Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Porto
#81 PostWysłany: 15 Maj 2018 22:08 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
na mapie nic sie nie wydaje - przeciez google maps np podaje odleglosc - pewnie jakies pol godz z buta, w zaleznosci od tempa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
 Temat postu: Re: Porto
#82 PostWysłany: 07 Cze 2018 01:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
Dla wielbicieli spania w domku ze zjeżdżalnia mam ciekawa ofertę;
Za mostem po lewej stronie za opuszczona winnica jest opuszczony kościół , w którym mieszka Alberto, można u niego przekimac
Myśle ze za zapłatę wystarczy sie podzielić posiłkiem
Zna Polaków, spali już u niego
Potem dodam zdjecia, miejscówka fajna i miejsce idealne- wszędzie blisko
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#83 PostWysłany: 07 Cze 2018 04:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Anonymous napisał(a):
Nu, 13 dni od momentu zablokowania opłaty, 11 dni od jej przeksięgowania ... i dwa dni po interwencji w Booking. Tyle trwało odzyskanie kasy. Oczywiście przedstawiciele obiektu nie odpowiedzieli na żaden e-mail do nich wysłany.
Także powtórzę - nie polecam Marfim Guest House (Rua de Álvares Cabral 213).


Ja akurat miałem z nimi przeboje w drugą stronę czyli jakby nie chcieli mojej kasy. Jakiś czas po rezerwacji przyszedł mail: prosimy o podanie nowego nr karty bo nie można było obciążyć podanej. Hmm... kasa na koncie jest, numer podałem dobry... Na wszelki wypadek tel. do banku czy była próba obciążenia i co poszło nie tak. Próba była, odrzucona ze względu na błędną datę ważności karty. No cóż, łapę dał bym sobie obciąć, że podałem dobrą ale wprowadzam jeszcze raz 3 razy uwaźnie sprawdzając każdą cyferkę i - lecę do Porto. Na lotnisku niespodzianka - mail o anulowaniu rezerwacji ze względu na niemożność obciążenia karty. Nic to. Jako że jestem już na miejscu jadę do hostelu. Zastaję przemiłą panią ale niemówiącą po angielsku i jakby bardziej na stanowisku pokojówki niż typowej obsługi recepcji. Pani mimo to próbuje odnaleźć moją rezerwację szuka, dzwoni - nie ma. W końcu znajduje na zapleczu wyrwaną kartkę z napisem canceled. Niezrażona dzwoni gdzieś z nowu i próbuje tłumaczyć, że OK ale pokój jeszcze nie jest wolny (było to wcześnie rano). Płacę na wszelki wypadek (tą samą kartą), zostawiamy plecaki (bez żadnego problemu) i idziemy na miasto. Wracamy pod wieczór na recepcji tym razem miły i anglojęzyczny chłopak: tak, wszystko już wie, pokój czeka, plecaki już do niego zaniesione. Hostel czysty, wystrój ładny, obsługa miła, położenie nienajgorsze. Czym było spowodowane zamieszanie - nie wiem. Czy próbowali uniknąć opłaty za booking czy są mało rozgarnięci w obsłudze kart czy coś innego - pozostaje dla mnie zagadką. Ogólnie, pomijając zamieszanie, oceniłbym ich dobrze.
Zwrot pieniędzy w 14 dni to też nie jakieś kuriozum. 2 dni temu dostałem zwrot z booking za podwójne obciążenie na Malcie na początku marca. To można nazwać ślamazarnością.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#84 PostWysłany: 23 Lip 2018 13:37 

Rejestracja: 23 Lip 2018
Posty: 6
Loty: 9
Kilometry: 21 488
Jak w hotelach wygląda sprawa z lodówkami w pokojach ? W Atenach będąc w w tamtym roku i na bookingu w opisach jest napisane,że praktycznie każdy hotel ma lodówki w pokojach a przegladajac Porto na bookingu nie spotkałem sie niestety z taka informacją i zastanawiam się czy brak tych lodówek w pokojach czy nie mają zwyczaju tego pisania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#85 PostWysłany: 23 Lip 2018 20:40 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Powinno być wyszczególnione w opisie.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#86 PostWysłany: 14 Wrz 2018 11:03 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 85
Loty: 58
Kilometry: 100 008
ze swojej strony mogę polecić hostel Lightpoint - Rua do freixo 1800 - płaciliśmy po 30 euro za noc, za pokój dwusobowy, obiekt dosyć nowy, dostępnia kuchnia dla gości, dobra lokalizacja i blisko przystanku metra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#87 PostWysłany: 02 Lut 2020 21:56 

