Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kijów
#61 PostWysłany: 26 Mar 2017 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Proszę bardzo. Już w Kijowie, czyli nie tak blisko. Nowy, czysty i z transferem. Ja miałem transfer starą Ładą.
Metro też umiarkowanie niedaleko.
https://raziotel.com/en/special-offers/ ... ispil.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Kijów
#62 PostWysłany: 26 Mar 2017 00:39 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Spałem w nim 2 razy i polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#63 PostWysłany: 29 Mar 2017 13:23 

Na lotnisku jest też takie cudo: https://kbp.kiev.ua/en/infra/hotel_borispol/
Cena za pokój 1 os. na 6 godzin to 345 UAH. Przy długich przesiadkach można rozważyć.

Dodatkowo, jest też inny hotel, też na 6 godzin (144 UAH za jedynkę): https://kbp.kiev.ua/en/infra/hotel_airport/
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#64 PostWysłany: 10 Kwi 2017 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
My nocowaliśmy w hotelu Adria. 5 minut od stacji metra Lewobrzeżna, linia M1. 3 gwiazdki, cena jak i standard jak najbardziej ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
hanysek81 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kijów
#65 PostWysłany: 30 Sie 2017 16:47 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 105
właśnie wróciłem z Rusa ( pokój standard),

ogólnie jest ok , ale wieliego szału nie ma , pokoje hotelowe wymagają odświeżenia ,
śniadanie smaczne i obfite , lokalizacja bardzo dobra , blisko wszędzie ,

przy rezerwacji na ich stronie jest promocja 3 noclegi w cenie 2 , ładny widok na miasto i stadion olimpijski w wyższych kondygnacji , internet jest w pokoju , ale wolny i często zrywało , na dzień dobry powitalny drink ( szampan lub sok ) , na miejscu jest kantor ale PLN nie kupują , transport z lotniska Żuliany Uberem 73 UAH

apropo waluty , zwłaszcza na początek polecam kupić w Polsce ( w Warszawie polecam Tavex na Świętokrzyskiej https://tavex.pl/pl/kantor-warszawa/ ) , ewentualnie karta kredytowa Visa która przelicza po dobrym kursie Visy , karty są powszechnie akceptowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#66 PostWysłany: 05 Wrz 2017 11:41 

Rejestracja: 19 Cze 2017
Posty: 77
Loty: 98
Kilometry: 205 287
paranoix napisał(a):
Polecam Hotel Ukraina na samym Majdanie. 4* naciągane, ale 44 EUR za dwójkę i widok z okna niesamowity. Stacje dwóch linii metra w sąsiedztwie.


Również polecam ten hotel, ja rezerwowałem ten hotel bezpośrednio przez stronę hotelu (w Bookingu wyczerpali sprzedaż najtańszych pokoi) i kosztowało to 570 zł za 3 noce ze śniadaniami. Hotel ma genialną lokalizacją, od frontu Majdan Niepodległości i stację metra M2 o tej samej nazwie, z tyłu stację metra M1 Chreszczatyk. Zalety lokalizacji odkryjecie szczególnie w weekendowe noce (sobtnia i niedzielną) kiedy ulica Chreszczatyk na sporym odcinku jest zamykana i są na niej organizowane różne imprezy (tańce, karaoke, aerobik :P) więc wieczorami nudy nie ma. W inne dni są jakby co grające fontanny, wprawdzie to nie Dubaj, ale dają radę.

Jedna uwaga, 4 gwiazdki może mają wybrane pokoje, na pewno nie cały hotel tzn. część pokoi jest wyremontowana (widać to po drzwiach, niewyremontowane pokoje mają białe drzwi jak w starych budynkach urzędu), jako że pokój sam w sobie jest ok (ale też nie na 4*) to łazienka 1-2*, z czego najgorszy jest brud w brodzikach prysznica. Na szczęście dają kapcie hotelowe więc dzięki temu można jako tako tam wejść. Pokoje mają wszystko co trzeba, telewizor sprzed 10 lat, małą lodówkę, kosmetyki itd. Śniadania hotelowe są naprawdę zacne, głodni nie wyjdziecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#67 PostWysłany: 05 Wrz 2017 20:41 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
A ja ze śniadań w hotelu Ukraina pamietam głównie kasze, ziemniaki, gulasze i inne obiadowe dania. A że o poranku dla mnie to dużo za dużo to musiałam się zadowolić pomidorami z chlebem tostowym (toster nie działał).
W sumie hotel pozostawia wieeeele do życzenia, ale lokalizacja wynagradza wszystko :)


edit:
dla zainteresowanych łazienka w hotelu Ukraina, jakby nie było 4 gwiazdki ;)
Załącznik:
Kijów 198.jpg
Kijów 198.jpg [ 196.86 KiB | Obejrzany 6826 razy ]

Załącznik:
Kijów 197.jpg
Kijów 197.jpg [ 201.68 KiB | Obejrzany 6826 razy ]

