Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 550 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#501 PostWysłany: 18 Sty 2019 18:30 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Weekendy w maju w tym hotelu nieosiągalne. Zatem ma hotel wziecie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#502 PostWysłany: 22 Sty 2019 13:13 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 82
Czy ktoś może zarekomendować sensowny nocleg dla pięciu dorosłych osób na tydzień w kwietniu? Najlepiej gdyby był w dobrej lokalizacji pod kątem zwiedzania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#503 PostWysłany: 22 Sty 2019 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Zobacz to
https://www.booking.com/hotel/it/bdb-lu ... al;ucfs=1&
Rzut beretem od Piazza Navona i całej reszty. Nocowałem i mogę polecić
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#504 PostWysłany: 22 Sty 2019 21:17 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Bardzo Ci dziękuję za propozycję, rzeczywiście fajne miejsce. Niestety pokazuje brak miejsc na moje daty, a na inne losowo wybrane w kwietniu bardzo wysokie ceny.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 23 Sty 2019 19:46, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#505 PostWysłany: 25 Sty 2019 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
p.wl napisał(a):
@fluu, daj znac, na co sie zdecydowales, kiedy juz zabukujesz.



Właśnie zdecydowałem się na Twoją propozycję Abitart. Standard, lokalizacja i cena w miare spełniała założenia. Dzięki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#506 PostWysłany: 04 Mar 2019 19:59 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 23
Ktoś może polecić jakiś apartament/mieszkanie do wynajęcia na parę dni dla ośmiu osób. Konkretnie 25-29.09.19. Będą to cztery pary, czyli najlepiej jakby były cztery sypialnie, z dwie łazienki i przestrzeń wspólna do posiedzenia wieczorami.
Dziękuje za ewentualne odpowiedzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#507 PostWysłany: 05 Mar 2019 10:52 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
@mutek78
Polecam apartamenty Scalini di Trastavere, które rezerwowaliśmy przez booking.com.
Było to w 2014 roku ale do dziś wspaniale wspominam pobyt w tym obiekcie. Byliśmy tam z rodziną i znajomymi-łącznie 10 osób.Dostaliśmy jeden duży apartament z trzema sypialniami i trzema łazienkami dla 8 osób oraz dużą kuchnią i living roomem. Dodatkowo dwie osoby nocowały obok,gdzie dostały pokój ze śniadaniem.Ceny nie pamiętam ale jak ci zależy mogę poszukać w notatkach.
Lokalizacja znakomita,kontakt z gospodarzami świetny. Wystawiłem im chyba ocenę 9,0. Do tego załatwili nam mikrobus z lotniska chyba za 60 euro dla wszystkich.
Wejdź na booking i napisz do gospodarza czy dalej ma taki układ apartamentów,a może zaproponuje coś innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#508 PostWysłany: 05 Mar 2019 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Jak w Rzymie to tylko Piram:) Wszędzie blisko a niedrogo:)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#509 PostWysłany: 13 Cze 2019 10:58 

Rejestracja: 13 Cze 2019
Posty: 1
A ja właśnie wróciłem z Rzymu i nie spałem w samym Rzymie a nieopodal w Ladispoli.
Domus Palombi fajna miejscówka na nocleg, świetni właściciele, bardzo mili, dom czysty. bardzo łatwo dostać się do Rzymu. Do stacji kolejowej 5 minut piechotą i 15 - 20 minut pociągiem ( jeżdzą co chwile) i jesteśmy na piazza santo pietro, ale można jechac na główna jak kto woli.
A wieczorem można skoczyć na plaże - 15 minut piechotą. Wróciłem zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#510 PostWysłany: 29 Cze 2019 12:18 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 39
Witam wszystkich.
Z żoną lecimy od 25.09 do 28.09 do Rzymu i zastanawiamy się nad niedrogim noclegiem w Rzymie w bezpiecznej lokalizacji. Zamówiliśmy przez booking pensjonat B&B cosmos czy uważacie Państwo, że jest to bezpieczna okolica i nie ma problemu z chodzeniem w wieczornych porach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#511 PostWysłany: 29 Cze 2019 13:24 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 29 Cze 2019 13:56 --

To może podaj dzielnicę lub ulicę? :lol:

