Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Maj 2016 22:10 

Loty: 791
Kilometry: 744 474
platynowy
duganirelli napisał(a):
lasan82 napisał(a):
Dzięki za info! A taxi do winnic brales z okolic hotelu czy są jakieś tańsze miejsca?

Taksówkę zamówiły mi panie z hotelowej recepcji. Za przejazd spod hotelu Cosmos do wrót winnicy Cricowa (w dwie strony plus prawie 2 godziny czekania na mnie na miejscu) zapłaciłem 200 lei (ca 40 zł). Jest prawdopodobne, że samodzielne złapanie taksówki na ulicy pozwoliłoby pojechać tam za mniejszą cenę. Nie sprawdziłem tego jednak, a warto :-)

My z ulicy za sam dojazd tam zapłaciliśmy 90, czyli jakoś dużo taniej nie było.

Cytuj:
Fajny ten długi post, chociaż lepiej przenieść wszystko z "Noclegów" do "Atrakcji".

Fakt, musiałoby być dużo wina, aby podciągnąć wizytę w Cricovej pod noclegi. ;)

#22 PostWysłany: 16 Maj 2016 20:34 

gmak napisał(a):
LOT za 300 PLN i hotel Cosmos robi się standardem.

Do tego stopnia, że babki z recepcji z daleka wołały nas po imieniu, bo wiedziały, że idą jedyni nie zameldowani jeszcze polacy z dzisiejszego lotu ;-) Przesympatyczna obsługa - świat powinien się na nich wzorować.
 Relacje PM off
krystoferson112 lubi ten post.

#23 PostWysłany: 16 Maj 2016 23:44 

Panie w recepcji chyba sobie w ten sposób urozmaicają pracę. Jak ja przybywszy zbliżyłem się do recepcji spojrzały mi w oczy i... bezbłędnie wyczytały z nich moje imię, nazwisko i to, że jestem z Polski:-) Dodam, że ja nie zdążyłem jeszcze słowa powiedzieć :-)
Są przemiłe!

p.s. Tym, którzy się tam dopiero wybierają (do hotelu Cosmos), proponuję zabrać dla nich jakiś upominek z Polski; zasługują, a budowanie dobrych relacji zapewne będzie owocować. Ode mnie na pożegnanie dostały wino; mołdawskie, ale zawsze :-)
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 24 Maj 2016 11:16 

a dostałeś "special gift for special guest"? czyli laminowany, kieszonkowy kalendarzyk ze zdjęciem hotelu :D
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 31 Maj 2016 23:58 

niebieski
Spędziliśmy trzy dni od piątku do poniedziałku w Hotelul Cosmos.

Na początku zaproponowano nam pokój 505, który był trochę poniżej skromnych oczekiwań, ale bez problemu zamieniono na 914 (chyba Superior, w każdym razie miał living z fotelami, sypialnię, łazienkę i osobne pomieszczenie z prysznicem). W żadnym z dwóch telewizorów nie było widać piłki na Roland Garros, a białe wino osiągało właściwą temperaturę dopiero po całej nocy w lodówce.

Bywalcy znają chytre sterowanie czterema windami, na które (nawet gdy wszystkie działają) można czekać wiele minut, a potem nie należy być zbyt uprzejmym dla wysiadających, bo drzwi się brutalnie zamkną i winda odjedzie bez nas.

Zgodnie z sugestią zabraliśmy dla pań z recepcji małolitrażowy alkohol z Polski, m.in. Żubrówkę w nawiązaniu do prezentu naszego kraju dla Mołdawii (sam tego nie pijam). Panie są bardzo pomocne przy rezerwacji wycieczek, płaciliśmy po 75 MDL za taksówki do Cricovej i z powrotem oraz na lotnisko oraz 40 EUR za Milesti Mici i Stare Orhei razem 6 godzin. W Milesti dopłata 100 MDL/osobę za weekend, Cricova o 9:00 rano w dniu wylotu za jedyne 155 MDL/osobę z dedykowaną przewodniczką, bo nikt inny się o tej porze nie zgłosił.

Stefan cel Mare było rozkopane i trolejbusy jeździły objazdami i trasami nie do ogarnięcia dla nas. W Bonus po przeciwnej stronie ronda prawie wszystkie alkohole, które dźwigaliśmy ze sklepów fabrycznych (łącznie z Kvint) niewiele drożej. Widokówki powstałe przez porozcinanie składanki Moldova, można zostawić u pani od suwenirów płacąc po 20 MDL za wysłanie do Polski.
 Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
Grzegorz40 uważa post za pomocny.

