Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jedzenie Ulcinj
#1 PostWysłany: 20 Lip 2016 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Polecam restaurację Amfora ok 100 przed zejsciem na małą plażę, rewelacjne ryby i owoce morza, fajni właściciele, zawsze miła obsługa i rakija na lepsze trawienie. Stołujemy się tam za każdym razem będąc w czarnogórze.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
lasan82 lubi ten post.
lasan82 uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#2 PostWysłany: 30 Cze 2017 19:29 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
1. Restauracja Timoni, tuż przy promenadzie Małej Plaży. Mogę śmiało polecić. Zamówione zostały kalmary, piwka (jakby co, brak kraftów), pizza margerita, najtańszy makaron z sosem i zupa rybna. Szczególnię smakowała mi ostatnia pozycja. Restauracja może 'tyłka nie urywa', ale w stosunku cena - jakość wypada bardzo dobrze. Dużo taniej niż w knajpach 'na murach'

2. Sunset Beach
Przepięknie położona knajpa i faktycznie jest to idealne miejsce na oglądanie zachodu Słońca.
Niestety, menu można wsadzić sobie dosłownie gdzieś. Kelner podał nam ofertę, wybraliśmy dania (co zajęło parę minut) i nagle dowiadujemy się, że... 3/4 pozycji knajpa nie podaje, oczywiście min. tych, które właśnie chcieliśmy zamówić :)

3. W okolicach wielkiej plaży spotkałem się tylko z przybytkami typu fast food, które kojarzą się co najwyżej z Władysławowem, a nie kuchnią śródziemnomorską. Zamówiona Pljeskavica (chyba to było w niejakim 'Ushoimi') nie miała z tym daniem nic wspólnego.
Góra
 Profil Relacje PM off
lasan82 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#3 PostWysłany: 30 Cze 2017 20:49 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
jak się kształtują ceny jedzenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#4 PostWysłany: 24 Sie 2017 12:53 

Rejestracja: 31 Paź 2016
Posty: 21
Loty: 44
Kilometry: 67 855
Na przełomie kwiecień/maj byliśmy w Czarnogórze, stacjonowaliśmy w Ulcinj, jedliśmy w następujących knajpach:

1. Restaurant Lovac Since 1928 - pyszne owoce morza (krewetki, kalmary i ośmiorniczka), dobra pizza w cenie od 4 do 8,5 euro. Menu i obsługa w języku polskim, przed i po posiłku dostaliśmy po kieliszku rakiji. Dodatkowo żona dostała kieliszek wina w gratisie ;)

2. Timoni - przy małej plaży, jedliśmy makaron i pizze, jedzenie smaczne w dobrej cenie :)

3. Cruiser - mała plaża, tam jedliśmy śniadanie, niestety większość dań śniadaniowych w formie fastfoodów. Na śniadanie sandwichpizza + frytki, i sandwich/tortilla + frytki, w kawy i wyszło 8 euro.

4. Star Caffe - mała plaża, zamówiliśmy Cevapi, bez rewelacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#5 PostWysłany: 24 Sie 2017 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Ceny jedzenia są niższe niż w Polsce.W restauracji duża pizza 3-5 Euro,obiad ze świeżych ryb/owoców morza 10-13 Euro,burek do 1Euro,piwo duże 1-2 Euro.Ceny można negocjować.Wszystkie posiłki duże i warte swojej ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#6 PostWysłany: 26 Wrz 2017 10:47 

Rejestracja: 25 Wrz 2017
Posty: 10
mechanizm_maltanski napisał(a):
w Czarnogórze, stacjonowaliśmy w Ulcinj,
1. Restaurant Lovac Since 1928 - pyszne owoce morza (krewetki, kalmary i ośmiorniczka), dobra pizza w cenie od 4 do 8,5 euro. Menu i obsługa w języku polskim ...


potwierdzam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#7 PostWysłany: 02 Wrz 2018 14:39 

Rejestracja: 17 Kwi 2017
Posty: 24
Loty: 8
Kilometry: 13 388
Witam mam pytanie gdzie w Ulicnj można kupić sok z granatów czy też bimber z tych owoców oraz ewentualnie regionalną rakije? Wiele słyszałem o nich, ale będąc na miejscu nie mogę ich znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#8 PostWysłany: 03 Wrz 2018 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 461
srebrny
Nie spotkałam się z bimbrem z granatów, za to z gruszek i śliwek - tak.

