Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Podlasie - noclegi
#1 PostWysłany: 29 Cze 2020 00:05 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Macie namiary na jakieś sprawdzone, godne polecenia noclegi na Podlasiu?
Najlepiej w środku lasu lub jakaś agroturystyka dla 2 osób.
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
 Temat postu: Re: Podlasie - noclegi
#2 PostWysłany: 29 Cze 2020 07:29 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
W Hajnówce, przy samym lesie Chatka Baby Jagi. Baza wypadowa na Puszczę. Gdyby nie Covid-19 to i można zrobić wypad rowerowy lub pieszy na Białoruś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podlasie - noclegi
#3 PostWysłany: 29 Cze 2020 08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Polecam Szkolna 17, Białystok 8-)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Podlasie - noclegi
#4 PostWysłany: 29 Cze 2020 08:17 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Najlepiej zrob tak:
1. Odpal google maps
2. Wybierz najdogodniej polozone wg Ciebie wioski.
3. Nastepnie w wyszukiwarce wpisz mniej/wiecej: noclegi agroturystyka ......(zamiast kropek nazwe danej wioski.
4. Jak juz pojawia sie jakies wyniki, mozesz wrocic do google maps i tam znajac juz dokladny adres danej kwatery sprobowac ja odnalezc i "zwiedzic" najblizsza okolice, chyba ze to rzeczywiscie srodek puszczy.
5. Zestaw zebrane informacje, opinie i wrazenia ze swoimi indywidualnymi preferencjami i na tej podstawie podejmij decyzje.

Uwierz, ze sam etap planowania podrozy moze byc dosc ciekawy, a najwazniejsze jest to, ze gdyby w razie cos bylo nie tak, to nie bedziesz mogl miec pretensji do nikogo, tylko do samego siebie :)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Podlasie - noclegi
#5 PostWysłany: 29 Cze 2020 12:15 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
@Tom Jed: dziękuję za wskazówki, ale wiem jak się planuje podróże - kilka miejsc na Ziemi zwiedziłem :)
Miejsce nie gra kluczowej roli (wioska ta czy inna jest raczej bez znaczenia).
Chciałem namiary na sprawdzony nocleg...
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podlasie - noclegi
#6 PostWysłany: 01 Lip 2020 21:45 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
To zmienia postac rzeczy - skoro nie zamierzasz z pokoju wychodzic, to dookresl tylko, co dokladnie kryje sie wg. Ciebie pod pojeciem "sprawdzone, godne polecenia noclegi", bo dla jednych moze byc to schronisko mlodziezowe, dla innych spanie na sianie w stodole, a jeszcze immym do szczescia potrzebny bedzie 200m, wolnostojacy dom z sauna, basenen, bilardem itd.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podlasie - noclegi
#7 PostWysłany: 01 Lip 2020 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Tom Jed napisał(a):
spanie na sianie w stodole


byłem, polecam genialne miejsce, koło Łap
https://www.google.com/maps/place/Stajn ... 22.9247466
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group