Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 23 Lip 2018 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2016
Posty: 63
jekyll napisał(a):
Ze swojej strony mogę polecić Hotel Travel Park Lisboa, 3-gwiazdkowy, przy stacji metra Anjos.
W stosunku do tego, który opuściliśmy, to był luksusowy :)

booking mi nie znajduje, czy mogę prosić o link?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 23 Lip 2018 19:56 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
naprawdę???
musisz mieć jakiegoś innego bookinga...
-> https://www.booking.com/hotel/pt/travel ... oa.pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 18 Lis 2018 21:46 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 115
Kilometry: 212 921
Ostatnio miałem przyjemność spędzić dwie noce w Easyhotel. Jest to nowy i czysty hotel położony 5 minut spacerem od stacji metra Marqes de Pombal. W listopadzie za pokój dwuosobowy płaciłem 35 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 30 Sty 2019 09:59 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 53
jadę z mamą pierwszy raz do Lizbony i szukamy hotelu w bezpiecznej okolicy, czy ktoś mógłby sprawdzić czy ta okolica jest okey? ewentualnie napisać, których dzielnic lepiej unikać :)

https://www.booking.com/hotel/pt/vila-g ... #hotelTmpl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 30 Sty 2019 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@natatita
jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to w każdej podróży dobrze jest mieć coś pochodzące z USA, Włoch lub Czech. Który kraj obstawiamy?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 30 Sty 2019 10:28 

natatita napisał(a):
jadę z mamą pierwszy raz do Lizbony i szukamy hotelu w bezpiecznej okolicy, czy ktoś mógłby sprawdzić czy ta okolica jest okey? ewentualnie napisać, których dzielnic lepiej unikać :)

https://www.booking.com/hotel/pt/vila-g ... #hotelTmpl


Sprawdziłem . Nikogo podejrzanego nie widać aktualnie w okolicy tego hotelu.Sami normalnie wyglądający ludzie.
Chyba że jakaś szuja się ukrywa pod płaszczykiem przyzwoitego człowieka ? :roll:
Góra
 PM off
wersus79 lubi ten post.
natatita uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 30 Sty 2019 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Anonymous napisał(a):
Chyba że jakaś szuja się ukrywa pod płaszczykiem przyzwoitego człowieka ? :roll:

To miałeś na myśli?
Image
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 30 Sty 2019 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
@natatita w mojej opinii jest to bezpieczna ulica w Lizbonie. W listopadzie nocowałam dosłownie po sąsiedzku (Paraduro Guesthouse) i nie miałam żadnych obaw przed chodzeniem tam późnym wieczorem. W podcieniach sklepów nocą śpi tam całkiem sporo bezdomnych osób, ale są oni spokojni i nikogo nie zaczepiają, więc nie ma powodów do obaw. Teraz w marcu też będę nocować na tej samej ulicy, chociaż nieco bliżej stacji metra Anjos. A tak przy okazji, w listopadzie stacja metra Arroios była zamknięta.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
natatita uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 30 Sty 2019 11:03 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@natatita
Jak pisze @Cicha_Woda, fajna miejscówka, blisko do centrum, mniej turystów, więcej Portugalczyków. Na pewno nie będziesz mieszkać w okolicy jak z tego opisu:
viewtopic.php?p=803957#p803957

Trafaria - Torrão 2º
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
natatita uważa post za pomocny.
 
      
#70 PostWysłany: 30 Sty 2019 11:21 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 53
@Cicha_Woda @wersus79 dziękuję bardzo! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 02 Lut 2019 20:10 

Rejestracja: 24 Paź 2018
Posty: 9
Osobiście polecam NLC Hostel, przemiła odłsuga, świetna lokalizacja i śniadania w cenie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 24 Maj 2019 08:35 

Rejestracja: 22 Maj 2019
Posty: 1
cześć,
z przyczyn osobistych nie mogę lecieć do Lizbony, a w terminie 1-7.06, a mam zarezerwowany nocleg w pokoju 2-osobowym:
https://www.booking.com/hotel/pt/santan ... se.pl.html
Oferta jest niestety bezzwrotna, więc jeżeli ktoś byłby zainteresowany to możemy się jakoś dogadać :D czekam na info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 24 Maj 2019 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
@daadno łatwiej znajdziesz chętnego jeśli zamieścisz post w temacie sprzedam nocleg w hotelu:
nocleg-w-hotelu-temat-zbiorczy,17,60577&p=1218005&hilit=sprzedam#p1218005
albo oddam nocleg w hotelu:
nocleg-w-hotelu-temat-zbiorczy,1528,72160
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group