Gruszkówkę można było zdegustować i zanabyć u Lovaca - knajpa po drodze na Wielką Plażę, a rakiję śliwkową (Prepecenica) można było dostać swego czasu w markecie Solaris, tudzież w dyskontach przy drodze na plażę jak powyżej.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#9 PostWysłany: 29 Cze 2019 21:29 

Rejestracja: 10 Gru 2012
Posty: 200
niebieski
Z tych droższych polecam Higo.
Bardzo dobrze urządzona z doskonałą obsługą.
https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_R ... ality.html
Z cenami dużo nie pomogę - Żabnica dla dwojga 35 EUR , Carlsberg 0,5l - 3,6 EUR

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#10 PostWysłany: 12 Lip 2019 21:11 

Rejestracja: 13 Gru 2017
Posty: 23
mechanizm_maltanski napisał(a):
1. Restaurant Lovac Since 1928 - pyszne owoce morza (krewetki, kalmary i ośmiorniczka), dobra pizza w cenie od 4 do 8,5 euro. Menu i obsługa w języku polskim, przed i po posiłku dostaliśmy po kieliszku rakiji. Dodatkowo żona dostała kieliszek wina w gratisie ;)

Również potwierdzam, stołowałem się tam kilka razy - właściciel, jak i część obsługi mówi po polsku, w restauracji większość osób to Polacy. Bardzo smacznie w rozsądnych cenach, do tego masa poczęstunku (nalewki własnej roboty - wiśniówka, cytrynówka, z kiwi :D , owoce, szynka własnej roboty, grillowane warzywa). Stoliki na zewnątrz są schowane w cieniu rosnących winogron i kiwi.
Więcej informacji o knajpie można znaleźć na Youtube, do czego sam właściciel zachęca :)



A, i śniadanie (za 5 EUR) wyglądało następująco:

Załączniki:
IMG_2390.JPG
IMG_2390.JPG [ 292.99 KiB | Obejrzany 7821 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#11 PostWysłany: 14 Lip 2019 16:23 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 371
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Ja polecam "Zambaku i Prizrenit" (Lilia z Prizren) - https://www.facebook.com/Zambaku-I-Priz ... 143044995/

Kilkaset metrów od zjazdu z głównej drogi do wielkiej plaży, tuż przed rzeczką z domkami rybackimi, po drugiej stronie ulicy stoi/stało wesołe miasteczko. Są stoliki przy ulicy, ale warto wejść głębiej do małego ogrodu. Dobre potrawy z grilla, chleb, warzywa, w rozsądnej cenie za kilkanaście euro najedliśmy się w trzyosobowym gronie. Menu po czarnogórsku/albańsku. Kelnerzy dosłownie biegali między stolikami. wśród klientów głównie miejscowi, często wielkimi rodzinami, więc możliwe, że nawet byli to miejscowi z Ulcinj (a nie albańscy/czarnogórscy turyści), co jest pewnym potwierdzeniem jakości ;) Dodatkową atrakcją tego miejsca są kolorowe papugi w kilku klatkach, które można dostać do stolika. Oczywiście nie do zjedzenia, ale dla towarzystwa :)
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#12 PostWysłany: 10 Maj 2022 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3074
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Kolejny głos na: Restaurant Lovac Since 1928 https://g.page/lovac1928?share
Tak, mówią po naszemu, tak spędzają tam pewnie wszystkie "itaki", ale nadal jest to taki gościnny, zupełnie nie nachalny klimat
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Jedzenie Ulcinj
#13 PostWysłany: 02 Lis 2022 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Po kilku latach powrót do Ulinj-a, zaliczone dwie knajpy:
Restaurant Lovac Since 1928- jedzenie podane niestety zimne, było to tydzień temu więc było 6 osób w knajpie, wynagrodzone duża ilością raki w cenie, ale niesmak pozostaje.
Restauracja Amfora przy małej plaży- moja ulubiona knajpa i odwiedzana za każdym razem przy pobycie w Ulcinj, jedzenie jak zwykle bez zastrzeżeń, niestety po sezonie bardzo mały wybór, ale ryby i owoce morza dostępne na 100%, szczególnie polecam mieszaną rybą dla dwojga.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group