Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#221 PostWysłany: 04 Cze 2019 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Eger pewnie za duży, ale może Tokaj ?
Byłem w zeszłym roku w połowie lipca i jak na tak znaną nazwę to było naprawdę spokojnie.
Może pospacerować, pozwiedzać winnice, oczywiście pokosztować lokalnych win.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#222 PostWysłany: 07 Cze 2019 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Może Balatonfüred? Nad Balatonem, jest stacja kolejowa, kilkanaście km od półwyspu Tihany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#223 PostWysłany: 07 Cze 2019 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Bardzo fajny spokojny klimat ma Keszthely na zachodnim krańcu Jeziora Balaton. Jest tam duży park i pałac, ładny deptak i starówka, kilka muzeów. Stamtąd można pojechać na jeden dzień do Heviz, gdzie jest małe termalne jezioro. nieco dalej położona Tapolca oferuje przyjemne centrum wokół stawów młyńskich oraz pływanie po podziemnym tunelach zalanych termalną wodą.
Fajne i spokojne, ale po sezonie jest też Badacsony - można stamtąd popłynąć w poprzek jeziora do Fonyod, albo po prostu spacerować po molo - przystani dla jachtów. Dojazd do Kesztelhy czy Tapolki też jest bezproblemowy. Z Badacsony można również podjechać lub podejść do ruin zamku w Szigliget.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#224 PostWysłany: 29 Cze 2019 21:54 

Rejestracja: 28 Cze 2019
Posty: 6
-- 29 Cze 2019 21:48 --

Szukam czegoś na przełom lipca-sierpnia, ale widzę że może są tanie pokoje (w sumie łóżka) ... ośmioosobowe, albo sześcio... Naprawdę nie ma nic taniego gdzie są max 2-osbobowe, które jeszcze są dostępne? Nie chcę spać z tyloma ludźmi, nie nazwałbym tego komfortem :) Poza tym mam pewne obawy...

-- 29 Cze 2019 21:54 --

Szukam czegoś na przełom lipca-sierpnia, ale widzę że może są tanie pokoje (w sumie łóżka) ... ośmioosobowe, albo sześcio... Naprawdę nie ma nic taniego gdzie są max 2-osbobowe, które jeszcze są dostępne? Nie chcę spać z tyloma ludźmi, nie nazwałbym tego komfortem :) Poza tym mam pewne obawy...
Wiem, że jest sezon i większość pozajmowana, ale mam nadzieję, że na pewno coś jeszcze jest :)

-- 29 Cze 2019 21:54 --

Szukam czegoś na przełom lipca-sierpnia, ale widzę że może są tanie pokoje (w sumie łóżka) ... ośmioosobowe, albo sześcio... Naprawdę nie ma nic taniego gdzie są max 2-osbobowe, które jeszcze są dostępne? Nie chcę spać z tyloma ludźmi, nie nazwałbym tego komfortem :) Poza tym mam pewne obawy...
Wiem, że jest sezon i większość pozajmowana, ale mam nadzieję, że na pewno coś jeszcze jest :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#225 PostWysłany: 29 Cze 2019 22:05 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
@marcin1509 kiedy/na ile nocy/ co to znaczy tanio?
Na Booking zaznaczasz 0-210 za noc, w rodzaj pobytu zaznaczasz co Ciebie interesuje, w udogodnienie zaznaczasz prywatna łazienka (jeśli na tym Tobie zależy) i patrzysz co jest...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#226 PostWysłany: 29 Cze 2019 22:38 

Rejestracja: 28 Cze 2019
Posty: 6
DaDa napisał(a):
@marcin1509 kiedy/na ile nocy/ co to znaczy tanio?


No .. gdzieś do 100-150 zł za noc, chciałem max 3-4 noce aby zachaczyć niedzielny wyścig F1, nie zapłacić za to milionów monet i przede wszystkim - nie zwariować :)

DaDa napisał(a):
Na Booking zaznaczasz 0-210 za noc, w rodzaj pobytu zaznaczasz co Ciebie interesuje, w udogodnienie zaznaczasz prywatna łazienka (jeśli na tym Tobie zależy) i patrzysz co jest...

