Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Krym. Noclegi
#1 PostWysłany: 07 Maj 2018 10:37 

Sewastopol
NeHostel
Najlepszy hostel, w jakim kiedykolwiek spałem. Począwszy od atmosfery, przez obsługę, kończąc na wyposażeniu - wszystko na najwyższym poziomie. Hostel jest tak rewelacyjny, że do niego wróciłem przed końcem podróży. Pokoje czyste, toalety wręcz sterylne, do tego klimatyzacja, dobrze zagospodarowana część wspólna, blisko plaży (kamienista). W kuchni kawa, herbata i tosty bez limitu. Sklepy jakieś też się znajdą niedaleko. Internet działa bardzo dobrze. Gdyby chcieć na siłę się do czegoś przyczepić to byłaby to lokalizacja. NeHostel jest położony kilka kilometrów od centrum, więc trzeba skorzystać z marszrutek.
Zdjęcia są widoczne na bookingu i nie kłamią. Polecam. 10/10

Hostel in the Centre
Musiałem tu spędzić jedną noc ponieważ NeHostel był w tej dacie wyprzedany. Hostel jest doskonale położony, blisko portu, marketu i knajpy z burgerami. Burgery są 10 metrów od wejścia do hostelu. Bardzo dobre (350 - 500 RUB). Knajpa wystylizowana na bar amerykański, choć na tym podobieństwa do USA się kończą, bo obsługa nie zna słowa po angielsku. Niemniej, knajpę polecam. W okolicy hostelu mnóstwo kafejek, knajp, generalnie samo centrum Sewastopolu. Czystość w porządku. Internet śmiga. Co do wad: hostel nie oferuje szafek, więc swoje graty trzeba trzymać pod łóżkiem. Toalet jest mało (2), pryszniców także (2) - to są liczby przypadające na cały hostel. 6,5/10

Jałta
Hostel Yaltakurort
Lokalizacja to największy atut: 100 metrów od bulwaru. Wszędzie blisko, za wyjątkiem dworca, ale tam podjechać można trolejbusem albo marszrutką. Obsługa hostelu bardzo sympatyczna i pomocna. Pokoje są wyposażone skromnie, ale jest chociażby zamykana na klucz szuflada na rzeczy. Jest też klima. W pokoju przez 3 noce spałem sam. Internet jest dostępny, choć konieczna jest weryfikacja, a sms przychodzi tylko na rosyjski numer telefonu. Podpiąłem się pod wifi administracji. 7,5/10
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Krym. Noclegi
#2 PostWysłany: 15 Cze 2018 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 482
niebieski
Czy rezerwowałeś z wyprzedzeniem czy "z ulicy" brałeś co Ci pasowało danego dnia? Czy na początku lipca można bez zarezerwowanych noclegów jechać (może masz jakąś wiedzę w tym temacie po swoim wyjeździe)?

@Don_Bartoss
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym. Noclegi
#3 PostWysłany: 15 Cze 2018 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
mógłbyś podać ceny w tych hostelach i kiedy byłeś w nich to by dało obraz pelniejszy, super informacja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym. Noclegi
#4 PostWysłany: 15 Cze 2018 13:02 

@mordek, pierwsze dwa noclegi z wyprzedzeniem, bo ten plan wyjazdu miałem wykuty na stale w marmurze. Potem z ulicy, to znaczy z booking.com z 1-2 dniowym wyprzedzeniem, w zależności na ile wiedziałem, gdzie będę danego dnia.

@mediolan, specjalnie wrzuciłem nazwy w postaci linków, żeby po kliknięciu można było przejść na booking.com i sprawdzić cenę :). Na Krymie byłem w maju, nie mam pojęcia jaka sytuacja jest w lipcu.
Góra
 PM off
mordek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Krym. Noclegi
#5 PostWysłany: 15 Cze 2018 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
@Don_Bartoss - tak masz rację podlinkowałeś, nie zauważyłem , ale pooglądowo, jak rozumiem, miałeś wizę do Rosji bo bez tego nie wpuszczą na Krym, byłem tam 2 razy ale jeszcze przed aneksją - jest suuuper :), a waluta na Krymie hrywny jak rozumiem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym. Noclegi
#6 PostWysłany: 15 Cze 2018 13:58 

@mediolan, na Krymie płacimy rublami.
Tutaj masz wszystkie kwestie techniczne omówione:
wjazd-na-krym-od-strony-rosji-kwestie-techniczne,1418,129673
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group