Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Od 11 czerwca "przerwa techniczna" w nocy
NIE MA SPANIA przed kontrolą bezpieczeństwa
https://www.facebook.com/STNAirport/pos ... 5982466006
dzięki Shaq viewtopic.php?p=1088601#p1088601


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 11 Mar 2020 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Spałem 2 noce, 7/8/9.03 ;)

- nie zmieniło się co do zamykania hali odlotów. Stamtąd wszyscy są przenoszeni na przyloty między 0:00 a 2:30.
- ławki na przylotach praktycznie są pozajmowane już od 22:00, więc zostaje podłoga
- nie czepiają się, że ktoś sobie rozłoży materac czy karimatę. Robiło tak wiele osób. Byle przejścia nie blokować. Przy ścianie sporo osób sobie takie dogodności zrobiło i nikt się nie czepiał. Byle nie na hali odlotów, bo jest zamykana
- te artykuły w internecie, że obsługa będzie co 10 minut budzić śpiących są nieprawdziwe. Ja normalnie się walnąłem na podłodze i całkiem smacznie spałem ;)

Co do poniższego zdjęcia... znajduje się to na przylotach pomiędzy barami i restauracjami a halą odlotów. Do 3:00 można w tym miejscu przekimać, później obsługa każe się przenieść gdzieś indziej, wtedy też można pójść dospać na odloty, które również od 3:00 są otwierane:

Załącznik:
P1340622.JPG
P1340622.JPG [ 345.37 KiB | Obejrzany 4420 razy ]


No i z grubsza tyle ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#62 PostWysłany: 17 Wrz 2020 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
@NikodemFM - Nie, nie spałem na Stansted. Mam wrażenie, że ludzie z Fly4free przestali sypiać na lotniskach, bo ciężko tu na forum uzyskać obecnie informacje czy na danym lotnisku da się przenocować.

Natomiast dziękuję ci za powyższy opis twojego nocowania :)
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 17 Wrz 2020 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
@ELBE spoko ;) nie wiem jak w Stansted, ale podejrzewam, że teraz z powodu covid spanie na lotniskach jest zabronione. Tak było przynajmniej na Chopina.
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
natka_m uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 18 Sie 2021 14:49 

Rejestracja: 18 Sie 2021
Posty: 2
Hej, wie ktoś jak aktualnie wygląda sytuacja na Stansted?
Chciałabym przeczekać jedną nockę na poranny lot. Czy na przylotach można spokojnie gdzieś usiąść? Z góry dzięki za odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 18 Sie 2021 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Jak wychodzilem pod koniec czerwca na przylotach (przed polnoca) to wygladalo lotnisko tak jak na zdjeciu powyzej.
Pewnie oficjalnie spac nie mozna (spiwor itp.) ale pelno ludzi spalo/siedzialo jak na powyzszym zdjeciu. Teraz jak obostrzenia sa zniesione to pewnie podobnie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 02 Lut 2023 17:14 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Zaliczyłem nockę na Stansted z 24 na 25 stycznia. Do północy na półokrągłej kanapie w Burger King. O północy wyprosili ze wzgl. na sprzątanie. Potem została już tylko podłoga w pobliżu wejścia do kibla. Ogólnie ludzie leżeli gdzie popadnie. Niektórzy oczywiście profesjonalnie przygotowani, wyposażeni w materace, karimaty, śpiwory itp. Całe masy ludzi leżało rzędami na betonie. Nikt nikogo nie przeganiał. Mimo to nie planuję przynajmniej w najbliższym czasie nocki na Stansted.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 16 Gru 2023 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 426
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
odświeżę trochę temat. Czy coś się zmieniło, jeśli chodzi o godziny otwarcia odlotów? (tzn. otwierają airside wcześniej niż o 3 w nocy?)
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 16 Gru 2023 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Nie, od 3, warto przejść od razu, żeby się gdzieś załapać na miejsce po drugiej stronie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Szymon2020 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group