Szukałem. Mi zależało na max dwuosobowym pokoju, a tam mi wyskakują same "koedukacyjne" 8-osobowe. Ok, rozumiem że to najtańsze, ale jakoś się boję w takim spać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#227 PostWysłany: 29 Cze 2019 22:51 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
W wyszukiwarce, w preferencjach "rodzaj pobytu" zaznacz wszystko poza hostele + pokoje wieloosobowe to znajdziesz.

np Pop Up Hostels - Citadella, pokój z 2 łóżkami i prysznicem 306PLNów za 4 noce. Tzw pierwsze z brzegu po wyszukiwaniu od najniższej ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#228 PostWysłany: 29 Cze 2019 23:13 

Rejestracja: 28 Cze 2019
Posty: 6
DaDa napisał(a):
W wyszukiwarce, w preferencjach "rodzaj pobytu" zaznacz wszystko poza hostele + pokoje wieloosobowe to znajdziesz.

np Pop Up Hostels - Citadella, pokój z 2 łóżkami i prysznicem 306PLNów za 4 noce. Tzw pierwsze z brzegu po wyszukiwaniu od najniższej ceny.


To ja chyba naprawdę nie potrafię szukać, bo znalazłem to, o czym mówisz, ale w cenie ~600 zł :) Pop Up Hostels - Citadella , pokój z 2 łóżkami.

Załączniki:
book.png
book.png [ 82.73 KiB | Obejrzany 11157 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#229 PostWysłany: 29 Cze 2019 23:28 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Brałam dowolne daty z przełomu lipca i sierpnia, nie podałeś wcześniej konkretnej.
Zakładam zatem, że ten wyścig podbija ceny, albo jeszcze coś się wówczas dzieje.
Poza tym 600 za 4 noce mieści się w Twoich widełkach.

PS proszę uporządkuj swoje posty, bo są nieczytelne przez te powtórzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#230 PostWysłany: 29 Cze 2019 23:45 

Rejestracja: 28 Cze 2019
Posty: 6
DaDa napisał(a):
Brałam dowolne daty z przełomu lipca i sierpnia, nie podałeś wcześniej konkretnej.
Zakładam zatem, że ten wyścig podbija ceny, albo jeszcze coś się wówczas dzieje.
Poza tym 600 za 4 noce mieści się w Twoich widełkach.

PS proszę uporządkuj swoje posty, bo są nieczytelne przez te powtórzenia.


Przepraszam, źle przeczytałem - pomyliłem się, gdyż myślałem że jest tu opcja edycji, a tam jest cytuj :)
usunąłem całą wiadomosć, a i tak wklejało mi całą wiadomość z powrotem :)
Jest to wysoce prawdopodobne, że ceny są podbite przez wyścig, bo faktycznie jak wybrałem inne dni, to ceny były niższe o połowę :)
Poza tym, podałem konkret - chciałem zachaczyć wyścig, odbywający się 4 sierpnia, ale ok, mogłaś o tym nie wiedzieć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#231 PostWysłany: 30 Cze 2019 00:23 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
marcin1509 napisał(a):
ale jakoś się boję w takim spać :)


bo?

w kazdym razie jak wyjazd za miesiac i do tego impreza sportowa po drodze, to za dlugo bym nie szukal, bo zostana same gwazdkowe hotele..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#232 PostWysłany: 15 Sty 2020 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Ktoś ma jakieś aktualniejsze doświadczenia z noclegami w Budapeszcie i jest wstanie coś polecić?
Część hoteli z wcześniejszych propozycji albo ma już full albo cena nie ta, bądź też hostel komuna.
Szukam czegoś dla 2 osób za +- 250zł za noc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#233 PostWysłany: 15 Sty 2020 12:54 

Rejestracja: 07 Lut 2017
Posty: 58
@peta
Grand packpackers, jeśli nie przeszkadza Ci wspólna łazienka, kuchnia no i trochę głośno, bo goście raczej młodzi, lubią popić we wspólnej kuchni czy jadalni
Góra
 Profil Relacje PM off
peta uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#234 PostWysłany: 15 Sty 2020 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Wolałbym hosteli, wspólnych łazienek itd uniknąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#235 PostWysłany: 15 Sty 2020 14:20 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
peta napisał(a):
Ktoś ma jakieś aktualniejsze doświadczenia z noclegami w Budapeszcie i jest wstanie coś polecić?
Część hoteli z wcześniejszych propozycji albo ma już full albo cena nie ta, bądź też hostel komuna.
Szukam czegoś dla 2 osób za +- 250zł za noc
Polecam Hotel Benczur. Blisko M1, ceny przyzwoite, może hotel ma lata świeżości za sobą, ale jest czysto i przyjemnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
peta uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#236 PostWysłany: 07 Lut 2022 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 58
cześć,

szukam noclegu dla pary z rocznym dzieckiem 8-11.04.

ważne żeby było blisko przystanku autobusu jadącego z i na lotnisko. Wiadomo, żeby blisko centrum też było :)

ktoś poleci jakąś sprawdzoną miejscówkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group