Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Krym - nocleg
#1 PostWysłany: 21 Gru 2012 15:38 

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 8
Jeśli ktoś wybiera się na Krym i zastanawia się co tam warto zobaczyć zachęcam do przeczytania mojej relacji. W 2008 roku miałem przyjemność być w każdym miejscu tego pięknego półwyspu. Opis i zdjęcia zamieściłem na swoim blogu turystycznym http://www.naekskursji.wordpress.com zapraszam serdecznie oraz do dodawania swoich komentarzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
 Temat postu: Re: Krym
#2 PostWysłany: 23 Gru 2012 12:31 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 411
niebieski
Ja ze swojej strony mogę polecić zachód Krymu, czyli Czernomorskie, a najbardziej Olenivkę. Na zachód od Eupatorii jest dużo mniej turystów, a równie pięknie (w Olenivce wg nas było najpiękniej :)).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#3 PostWysłany: 23 Gru 2012 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 69
Ja jadę na Krym w lutym, póki co nie mam noclegu a na babuszki przy stacji kolejowej w środku zimy chyba nie ma co liczyć. Może Wy macie jakieś sprawdzone noclegi najlepiej w Symferopolu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#4 PostWysłany: 27 Gru 2012 15:56 

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 8
Babuszek raczej nie będzie. Nie mam niestety jakiś konkretnych miejsc. Musisz pogrzebać w necie. Natomiast jak w Symferopolu podejdziesz do taksówkarza i zagadasz, że szukasz noclegu to on na pewno coś wymyśli. Pamiętaj tylko o targowaniu, bo będzie chciał z Ciebie zedrzeć kasy ile się da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#5 PostWysłany: 27 Gru 2012 16:18 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Hm a w Symferopolu nie działają czasem komanty oddycha? Czyli noclegi na dworcu w przyzwoitych warunkach i dobrej cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#6 PostWysłany: 27 Gru 2012 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 69
Działają, ale nigdzie nie mogę znaleźć ceny. Szczerze mówiąc byłaby to jak dla mnie najlepsza opcja ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#7 PostWysłany: 27 Gru 2012 17:28 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
W 2009 kosztowało to jakieś 50-60 UAH za osobę w pokoju trzyosobowym w szczycie sezonu. Do tego prysznic płatny 5 UAH.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#8 PostWysłany: 27 Gru 2012 17:35 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
http://www.rosjapl.info/forum/ -> tutaj ludzie na pewno Ci pomogą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#9 PostWysłany: 27 Gru 2012 17:42 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 43
Super ! Akurat zbieram ekipę na majówkę i się przyda ;]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#10 PostWysłany: 27 Gru 2012 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 69
No właśnie tam tez już szukałem, większość informacji mam stamtąd ale ceny akurat nie :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#11 PostWysłany: 01 Lip 2013 17:46 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
Czy będąc w Odessie można gdzieś kupić bilet na Krym,czy lepiej kupić jeszcze w Polsce przez internet.Proszę o podpowiedzi.Jakieś linki ze stronami biletów kolejowych na trasie Odessa-Krym???Dużo wcześniej trzeba rezerwować bilety?(jadę w sierpniu)Jak długo jedzie pociąg aa tej trasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym
#12 PostWysłany: 01 Lip 2013 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
http://booking.uz.gov.ua/en/

Wpisujesz Odesa-Simferopol
Bilety można kupić wcześniej dla bezpieczeństwa, chociaż na tej trasie nie ma takiej konieczności (poc. 310). Sprawdź sobie dzień odjazdu i monitoruj ilość dostępnych miejsc na w/w stronie.
Pociąg jedzie ok 11-12h, 570km, plackarta ok 80uah, kupe 120-150uah.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym - nocleg
#13 PostWysłany: 17 Lip 2018 20:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Booking.com rezygnuje z Krymu

Portal zablokował możliwość rezerwacji noclegów na anektowanym przez Rosję półwyspie. Na stronie booking.com pojawiło się specjalne oświadczenie.

http://belsat.eu/pl/news/booking-com-rezygnuje-z-krymu/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Krym - nocleg
#14 PostWysłany: 17 Lip 2018 20:42 

@Zeus, można rezerwować nadal, jest tylko jeden warunek: trzeba zaznaczyć, że wyjazd jest w celach biznesowych.
Może artykuł jest nowy, ale w praktyce nic się od maja nie zmieniło. Cały czas dostępna jest pełna paleta noclegów, łącznie z hostelami. Nic tylko jechać i korzystać :)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group