoosobowego [ nie zbiorowego] w cenie do 70 zł. Trzeba zapłacić co najmniej 2 x tyle.
Wyczerpujące info z mojej strony ? :D
Góra
 PM off
helmans uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#689 PostWysłany: 22 Cze 2018 10:51 

Rejestracja: 22 Cze 2018
Posty: 8
Tak, myślę że tak ;p dobra, koniec z mojej strony ;p

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Zeus, 22 Cze 2018 10:52, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#690 PostWysłany: 15 Paź 2018 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
Witam
Lecę na początku listopada na Maltę z 2 dzieci ( 2, 7 lat ) i pytanko dla bywalców czy warto szukać noclegu z basenem na zewnątrz czy woda w basenie i tak będzie raczej zimnawa i nie warto zawracać sobie gitary ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#691 PostWysłany: 15 Paź 2018 10:17 

Baseny raczej czynne do września chyba że masz pobyt w 4 czy 5 gwiazdkach
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#692 PostWysłany: 04 Gru 2018 16:21 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Pierwszy raz wybieram się na Maltę, na tydzień, w kwietniu. Przejrzałem kilkanaście stron wstecz i wskazane w postach obiekty ale dalej mam mętlik.
Przylatuję w okolicach 10:00 i zastanawiam się nad rozbiciem tygodnia na dwie wyspy - zacząć od trzech noclegów na Gozo i cztery kolejne Sliema - dobry pomysł? Mile widziane sugestie.
Profil - para, bardziej zwiedzanie niż plażowanie. Czytałem o autobusach ale przyzwyczaiłem się do wypożyczania auta na wyjazdach - który wariant polecacie przypadku Gozo i powrót na Maltę? Może miks?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#693 PostWysłany: 04 Gru 2018 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2189
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Ja pożyczałem auto i nie żałuje. Byłem prawie w szczycie sezonu - we wrzesniu i zawsze gdzieś było miejsce do zaparkowania, komunikacją publiczną na Gozo nie dojedziesz tak szybko. A nocowalem 4dni na Malcie i trzy na Gozo i z perspektywy czasu uważam to za optymalne rozwiązanie.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#694 PostWysłany: 04 Gru 2018 21:24 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
A pamiętasz nazwy obiektów w których nocowałeś i wypożyczalni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#695 PostWysłany: 04 Gru 2018 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Nocleg Mgarr
Wypożyczalnia to Goldcar my byliśmy zadowoleni , auto nówka 800 km, obyło się bez problemów przy zwrocie i niespodzianek kosztowych, choć opinie maja różne.w maju 2017 Za auto na 3 dni 227PLN (Peugot 208 manual) plus dodatkowe ubezpieczenie do maxa za bodajże 80$ 3 dni
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#696 PostWysłany: 05 Gru 2018 11:42 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
1. Dzieląc tydzień pomiędzy dwie wyspy - trzy noclegi Gozo i pozostałe cztery Malta to dobry wariant i proporcje?

2. Jeśli wezmę pierwsze trzy noclegi na Gozo, a ląduję około 10:00 to bez problemu dostanę się na drugą wyspę komunikacją publiczną?

3. A może od razu brać auto pod lotniskiem na całą wyprawę? to chyba podbija mocno koszt przepraw promem na Gozo?

4. Czy może wypożyczyć auto dopiero na Gozo i zwrócić na Gozo, a jak przeprawię się na Maltę to znowu auto? Mam mętlik jak to zorganizować w kontekście noclegów :roll: Wolałbym zacząć od Gozo bo w ostatni dzień przed wylotem chciałbym mieć łatwiejszy powrót na lotnisko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#697 PostWysłany: 05 Gru 2018 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
IMO 3 noclegi na Gozo i 4 na Malte ok.
Gozo to jest taka mała bździna, że branie tam auta moim zdaniem mija się z celem. Przecież tam z buta ze skrajnych punktów jest 12 km. Jak nie dotrzesz komunikacją publiczną to dotrzesz z kapcia, no chyba, że ktoś nie może/nie chce chodzić.
Na Malcie już bardziej zasadne jest auto, ale wyspa jest zatłoczona i zakorkowana, problemy z parkingami, z drugiej strony transport publiczny idealny też nie jest.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
baja uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#698 PostWysłany: 05 Gru 2018 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Ja będąc w zeszłym tygodniu zakotwiczyłem w hotelu Europa w Sliemie. W hotelu prawie sami Polacy. Pokój 1os ze śniadaniem 85zł (dostałem i tak zwykły dwuosobowy - odnowiony). Oczywiście cena listopadowa.

W porównaniu z hotelami w których już spałem (Roma, Chalet, Park, Astra) standard zbliżony do Romy (czyli typowe 2*). Śniadanie ubogie, tylko tyle żeby zaspokoić pierwszy głód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#699 PostWysłany: 03 Kwi 2019 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
W terminie 3-7 maja jakoś mało ciekawych opcji widzę (i booking i airbnb) - albo byleco albo drogo.
Jak tam na miejscu to wygląda? Da się coś z marszu (z ulicy) znaleźć czy raczej jeśli już ktoś pokoje ma to się gdzieś internetowo z nimi wystawia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Malcie
#700 PostWysłany: 03 Kwi 2019 13:38 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Na miejscu, z marszu nic ciekawszego nie znajdziesz. Maj to już sezon i dlatego jest drogo i słaby wybòr.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 732 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group