-- 29 Cze 2019 14:24 --

A więc okolice Stazione Centrale? hmm wg jednych to najlepsza miejscówka a wg inszych zdecydowanie najgorsza :lol: Byłem w Rzymie 6 razy i zawsze pomieszkiwałem w tych okolicach i moje spostrzeżenia. Kiedy wychodziłem na miasto w koszulce Juventusu napotykałem dziwne spojrzenia i cuuś gadali na mnie po włosku. Kiedy następnym razem zamieniłem koszulke na błękitną Napoli to grupka małolatów nawet mnie goniła. Poszedłem po rozum do główki i kolejnym razem chodziłem w koszulce Legii. Wtedy to było...najgorzej. Nawet włoska policja mnie legitymowała. Zatem ...nie polecam takiego ubierania. Dworzec przyciąga wszystkie szumowiny świata w tym także twoich rodaków. nie pij z nimi dobrego włoskiego wina. Staraj się unikac polskiej mowy i nie zakładaj sandałków do białych kolanówek bo wtedy z daleka widać żeś krajan znad Wisły. Ogólnie Rzym jest mocno kontrolowany przez policje i wojsko. Jak masz fizjonomie taką do nikogo nie podobną...to jesteś bezpieczny. Ale jak masz bużkę jak np..ja to od razu wszystkich prowokujesz. Doradzam czarne okulary i chodzenie jak już na sportowo to tylko koszulki Roma lub Lazio. Udanego pobytu :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#512 PostWysłany: 30 Cze 2019 13:43 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 39
Czyli nie szukać gdzie indziej i wybrać ten pensjonat w tej dzielnicy? bo jednak cena dla nas też jest ważna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#513 PostWysłany: 30 Cze 2019 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1186
złoty
@Matpiecz cokolwiek zdecydujesz, to te koszulki zostaw w domu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#514 PostWysłany: 30 Cze 2019 13:57 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 39
koszulki zostawie w domu:) bardziej mi chodzi czy wieczorem bezpiecznie z żoną chodzić po tej dzielnicy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#515 PostWysłany: 30 Cze 2019 14:19 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
W tym miejscu przypomniał mi się mój pierwszy pobyt w Rzymie chyba w 2002 roku, mieszkałem oczywiście w okolicach Termini, jakiś podrzędny hostel za 8eur/noc, okolica szemrana, w bramach stojący ludzie o skórze innej niż biała, nie zaczepiają ale atmosfera jakaś dziwna :) i wtedy spotykamy tam "robola" z dwoma wiadrami gruzu, który na dzwięk polskiej mowy upuścił te wiaderka z hukiem na ziemię i wykrzyknął "k...a, co wy tu robicie, zabiją was"
Do tej pory śmiejemy z kolegą z tej akcji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sz@lony lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#516 PostWysłany: 09 Wrz 2019 08:05 

Rejestracja: 20 Sie 2016
Posty: 88
Loty: 1
Kilometry: 562
Ze swojej strony polecam allegra's house caracciolo . Blisko do metra i Watynaku. Czysto i schludnie. Śniadania i na słodko, i wytrawnie. Gospodarze bardzo mili i pomocni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#517 PostWysłany: 06 Sie 2020 13:41 

Rejestracja: 06 Sie 2020
Posty: 1
Hej, jak wiadomo w Rzymie naliczany jest podatek turystyczny. Wszystkie oferty z booking.com, które widzę mają ten podatek wliczony - podobno. Czy ktoś rezerwował taki pokój i mógłby potwierdzić, że ta opłata już jest opłacona, czy mieć od razu przygotowaną gotówkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#518 PostWysłany: 06 Sie 2020 14:22 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
jak pisza ze wliczony, to wliczony. zawsze mozesz pokazac potwierdzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#519 PostWysłany: 06 Sie 2020 15:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
W bookingu podają już ceny z podatkami - przed płatnością masz wyszczególnienie co zawiera cena i ile wynosi łączna kwota podatków miejskich/turystycznych. Jeśli z karty zejdzie pełna cena, to nie powinieneś nic dopłacać na miejscu. U niektórych pośredników może być tak, że skasują cię za pokój, a podatek zapłacisz na miejscu - ale to też będziesz miał wyszczególnione podczas rezerwacji i potem na potwierdzeniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rzym noclegi
#520 PostWysłany: 06 Sie 2020 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Tak informacyjnie to nocowałem w Rzymie w połowie lipca i nie płaciłem podatku turystycznego. Nie wiem czy to za sprawą pandemii.

Miałem wyraźnie wskazane przy rezerwacji, że mam ten podatek zapłacić w hotelu ale w hotelu nikt o tym nie wspomniał ani przy meldowaniu ani przy wymeldowaniu. Ja też nie pytałem ;) więc nie wiem dlaczego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 550 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group