Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nesseber - gdzie zjesc
#1 PostWysłany: 13 Cze 2017 17:54 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5132
srebrny
hej, wybieramy sie w sobote do Nesseberu,
czy ktos poleci jakies fajne miejsce na jedzenie ?
dzieki
michcioj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 13 Cze 2017 18:05 

Zależy co lubisz :D W Old Nessebar jest ogólnie dość drogo, ale jest dużo ciekawych miejsc, gdzie można zjeść z widokiem nad morze (fajne miejsca, jeśli ewentualnie - przy okazji - chciałbyś miło spędzić czas z swoją drugą połówką). Można znaleźć nawet knajpy z polską obsługą (dość łatwo je znajdziesz, jeśli będziesz spacerował po starym Nessebarze).

Dużo taniej jest w tzw. nowym Nessebarze. Tak głównie lokalni mieszkańcy korzystają z tego typu miejsc. Na upartego zawsze można skorzystać z kebaba, który znajduje się w Nessebarze zaraz obok Mladost Market (duży kebab wychodzi mniej niż 10 PLN :D ).
Góra
 PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Cze 2017 19:32 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
W kierunku SB jest ulica Han Krum. Gdzies pośrodku tj Han Krum 26 jest maly plac przy ktoryn jest kilka kanjpek w ktorych przystepnie cenowo mozna zjeść. W godzinach popoludniowych zawsze full.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Cze 2017 12:45 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5132
srebrny
Anonymous napisał(a):
Na upartego zawsze można skorzystać z kebaba, który znajduje się w Nessebarze zaraz obok Mladost Market (duży kebab wychodzi mniej niż 10 PLN :D ).

no za kebaba to ja akurat podziekuje :)
ale dzieki Panowie za informacje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Cze 2017 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
W centrum nowego Neseberu Biała Róża, byłem kilka razy
https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_R ... vince.html
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
elpatafiano uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 15 Cze 2017 14:37 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5132
srebrny
maktravel a pamietasz moze ceny ? czy probowales tam baraniny ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Cze 2017 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
Ceny: "Niski stan wód średnich" :-)

Baraniny nie próbowałem :-(
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 21 Wrz 2017 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2016
Posty: 161
Loty: 128
Kilometry: 159 737
Restauracja "Prince Cyril", piwo po 2 lewy , przepyszna kavarma w kamionkowym naczyniu i sympatyczny kelner.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Paź 2017 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 6
Jakby ktoś się jeszcze wybierał to polecam restaurację Helios! Z kolei dla osób które lubują się w owocach morza to jest fajna włoska knajpka Stella di Mare. Testowane dwa tygodnie temu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Lip 2018 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
W Nesseberze (+okolice) knajpek i restauracji jest tyle, że i przez miesiąc ciężko obskoczyć wszystko. Z tych przetestowanych przeze mnie polecę restaurację Neptun w obrębie Starego Miasta. Próbowaliśmy tam wielu rzeczy i wszystko smakowało. Ceny nie należą do niskich, no ale to położenie, romantyka i okoliczności przyrody ... OK było także w pobliskim Złotym Runie, chociaż mi osobiście Neptun bardziej przypasował. Poza Starym Miastem spokojnie mogę polecić restaurację Evridika (to już prawie Ravda). Mają bardzo dobre dania z ryb i owoców morza. Ceny też dość wysokie, chociaż jest tu taniej niż na Starym Mieście. Mniej więcej w tym samym punkcie jest także dobra knajpka specjalizująca się w mięsie - Elizabeth. Wieczorami ciężko tu o miejsce i sporo osób wcześniej rezerwuje sobie stolik. Jeśli chodzi o preferowaną przez niektórych wersję z kebabem, nie polecę absolutnie niczego. Nie jestem fanem tego typu żarcia, a to czego spróbowałem nie nadaje się do polecania !
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Gru 2018 20:50 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 7
W Starym Nesebarze polecam restauracje Familia a w Nowym Nesebarze - White Rose :) W oby dwoch tanio i pysznie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Sie 2021 06:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Akropol
https://www.tripadvisor.com/Restaurant_ ... vince.html
Smak/wnetrze/czystosc/obsluga - bez zarzutu
Jezeli chodzi o cene mysle, ze mozna zjesc taniej.
Okon morski waga 400 gram,
Pstrag waga 450 gram,
Dwie salatki, woda mineralna - cena ogolem 60 Lwiatek

Załącznik:
nes1.JPG
nes1.JPG [ 148.83 KiB | Obejrzany 6094 razy ]

Załącznik:
nes2.JPG
nes2.JPG [ 150.96 KiB | Obejrzany 6094 razy ]

Załącznik:
nes3.JPG
nes3.JPG [ 149.57 KiB | Obejrzany 6094 razy ]

Załącznik:
nes4.JPG
nes4.JPG [ 137.86 KiB | Obejrzany 6094 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
radeom uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 04 Paź 2021 14:07 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
Po sobotniej wizycie w Nessebarze mogę z czystym sercem polecić restaurację Jambo, znajdującą się przy ulicy Sv. Sveti Kiril i Metodij, w ,,nowej części" miasta.
Ceny bardzo przyzwoite - dania główne za 10-15 lewów. Ja wybrałem grillowane mięso i za 11 lewów dostałem ogromny talerz mięsa, frytek, grillowanych warzyw, który spokojnie wystarczyłby na 2 osoby.
Piwo w standardowej cenie 2,5 BGN.

Uwaga - płatność tylko gotówką.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 10 Sie 2022 18:40 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 805
platynowy
Również polecam wymieniony wyżej Akropol. Fajny klimat, bardzo miła obsługa i nie jest tłoczno. U mnie rachunek wyniósł ponad 100 lewków (przystawki, ryby, woda, butelka wina i po rakiji), ale oczywiście można zjeść taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group