Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sie 2019 22:48 

Cześć wszystkim;)
Właśnie planujemy nasza podróż poślubna po Kampani. Niestety do dyspozycji mamy tylko 6dni. Początkowo plan był taki aby zatrzymać się w Piano di Sorrento na 4 noce a następnie przenocować 1noc w Neapolu. Aktualnie zastanawiam się czy Piano di Sorrento będzie dobra baza. Chcemy wypocząć ale także zobaczyć takie miejsca jak Positano, Capri, Ravelo, wyspę Procida oraz Neapol. Porównując oferty bookingowe zacząłem myslec nad bazą w Salerno. Proszę doradzcie, Sorrento czy Salerno czy może jeszcze jakieś inne miejsce? Będziemy podróżować tylko i wyłącznie komunikacja miejska oraz promami. Z góry dziękuję :)
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 28 Sie 2019 17:22 

Hej!

Ponieważ właśnie wróciłem z Salerno to kilka uwag na gorąco:

Salerno to typowe miejsce na południu Włoch i czuje się to na każdym kroku.
Ma swój urok, ładny wygląd, świetną promenadę i brak jakiejkolwiek plaży.
Za plus trzeba uznać to, że masz port z promami na Capri, Ischia, Sorrento oraz ponad godzinę drogi do Neapolu.
Wierz mi, że jazda z Neapolu komunikacją miejską do Salerno z bagażami przy obecnej temperaturze (34 stopnie + 60% wilgotności = sauna od rana) będzie wyzwaniem.
Jeżeli chcesz mieć dobrą bazę wypadową na promy to polecam.
Jeżeli chcesz mieć włoski klimat południa to polecam.
Jeżeli chcesz w miarę normalnie dojeżdżać to się zastanów bo pociągiem czy autobusem będziesz z Neapolu jechał przez godzinę a autobusy mają tam dość płynny czas pojawiania się na przystanku.

Pozdrawiam

Marcin
 Relacje PM off  

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości