Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sztokholm
#61 PostWysłany: 24 Sie 2016 09:17 

Rok temu nocowałam w samym centrum w Archipelago Hostel Old Town, b.dobre wifi, genialna lokalizacja, czysto :) Jedynie jest wymóg wypożyczenia pościeli albo przywiezienia swojej pod groźbą jakiejś kosmicznej kary finansowej :D
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 06 Mar 2018 11:56 

Cześć, potrzebuje taniego noclegu (hostelu) dla 1 osoby w terminie weekendowym (piątek-poniedziałek)

Głównym cennikiem jest cena i musi być blisko centrum (przystanek Flygbussarna)

Szukam oczywiście na własną rękę, ale jak ktoś jest w stanie coś godnego polecić to byłoby miło :)
 PM off  

#63 PostWysłany: 22 Mar 2018 22:58 

@AMF a patrzyłeś w Archipelago o którym pisałam w 2016r? 15min spacerkiem na autobus.
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 26 Lip 2022 22:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 380
Kilometry: 635 209
Nie wiedziałem, że tak dawno nikt w tym wątku nie pisał :o najwyraźniej Sztokholm nie ma predyspozycji, aby stać się kierunkiem weekendowym, ale rozumiem - tanio na miejscu nie jest. Ale skoro już byłem, to wrzucę info.

Comfort Hotel Xpress Stockholm Central (Kungsbron 1)
Hotel znajduje się 300 metrów od przystanku flixbusa, którym przyjechaliśmy z lotniska Arlanda. Bardzo blisko również na dworzec główny i stację kolejki pendeltag, którą też można użyć do transportu lotniskowego komunikacją publiczną (pociąg podmiejski pendeltag do Marsta + autobus). Generalnie po mieście przemieszczaliśmy się na piechotę i lokalizacja na punkt wypadowy jest moim zdaniem bardzo dobra.

Najtańsze pokoje są bez okien i taki też wzięliśmy. :) Skromniutko - łóżko, składany stolik, jakieś siedzisko i to w zasadzie tyle. Za łóżkiem podświetlana ścianka z motywem dworcowym :| Za to łazienka na duży plus - czyściusieńka, błyszcząca, dobrze zaprojektowana i po prostu ładna. Na dzień dobry (a właściwie dobry wieczór ;) ) padło nam podświetlenie ścianki i część lampek sufitowych. Rano w recepcji obiecali nam zmianę pokoju, gdyby po południu dalej nie działało, ale okazało się, że ostatecznie nie było takiej potrzeby. Łóżko takie średnio wygodne. Mam wrażenie, że przez brak okien i prawie całkowitą ciemność w nocy, wyostrza się słuch, bo próbując zasnąć słyszałem najmniejsze szurnięcie czy jakieś brzęczenie. Można by nieco zwiększyć nawiew do takich pokoi. Ale generalnie ujdzie.
W ofercie baru (połączonego z recepcją) są śniadania za 85 koron, ale nie korzystaliśmy. Kawa za 25 koron.
Poglądowe fotki poniżej.
Załącznik:
5-IMG_5381.JPG
Załącznik:
4-IMG_5380.JPG
Załącznik:
3-IMG_5379.JPG
Załącznik:
2-IMG_5378.JPG
Załącznik:
1-IMG_5377.JPG

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
3 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

[ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości