Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#141 PostWysłany: 06 Maj 2019 16:45 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@neverstopexploring A ja ci polecę (jeśli musi to być hotel?)stosunkowo nowy obiekt w bardzo dobrym standardzie https://www.booking.com/hotel/ua/gruner.pl.html? Powiem też,że w cenie do 300 zł/noc większy wybór będziesz miał jeśli chodzi o luksusowe apartamenty.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#142 PostWysłany: 06 Maj 2019 16:50 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Ale to chyba bez śniadania ? Prawie 300 zł to trochę słabo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#143 PostWysłany: 06 Maj 2019 16:55 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Mi pokazuje 489 PLN za dwie noce , przecież po zdjęciach to jest niebo a ziemia między tym Wienem. Tam 12 m 2 a tu de facto cała chata
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#144 PostWysłany: 06 Maj 2019 16:59 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Coś nie tak na tym bookingu. Mieliśmy w Wien hotel , jakby 2 pokoje połączone dla 2 osób. I miał co najmniej 20 m2. Ale może taki nam dali , bo innych tych małych nie było ? Nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#145 PostWysłany: 28 Maj 2019 16:54 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1361
srebrny
Robiłam rezerwacje na booking, na 2 rożne terminy, 2 różne apartamenty. Niby płatność na miejscu, ale oba kazały od razu płacić zaliczkę przez wester union. Nie znam się w sumie na tym i nie wiem jak to rozwiac. To taka u nich praktyka?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#146 PostWysłany: 28 Maj 2019 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Taka polityka niektórych. W takim przypadku anuluje rezerwacje i szukam u normalnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#147 PostWysłany: 28 Maj 2019 17:51 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1361
srebrny
no wlasnie co próbuję to niby bezpłatna anulacja itp, robię rezerwacje i po chwili mail od "gospodarza". Jakaś zaraz w tym Lwowie z bookingiem
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#148 PostWysłany: 28 Maj 2019 19:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Unikać takich jak ognia, zgłaszać na Booking!

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#149 PostWysłany: 09 Cze 2019 21:06 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
za radą @miriam

poszperałem w apartamentach i ostatecznie nie zdecydowałem się na ten polecony przez Ciebie , ale inny choć równie świetny:

https://www.booking.com/hotel/ua/old-city-1232.pl.html?label=gen173nr-1FCAEoggI46AdIM1gEaLYBiAEBmAEeuAEIyAEM2AEB6AEB-AELiAIBqAIDuALcq_XnBcACAQ;sid=b6f864a152027b4382484c00ad1ab31e

Nowiutkie mieszkanko, takie jak na zdjęciach, z ogromnym tarasem z bardzo fajnym widokiem,praktycznie zaraz obok opery, dużo bardziej opłaca się to niźli hotelowy pokój 20m2 w podobnej cenie
Jedyny minus może być taki, że to budynek niedawno co oddany i klatka, że tak powiem jeszcze nie wysprzątana, ale jest winda już działająca
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#150 PostWysłany: 06 Paź 2019 11:46 

Rejestracja: 23 Kwi 2013
Posty: 80
Loty: 78
Kilometry: 169 142
Jeśli ktoś szuka pokoju dwuosobowego w rozsądnych pieniądzach to polecam Premium Hostel. Czyste pokoje, rewelacyjna lokalizacja tuż przy rynku. Mają pokoje z łazienkami i bez. Jak będę jechał do Lwowa to będę go bookował.
Jedyny minus to to, że hostel jest na 4 piętrze kamienicy bez windy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#151 PostWysłany: 20 Paź 2019 15:08 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
Nigdy nie spotkałem się żeby ktoś chciał Western Union we Lwowie. Przez booking zawsze ok, na airbnb dwóch włascicieli przed majówką anulowało mi rezerwację więc nie korzystam.
We Lwowie jest masa aprtamentów, zawsze bookuje w okolicach Opery, dla mnie dogodna lokalizacja i na pieszo mozna chodzić, nie tracąc czasu na jeżdzenie. A w nocy wyjśc szybko do sklepu24h po mineralną czy coś. Hotel Lviv tez polecam od ok. 85zł/doba, na ich stronie dokładne ceny. Mozna poczuć komunizm pełną parą i poznac innych przybyszów (kiedyś hotel Olimpijski).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#152 PostWysłany: 20 Paź 2019 22:38 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Lokalizacja, to pewnie kwestia przyzwyczajenia, osobiscie rowniez preferuje okolice Opery, ale pewnie sa i tacy, ktorzy wola blizej Mickiewicza, inni na samym Rynku itd. Hotel Lviv tez dobra miejscowka, tylko restauracja to atrapa - podczas mojego pobytu ok 3 lata temu oprocz sniadan i gorzaly nie bylo niczego - kuchnia nie pracowala - nie wiem jak teraz...
Ostatnio dosc czesto przegladam ukrainskiego OLXa i jest tam zatrzesienie noclegow/apartamentow, hosteli itd, w dosc konkurencyjnych cenach, dlatego podczas nastepnego wypadu planuje stestowac taka opcje (bez przedplat oczywiscie;).
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#153 PostWysłany: 19 Gru 2019 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Próbuję zarezerwować nocleg w maju w Hotelu George, ale po 1 IV nie mogę znaleźć żadnych wolnych terminów ( na stronie hotelu również). Czy możliwe jest, że idzie do remontu, zburzenia itp, czy dają tylko terminy do 3 miesięcy wprzód? Ktoś coś wie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#154 PostWysłany: 19 Gru 2019 13:58 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Napisz maila do hotelu po polsku/angielsku, to moze czegos sie dowiesz.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#155 PostWysłany: 13 Sty 2020 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Jako że będę za miesiąc w Lwowie , chciałem zapytać , czy ktoś nocował tutaj:
https://www.booking.com/hotel/ua/blum.p ... #hotelTmpl
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#156 PostWysłany: 13 Lut 2020 11:37 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
Po ostatnim pobycie polecam Jam Hotel ;)
W centrum miasta, miła obsługa i ciepło co najwazniejsze, bo przedostatnio w starej kamienicy i jednym grzejniczku gazowym na całe mieszkanie wewnątrz było dwa razy zimniej niż na dworze :D
Trzeba czytac tez opinie z okresu zimowego, no chyba że ktoś lubi spać pod 2 kołdrami i kocem (dodam, że drzwi od balkonu kamienicy na klatce schodowej nawet się nie zamykały, a wiało niemozliwie :D - ocena na booking była koło 9.0 ).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#157 PostWysłany: 13 Lut 2020 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 275
Kilometry: 314 764
srebrny
Highstyle napisał(a):
ocena na booking była koło 9.0 ).


A wiesz skad najprawdopodobniej taka ocena sie wziela? Wlasciciele czesto stosuja trick - proponuja gosciom zeby anulowali swoja rezerwacje w bookingu - w zamian zaplaca nizsza cene za nocleg. Ludzie sie czesto godza na to oszczedzajac 5-10zl i zrzekajac sie tym samym prawa do wystawienia opinii na bookingu.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#158 PostWysłany: 13 Lut 2020 14:20 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Gdzie tu logika ?
Czyli tylko ci, którzy nie dali się omamić i pozostali przy bookingu, wystawiają wysokie oceny ?
A ci, którzy by dali niską, nie dają wcale, bo nie mają możliwości ? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#159 PostWysłany: 18 Lut 2020 16:55 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 93
Po prostu gospodyni była bardzo miła i mówiła, że ojciec jej zmarł, więc każdemu było jej szkoda tak sądzę by wystawiać niskie opinie ;)
A same opinie pod rząd podobne: Miła gospodyni a w mieszkaniu chłodno: https://prnt.sc/r44anr
Mieszkanie było na ulicy Leontowicza. Jak ktoś jedzie zimą to nie polecam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lwów - noclegi
#160 PostWysłany: 18 Lut 2020 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
U mnie padło jednak na: http://plazma.lvivhotels.net/pl/. Zobaczymy jak i co, ale to juz po powrocie :idea:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group