Załącznik:
Kijów 196.jpg
Kijów 196.jpg [ 197.62 KiB | Obejrzany 6826 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#68 PostWysłany: 09 Paź 2017 21:05 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
bez względu na ilość gwiazdek łazienka wygląda odrażająco :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#69 PostWysłany: 26 Paź 2017 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 115
Loty: 64
Kilometry: 97 889
W ostatni weekend byłem w Kijowie na przedłużony weekend i nocowaliśmy w hotelu Heart Kiev Apart-Hotel (rezerwowany przez booking), który położony jest na ulicy Shota Rustaveli (bardzo blisko Pałacu Sportu, Stadionu Olimpijskiego czy też np placu Lva Tołstoja). Pokój dwuosobowy typu standard cena za 3 noclegi 2700 UAH, w pokoju łóżko dwuosobowe z białą pościelą i dodatkową sofą, biurko, szafa, lodówka, sejf, telewizor, w moim pokoju brak balkonu, ładna łazienka gdzie znajdowały się ręczniki do kąpieli i do twarzy dla obu osób. Ogólnie nie mogę powiedzieć złego słowa za wyjątkiem tego, że pani manager zapytana o koszt zamówienia taxi/podwózki na lotnisko zarówno z lotniska jak i na lotnisko - zawołała zawrotną cenę 350 UAH-ów więc ewidentnie chcieli zarobić na ewentualnej nie wiedzy gościa. Oprócz tego nie można powiedzieć nic złego i mogę śmiało polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#70 PostWysłany: 03 Maj 2018 21:52 

Rejestracja: 14 Lut 2010
Posty: 128
Loty: 234
Kilometry: 316 182
Poleci ktoś hotel z dobrym netem? Byłem w hotelu Rus, bardzo przypadł mi do gustu, jednak internet mocno przerywał.

Może też być jakieś miejsce w ktorym można spokojnie pracować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#71 PostWysłany: 03 Maj 2018 22:11 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 297
Loty: 201
Kilometry: 193 619
niebieski
Będąc w Kijowie spałem albo w hotelu Tourist lub hotelu Mir, oba tuż przy stacjach metra (ten pierwszy na drugim brzegu). W obu internet działał dobrze, a plusem jest to, że są to wysokie budynki. Tourist ma około 25 pięter, więc na wyższych poziomach jest cichutko, Mir jest nieco niższy, latają blisko niego samoloty, ale też jest raczej spokój. Ceny na bookingu to około 70-100 zł za dobę, standard trzygwiazdkowy, ale trzeba pamiętać, że to jednak Ukraina ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#72 PostWysłany: 14 Paź 2018 13:59 

Rejestracja: 13 Paź 2018
Posty: 5
Loty: 2
Kilometry: 2 002
Ja rozglądam się za apartamentem na Airbnb, warto szukać czegoś jak nabliżej Majdanu, czy raczej gdzieś indziej? Zależy mi żeby było blisko jakiegoś "centrum", gdzie będą knajpy, restauracje, gdzie wieczorami coś się dzieje itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#73 PostWysłany: 14 Paź 2018 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Ja bym proponował Podol. Tam chyba dzieje się najwięcej.

Wysłane z mojego ASUS_Z01HD przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
marioszsz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kijów
#74 PostWysłany: 14 Paź 2018 14:04 

@marioszsz, raczej tak. Szukaj czegoś w niedalekiej odległości od ulicy Chreszczatyk. Natomiast jeśli znajdziesz jakąś super okazję gdzieś dalej to wiedz, że Uber dobrze działa.
Góra
 PM off
marioszsz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kijów
#75 PostWysłany: 14 Paź 2018 14:11 

Rejestracja: 13 Paź 2018
Posty: 5
Loty: 2
Kilometry: 2 002
@Don_Bartoss właśnie przy tej ulicy chcę wynająć. Dzięki.

@pabien Hm, to wtedy tam najwyżej dojedziemy Uberem, zapamiętam sobie miejsce. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#76 PostWysłany: 05 Sty 2019 17:18 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
https://www.booking.com/hotel/ua/ibis-k ... on.pl.html nowy hotel, blisko do wszystkiego, obok dużo fastfoodów, marketów, puzata hata, dworzec i dojazd na boryspol. Cena bez szału ale nie jakoś abstrakcyjnie drogo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#77 PostWysłany: 05 Sty 2019 17:55 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
heniek napisał(a):
bez względu na ilość gwiazdek łazienka wygląda odrażająco :shock:


odrazajacych lazienek nie widziales :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kijów
#78 PostWysłany: 28 Sty 2019 22:22 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 6
Loty: 58
Kilometry: 67 516
https://www.booking.com/hotel/ua/apartm ... 626b67967a

Apartament z dwoma sypialniami (w każdej podwójne łóżko), spory salon z sofą, do tego kuchnia i łazienka, z loggią wychodzącą na Operę, chwila spacerem od Majdanu. Dla naszej pięcioosobowej grupy było idealne. Klucze odbierane w pobliskim biurze, nie było problemów z zostawieniem bagażu po wymeldowaniu. Cenowo wyszło niecałe 45 zł za osobodobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#79 PostWysłany: 03 Kwi 2019 19:26 

Rejestracja: 03 Kwi 2019
Posty: 7
Loty: 18
Kilometry: 23 490
https://www.booking.com/hotel/ua/hotren ... #hotelTmpl

Polecam Hotrent City - za około 50 zł za dobę dwupokojowy apartament z kuchnią i przede wszystkim z działającą wanną z hydromasażem. Co prawda klucze odebrać było nieco ciężko, ale za taką cenę warto było :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kijów
#80 PostWysłany: 23 Kwi 2019 22:02 

Rejestracja: 15 Sty 2017
Posty: 2
A ja mam pytanie co się stało z cenami hoteli w Kijowie? Będąc tam w 2016 roku cena noclegu w hotelu Kyiv 300 zł za 3 noce za 2 osoby a teraz prawie 800!!! Przecież to nawet w naszej Warszawie czy jakimkolwiek Polskim mieście można spokojnie znaleźć hotel po pierwsze w dużo niższej cenie, po drugie w dużo lepszym standardzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group