Rejestracja: 02 Lut 2020
Posty: 2
Witajcie,
Nie wiem czy wątek jeszcze jest aktualny, ale mogę polecić - Noclegi w Porto - do znalezienia na FB
lub poprzez wpisanie w Google - Dorota Woicka.
ceny rozsądne do sprawdzenia na airbnb lub bezpośrednio przez kontakt na FB.
to co mnie osobiście przekonało to wyśmienity kontakt z właścicielką Dorotą, Polką mieszkającą w Porto od wielu lat.
Dzięki temu, że skorzystałem z noclegu mogłem bezpłatnie skorzystać z degustacji wina w jednym domu win :) zawsze to parę EUR w kieszeni
No i jej porady to kolejny mega plus. Wspólnie ze znajomymi mogliśmy zjeść kolację na bogato za rozsądne pieniądze w centrum Porto.
My jeszcze zdecydowaliśmy się na jej obsługę podczas zwiedzania miasta i to był strzał w dziesiątkę.
Podsumowując polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#88 PostWysłany: 02 Lut 2020 22:07 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Dziękujemy za recenzję, Pani Doroto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#89 PostWysłany: 02 Lut 2020 22:36 

Rejestracja: 02 Lut 2020
Posty: 2
Kothson napisał(a):
Dziękujemy za recenzję, Pani Doroto.


Nie wiem kim jesteś Kothson i nie wiem jakie masz intencje - ja się mogę przedstawić z imienia i nazwiska bo to dla mnie nie problem.
Nazywam się Robert Pietraga.
Zajmuję się fotografią krajobrazową i podróżuję po Europie świecie bo to moja pasja.
Jeżeli chcesz to mnie również możesz znaleźć w internecie. Powiem więcej, jeśli potrzebujesz porady to mogę podzielić się wiedzą na temat podróży na Islandię (mój ulubiony kierunek), Portugalia (za chwilę) lecę do Faro, ale również Mediolan nocowałem w świetnym hostelu, i jeszcze wiele innych miejsc, o które możesz zapytać jeśli potrzebujesz.
Uszanuj zatem mój wpis bo jeżeli ktoś pytał o noclegi, a ja mam pozytywne doświadczenia to się nimi dzielę.
Czyli jeszcze raz - nazywam się Robert Pietraga, mieszkam na stałe w Polsce i doceniam gościnność ludzi i miejsc jeśli na to zasługują.
A Ty Kothson jak się nazywasz ?
Pozdrawiam z Polski :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#90 PostWysłany: 03 Lut 2020 23:27 

Rejestracja: 28 Sty 2019
Posty: 33
A ja jako Lizbończyk weryfikuję zdanie Zakochanego i też dorzucam wielkie polecenie dla Pani Dorotki - wyśmienity przewodnik po Porto. I nie wątpię, że to ona mogła rozbudzić miłość do tego miasta. :D Polecam też jej profil na FB, pełny prawdziwych historii z Portugalii, takiej jaką najbardziej lubię - Portugalii lokalnej.
_________________
doportugalii.pl - portugalskie protipy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#91 PostWysłany: 13 Wrz 2021 23:19 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 103
Loty: 18
Kilometry: 25 110
Może to głupie pytanie, ale bezpośrednio po rezerwacji na Bookingu w Porto obiekt prosi o podanie moich danych tj. Imię nazwisko, narodowość i numer dowodu/paszportu. Dodatkowo proszą o przesłanie certyfikatu Covid dla weryfikacji. Czy to obecnie normalna praktyka? Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#92 PostWysłany: 13 Wrz 2021 23:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22453
Tak, normalne
Góra
 Profil Relacje PM off
irie86 lubi ten post.
irie86 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#93 PostWysłany: 14 Wrz 2021 09:57 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 103
Loty: 18
Kilometry: 25 110
Zeus, dziękuję bardzo za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#94 PostWysłany: 17 Sie 2022 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Zakochany w Porto napisał(a):
Witajcie,
Nie wiem czy wątek jeszcze jest aktualny, ale mogę polecić - Noclegi w Porto - do znalezienia na FB
lub poprzez wpisanie w Google - Dorota Woicka.
ceny rozsądne do sprawdzenia na airbnb lub bezpośrednio przez kontakt na FB.
to co mnie osobiście przekonało to wyśmienity kontakt z właścicielką Dorotą, Polką mieszkającą w Porto od wielu lat.
Dzięki temu, że skorzystałem z noclegu mogłem bezpłatnie skorzystać z degustacji wina w jednym domu win :) zawsze to parę EUR w kieszeni
No i jej porady to kolejny mega plus. Wspólnie ze znajomymi mogliśmy zjeść kolację na bogato za rozsądne pieniądze w centrum Porto.
My jeszcze zdecydowaliśmy się na jej obsługę podczas zwiedzania miasta i to był strzał w dziesiątkę.
Podsumowując polecam.

dziękuje za radę, bylem w podbramkowej sytuacji, posypał mi się wyjazd na Azory i szukałem noclegu w Porto
Na szczęście trafiłem na ten post. Świetny kontakt z Panią Dorotą, możliwość check in około 2 w nocy.
Kilkadziesiąt świetnych tipów, od zakupów na targu, poprzez różnorakie degustacje ( na preferencyjnych warunkach) oraz nieoczywiste miejsca do zwiedzania.
Spokojnie mogę napisać, że odkryłem dzięki Pani Dorocie Porto na nowo i zakochałem się pierwszy raz:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#95 PostWysłany: 17 Sie 2022 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
A jakąś knajpkę polecisz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group