Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 08 Lis 2017 17:30 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@patryk.stelmach a jeżeli te ławeczki byłyby zajęte, to dałoby się wejść na taras i tam przekimać? Coś jak w Katowicach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#42 PostWysłany: 08 Lis 2017 17:33 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 50
Wejście na taras płatne, obok wejścia był automat biletowy. Natomiast był wygaszony, więc chyba w ogóle taras nie działa, albo tylko w ciągu dnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 09 Sty 2018 10:23 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Ma ktoś najnowsze informacje jak wygląda nocowanie na SXF, nic się nie zmieniło od ostatnich postów w temacie? W tym tygodniu planuję spędzić tam kilka godzin nocnych czekając na poranny samolot i nie chciałbym się na miejscu niemiło zaskoczyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 09 Sty 2018 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
bez większych zmian
Góra
 Profil Relacje PM off
freddy_gonzalez uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 09 Sty 2018 12:09 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 280
niebieski
Spałem niecały miesiąc temu w terminalu A, na drugim piętrze w SXF. Faktycznie były tam (niestety już zajęte) dwie albo trzy ławki bez podłokietników. Słuchawki ze spokojną muzą (lub zatyczki do uszu), dmuchana poduszka i do porannego wylotu można się wyspać :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
freddy_gonzalez uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 15 Sty 2018 09:55 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Gdyby ktoś potrzebował to mam najnowsze wieści z SXF- nocowałem na lotnisku wczoraj i tak jak pisali poprzednicy- nie ma z tym większych problemów. Przyjechałem na lotnisko przed północą i trochę miejsc było już zajętych, ale znalazłem wolną ławkę bez podłokietników na drugim piętrze terminala A- naprzeciwko kaplicy, zaraz obok komisariatu policji. Generalnie jest bezpiecznie, ochrona i policja regularnie chodzi po terminalu, sporo ludzi nocowało, ciepło, w miarę cicho, obsługa nie utrudnia spania. Na początku kręciła się też osoba wyglądająca na bezdomną, ale nikogo nie zaczepiała i nie robiła żadnych problemów. Całodobowo otwarte są dwie kawiarnie- na parterze i na pierwszym piętrze, gdzie też można się przespać na sofach, nie wiedziałem żeby obsługa kogoś wypraszała. Spokojnie kilka godzin do porannego samolotu można przeczekać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 08 Lut 2018 13:59 

Rejestracja: 08 Lut 2018
Posty: 2
Nocowałem wczoraj na SXF, nic się nie zmieniło w odniesieniu do relacji poprzedników. Dotarłem na lotnisko około północy, były wolne 4 miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 09 Lut 2018 16:49 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Miałem okazję tydzień temu drzemać w starym terminalu SXF. Polskibus przyjechał o 5.20 rano. Lot dopiero o 12.40, więc te parę godzin wykorzystałem na szybka drzemkę. Miejsc jest tam niestety mało i są zdecydowanie gorsze niż w WAW lub KTW. Zdjęcie zrobione o 5.30.

Załącznik:
spanie sxf.jpg
spanie sxf.jpg [ 133.08 KiB | Obejrzany 5518 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzechoo lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 09 Cze 2018 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
Orientuje się ktoś czy da radę spać plenerowo koło tych jeziorek widocznych na Google Maps albo gdzieś indziej, gdzie nie bylibyśmy widoczni dla nikogo? Ląduje w SXF wieczorem ale dalsze połączenie mam następnego dnia prawie w południe i wolałbym na dziko pospać (szczególnie jak teraz po 15*C w nocy) niż być obudzonym o 5 rano w terminalu przez hałas. Ważne także, żeby nie było żadnego robactwa co mi do śpiwora wejdzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 11 Cze 2018 07:58 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@Piatek które jeziorka masz na myśli? Te przy Alt Schönefeld? Jeśli tak, to jest tam plac zabaw na którym od biedy można by przekimać. Minusem jest na pewno bliskość zabudowań i fakt, że mieszkańcy mogą wziąć Cię za żula itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 11 Cze 2018 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
@vincenz to tutaj: https://www.google.pl/maps/@52.3892533, ... a=!3m1!1e3
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 12 Cze 2018 06:28 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@Piatek byłem w tej okolicy raz na rowerze i prawdę mówiąc poza ludźmi z psami z pobliskich domów nikt się raczej tam nie kręci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 16 Gru 2018 16:07 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Nie ma już ławek na 2 pietrze terminala A. Przeniesione one zostały najprawdopodobniej za security (takie podobne tam widziałem). Są tylko ławki na 1p. z podłokietnikami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 23 Sty 2019 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
A znacie na tym lotnisku jakieś tajne i ciche miejsca (nawet bez ławek), gdzie kompletnie nikt się nie kręci? Mnie czeka tam nocka, jednak będę miał materac, więc najważniejsze, żeby była podłoga (i ewentualnie sufit) i tyle :D
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 05 Wrz 2019 18:04 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 1
Cześć,
Czy coś się zmieniło, czy info z komentarzy wyżej nadal aktualne? Chcemy nocować tam w 6 osób pod koniec września. Gdzie polecacie przekimać jedną noc? słyszałam coś o 3 piętrze w terminalu B, ktoś tam spał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 05 Wrz 2019 19:36 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
W starym terminalu (Terminal A), na ostatnim piętrze (2) są ławki, ale z podłokietnikami. 19 sierpnia o godzinie 23 były prawie wszystkie zajęte. Generalnie teraz jest słabo z miejscem do spania na SXF. Położyć się można tylko na podłodze. Nie wypraszają w nocy z lotniska, więc jakoś na siedząco można przetrwać do porannych lotów.

Przypomniałem sobie, że lecąc 3 miesiące wcześniej w godzinach porannych, w terminalu D widziałem 2-3 ławki bez podłokietników ze śpiącymi na nich. Ławki metalowe, podobne do tych w WAW po security. W tym samym terminalu w knajpie Cindy's ludzie spali na sofach. Knajpa na noc nie była przegrodzona taśmą jak na na antresoli na lotnisku WRO.


Ostatnio edytowany przez wersus79, 06 Wrz 2019 09:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group