#26 PostWysłany: 07 Maj 2018 22:13 
Awatar użytkownika

Loty: 95
Kilometry: 193 220
niebieski
A ja miałem okazję nocować w hotelu Adresa https://www.booking.com/hotel/md/apartm ... sa.pl.html.
Wysoka ocena na booking zupełnie nie przesadzona. Hotel położony na przeciwko hotelu Cosmos. W podobnej cenie.
Mieliśmy apartament. Wyjątkowo czyste miejsce. Pokój świetnie wyposażony. Kuchnia we wszystko co potrzebne do gotowania (no nie było piekarnika). Pralka. W przedpokoju nawet szczotka do butów i dwie pasty. Dwa telewizory (jeden w salonie i jeden w sypialni). Cały zestaw do prasowania. Pewnie jeszcze coś by się znalazło.
Śniadania dodatkowo płatne, serwowane w restauracji obok hotelu. Do wyboru sześć zestawów śniadań. Pyszne i bardzo ładnie podane. Na booking możliwość dokupienia śniadań po 13 zł. Na miejscu w hotelu cena jednak wynosi ok 6zł (30 Lei). Bezpośrednio w restauracji 39 Lei (ok 8 zł).
 Relacje PM off
Doczu lubi ten post.
Doczu uważa post za pomocny.

#27 PostWysłany: 12 Lut 2019 15:09 
Awatar użytkownika

srebrny
Zastanawia mnie ta fascynacja brzydkim i drogim hotelem Cosmos. Taniej, wygodniej i godniej jest w 4-gwiazdkowym B&B Olsi, który jest de facto nie jest żadnym bed&breakfast, tylko hotelem na na wysokim poziomie, w pokojach super wygodne łóżka, czysto, bogaty mini bar, pianino na dole.

I przykładowe ceny za nocleg (pokój 2 os.):
Cosmos 146 zł / Olsi 130 zł

Ocena na booking.com:
Cosmos 7,7 / Olsi 8,8

Your choice ;)
 Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.

#28 PostWysłany: 12 Lut 2019 15:12 
Awatar użytkownika

Loty: 374
Kilometry: 439 419
platynowy
Hotel Cosmos nie jest brzydki. To kawał solidnej architektury.

el sueño de la razon produce monstruos
 Relacje PM off
wtak lubi ten post.

#29 PostWysłany: 28 Kwi 2019 16:27 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
Skorzystaliśmy z oferty hotelu Stella de Lux przy ulicy Bułgarskiej 26. W stosunku do innych noclegów w okolicy o podobnym standardzie - ten wyszedł najkorzystniej. 1200 LEI za dobę ze śniadaniem przy 4 osobach.

#30 PostWysłany: 09 Lip 2019 20:35 

Loty: 66
Kilometry: 79 244
Zentrum Apart Hotel - jeśli ktoś szuka czegoś o bardzo dobrym standardzie to śmiało polecam. Butikowy hotel 4 gwiazdkowy. Świetny, pomysłowy design, bardzo miły personel (do tego stopnia, że aż czułem skrępowanie z uwagi na nieprzyzwyczajenie do tego). Warto sprawdzać, bo na booking różne ceny się pojawiają (momentami wręcz i minus 40 %).
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 16 Lip 2019 19:54 

Bazar Motel - podbijam opinię @dd89

cóż za doznanie: małe, ale bardzo czyste i wyposażone pokoje z wifi. Dokładnie takie jak na zdjęciu. 500MDL/doba. Bazar obok - bywa głośno, ale bez przesady. Dobra lokalizacja, ale nocnego życia w Kiszyniowie nie ma, wiec po zmroku jest po prostu creepy. Adres należy brać z bookinga, a nie googla.
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 02 Sie 2019 12:33 
Awatar użytkownika

Loty: 101
Kilometry: 140 975
niebieski
Polecam Amazing Ionika Hostel, ul Mihail Kogalniceanu 62.
Mimo że to hostel mają też pokoje prywatne. Opinie na booking mówią same za siebie. Ponadto bardzo dobra lokalizacja - w centrum i blisko przystanku końcowego trolejbusu nr 30, który jedzie z lotniska. W pobliżu wszystko co trzeba (sklep, bary, knajpy, wypożyczalnia rowerów). Bardzo czyste miejsce i niesamowicie pomocna obsługa.

[ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości